Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przepraszam, ale nie ma tematu Lutego... Zatem jest LUTY!


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    38

  • bilety

    27

  • romeo1971

    27

  • SlawoyAMD

    26

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Ja jednak na 13;00 się chyba nie wyroobię, także jedźcie, a ja sobie sam pojeżdżę jak będę wolny. Sorry - rodzina.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ok, będę o 13 pod Orłami, chociaż nie jestem pewny czy na przeloty za miasto nie jest jeszcze za chłodno.

Jak poza miasto to ja pasuje. Myslalem bardziej wokół komina. Milej przejażdżki...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jacku, nie mam czasu ani natchnienia na wyjazd do Wolina. Postaram się być o 13:30 (ale mogę się spóźnić) u ArtCho i gdzieś na godzinkę może dwie, się karnę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Można powiedzieć że GZ spędziła niedzielę na skuterach w tradycyjnym duchu anarchii i prawa do samostanowienia jednostki.

e96312d8ab399d66a48797450fb62ac1.jpg[/img] ja za to zrobiłem sobie wycieczkę plenerową Mierzyn-Dobra-Bezrzecze-Bartoszewo i z powrotem...jednak dziś jest wyraźnie chłodniej niż wczoraj.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i zaczął się dla mnie sezon! :D

Przedmuchalem wydech i poobracałem mechanizmy

Dzięki KriSSo i Joshua!

4685a35adc0aeff159bbe4e9a0910c00.jpg

Odnośnik do komentarza

Pierwsza przejażdżka zaliczona: Międzyzdroje. Okazało się, że nie tylko my wybraliśmy ten kierunek; faktycznie było dość zimno, więc żeby się ogrzać zawitali do nas... i było nam bardzo miło.

04af05be7df7ac72med.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i zaczął się dla mnie sezon! :D

Przedmuchalem wydech i poobracałem mechanizmy

Dzięki KriSSo i Joshua!

Ja również Tobie dziękuję i Tomkowi za super przejażdżkę, choć było zimno.

Zaskakujące jest to, że w Niemczech - pomijając piękne asfaltówki - nawet taka droga jest równa jak stół !!!!

Zrzut%20ekranu%202016-02-28%2016.52.30.png

Wystarczyło wjechać z powrotem do Polski i mamy ...... !!

Zrzut%20ekranu%202016-02-28%2017.05.31.png

Odnośnik do komentarza

Pierwsza przejażdżka zaliczona: Międzyzdroje. Okazało się, że nie tylko my wybraliśmy ten kierunek; faktycznie było dość zimno, więc żeby się ogrzać zawitali do nas... i było nam bardzo miło.

04af05be7df7ac72med.jpg

Dziękujemy bardzo Gospodarzą za wspaniałą GORĄCĄ kawkę i bardzo mila pogaduchę :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dziś wymieniłem w Burasku olej w silniku i skrzyni oraz świece... Nowy właściciel powinien być zadowolony :) (jak się zdecyduje jutro)... A kto wie, może przybędzie kolejny Burgmaniak?

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję chłopaki za wspólną polatanke wokół komina ;-) Muszę przyznać, że trochę dzisiaj zmarzłem na tym moim naked'ie ;-) Najważniejsze jednak, że fan był ogromny :-)

Odnośnik do komentarza

http://magazynauto.interia.pl/porady/przepisy/ruch-drogowy-2878/news-ograniczenia-predkosci-w-praktyce,nId,1074932

A to link do tematu min. odwoływania ograniczenia prędkości na wiadukcie; jak się okazuje niektóre wiadukty są traktowane w tej kwestii jak skrzyżowania :kwasny:

Jola

.

Przyda się odświeżyć wiadomości

Odnośnik do komentarza
:) przed chwila w tv mowili o odcinkowym pomiarze predkoci ten prosty odcinek od babigoszczy do goleniowa....nie dziala bo..nie jest podlaczony prad...hehe..:)
Odnośnik do komentarza

Krzysiu ... mam jedno tylko pytanko ...

napisałeś że było zimno ... sprecyzuj wypowiedź ... powiedz ile było stopni ... :):):)

Elvis ja Ci wytłumaczę, bo Krzyś to jest w pracy mój drogi i nie ma czasu na pierdoły. Skoro chłopaki piszą że było zimno to było i co to za różnica ile było stopni ?! Pewnie było tyle samo co u Ciebie na wsi, ale na ogólne odczucie zimna składają się również inne czynniki, czyli wilgotność i siła wiatru. Oczywiście w przypadku jazdy na 2oo siła wiatru w ogólnym odczuciu użytkownika wzrasta wprost proporcjonalnie do prędkości, więc w okresie prawie wiosennym, czyli jeszcze zimowym nie ma co kozakować, bo doopka raczej zmarznie, a nie sądzę że chłopaki jechali se 20 km/h. Więc jak widzisz przyjacielu nie ma szczególnej różnicy jaka była akurat temperatura. 5 na plusie, czy 8 to i tak zdeka nie za ciepło na szybsze przeloty. Ja wczoraj również zakozakowałem i wybrałem się do sklepu rowerem. Będąc da dworzu stwierdziłem że jest fajna pogoda i jakoś specjalnie ciepło się nie ubrałem, a w drodze tak zmarzłem że masakra. Żałowałem że nie miałem założonej czapki na kapucyn i rękawiczek. W pewnym momencie po prostu zwolniłem. Więc poprosimy o łatwiejszy zestaw pytań. Z pozdrowieniami ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elvisie, wiem do czego zmierzasz hehe. Otóż owszem, nie mam bladego pojęcia, bo tak wspaniałe maszyny jak SW, nie mają termometrów ;).

Tak samo było w drodze na ubiegłoroczną Burgmanię ;).

- Kriss jaka jest temperatura? Jeśli nie wiesz, to zamrugaj awaryjnymi :).

Ehhh.... Arturo-bb, proszę, nagadaj im, bo opadam z sił ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...