Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spidermax-y Sekta w Zachodniopomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wczoraj wprowadziłem modyfikacje w swoim pająku. Nie wiem czy lepiej, ale na pewno inaczej :) Nowe kierunkowskazy dedykowane do suzuki.

PS

Kocie, to dla Ciebie. Ale nie jesteś już w sekcie :) Więc straciłeś prawo do upier...lania mi kierunków! :D

31a96f5ff9c390a5a8d1f1f91d9c0562.jpg

d07fe5d16212287a7c369197fd9b6b08.jpg

cb21c28559356560235772f94313de2b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur mi się podobają i wreszcie ktoś coś pokazał w tym poście że robi przy swoim pająku.

Kocie, dawaj go na skater miesiąca :)

c0358e9f9c381bd7.jpg

To ładne zdjęcie nie ma na nim cienia fotografa

Odnośnik do komentarza

:) tak myslicie moze inne foty....sa powyzej ??..czyli rozumiem ze wkleic fote w kandydaturach miesiaca marca ??..

746ffcde02919eff.jpg

?? i ktore ??...:)..

Odnośnik do komentarza

?? i ktore ??... :)..

Kocie ja już Ci mówiłem które, ale jeszcze przypieczętuję, zdjęcie, które wskazał Bilety najbardziej mi się podoba.

;)

Odnośnik do komentarza

Artur mi się podobają i wreszcie ktoś coś pokazał w tym poście że robi przy swoim pająku.

No to słabo kolega przegląda ten temat

Odnośnik do komentarza

:) tak myslicie moze inne foty....sa powyzej ??..czyli rozumiem ze wkleic fote w kandydaturach miesiaca marca ??..

Jakby coś to masz konkurencję Kocie ;)

591439ddca68b452med.jpg

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to bardziej modliszkę przypominają. Ale na pewno ktoś się wzorował jakimś pajęczakiem.:)

Tapnięte z LG Spirit LTE

Odnośnik do komentarza

Marek, jak to posypał się rozrząd ??? Przy przebiegu kilkunastu tysięcy kilometrów ???

Przestawiony rozrząd. Lańcuch wadliwy? Napinacz szlag trafił? Trudno stwierdzić, mam już prawie wszystko rozebrane jutro będę wiedział dokładnie. Profilaktycznie wymieniam cały komplet☺ zawsze to taniej jak silnik robić zwłaszcza że serwis Piaggio Polska leży na całej lini nie ma z kim rozmawiać z Włochami dogadałem się w ciągu 10min razem z płatnością. Części przyszły w ciągu 48g. Malaguti staneło na wysokości zadania szkoda że polskie serwisy tak nie działają. Resztę opowiem jak się spotkamy a jest co opowiadać a pisać książki mi się nie chce

Odnośnik do komentarza

A moj pająk zyskał odblaskowe paski a także kufer i kierunki :-)

6914bf00dbcdb29fe07bcd5f80c39861.jpg

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

O takie

92aa77d202531b84de1625d1fe8c13f7.jpg

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...