Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spidermax-y Sekta w Zachodniopomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Przepraszam za OT, ale faktycznie, oprócz Tmax'a, jeszcze kiedyś będę miał Hondę DN-01. Będę posiadaczem obu tych motocykli, taki mam plan.

Odnośnik do komentarza

DN01 moto bardziej na "show". Fajne, ale bardziej na promenadę i do kafejki. Solo.

PS. Koniecznie wiśniowy kolor! Potencjał na klasyka, będzie nim w 100%, a to oznacza... Ja od siebie tylko polecam, ale nie jako moto podstawowe. Tmax i DN01- zgrane połączenie i "skądś" mi znane :) ...

Odnośnik do komentarza

No tak DN01 to żadki przypadek finezji w szeregach tej skrzydlatej marki. Ale gdzie mu tam do Spidermaxa pod względem użyteczności ;)

Odnośnik do komentarza

W tej chwili Integra z pełnym zestawem kufrów wydaje mi się najlepszą alternatywą dla mojego pająka.

Dla Ciebie może i tak ale po moich ostatnich przymiarkach do różnych skuterów uznałem że nie ma już dla mnie żadnej alternatywy chyba że operacyjne skrócenie nóg piłą łańcuchową :) chyba że się rozwiodę i zacznę jeździć sam na miejscu pasażera :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może da się założyć dodatkowe podnóżki, jak w choperze. Wtedy byś jeździł w pozycji ginekologicznej.

Odnośnik do komentarza
Przepraszam za OT, ale faktycznie, oprócz Tmax'a, jeszcze kiedyś będę miał Hondę DN-01. Będę posiadaczem obu tych motocykli, taki mam plan.

Wojtek ale teafiles :) Nie wiedzialem ze Ci sie tez podoba. Dla mnie to majstersztyk stylistyczny hondy i kiedys to bedzie moj docelowy motocykl ;)

Ps. Pozdrowienia z Turcji. Upal niemiłosierny, a motocykli jak na lekarstwo, choc jak juz jakis sie trafi to "kierownik" nie uzywa nawet kakakasku ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A ja zamontowałem nowe żarówki diodowe do kierunkowskazów i w końcu baaaardzo jasno świecą. Tylko musiałem znowu w miejsce oryginalnych wstawić zwykle żarówki, bo mi się stroboskop robi...

(...)

Się pochwałę się. Dołączyłem dodatkowe kierunkowskazy na klasyczne żaróweczki. Małe i cienkie. Następnie je schowałem w zagłębieniu, które znajduje się w stelażu (platformie) na kufer centralny. Zaślepilem je i zaslepilem otwór, w który je włożyłem).

Co to dało? Ano mogłem w klosz włożyć ledy i nie ma stroboskopu. A ledy są zimnobiale, co pod czerwonym kloszem wyglada jak pomarańczowe. A więc mam silne ledy w okrągłych dodanych kierunkowskazach (jak w cytacie) i mam ledy w kloszach, które dają pomarańczowe światło. I mrugają jednocześnie. I nie ma stroboskopu :) Nie jest pięknie, ale i tak zasłania to śmietnik centralny.

429d0442fe943263a85c35e7d15a1404.jpg

e2dcfffb4bbc8945197fa3f3de689454.jpg

0d07ea0c4d8a1a3120f612926cddd3b5.jpg

Marekb9t - nie dzwonisz, nie piszesz, nie kochasz...

Specjalnie dla Ciebie zrobiłem test prędkości. :) Znalazłeś sprężynę?

PS

Proszę mnie tu nie zaśmiecać tematu. Piszemy tu o malagutach!

Odnośnik do komentarza

Przecież to tylko dział "regionalne" :) , to czym się przejmować, kwasiory i GG bez moderacji :) ...

PS. Wrzućcie coś do normalnego działu to i moderacja będzie i pilnowanie porządku z naszej strony. A tak to nawet mi uchodzi wyprodukować tu OT :P ... A normalnie się jednak pilnuję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bigu, masz warna! :chair:

Może faktycznie warto to wrzucić do ogólnego technicznego... Ale tak fajnie się gadało między nami z regionu i lechuano :) (Kota już usunąłem :clapping: )

Odnośnik do komentarza

Artur nie piszę nie dzwonię bo kombinuję jak tu wyprzedzić twojego pająka :) sprężyna zamówiona ale Gdańsk okazuje się że jest dalej od San Lazaro i przesyłka idzie dwa tygodnie a nie dwa dni a tak po za tym mogł byś się na sobotę ogarnąć i byśmy się gdzieś spikneli wczesnym wieczorkiem no chyba że przed południem masz czas to z Romkiem do Polic możemy pokatapulkować

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To zrobimy rundę w niedzielę :D.

Matrix Matrixem a pająk rdzewieje

W niedzielę wyjeżdżam do Stolycy... I dupa... I rdzewieje...

Odnośnik do komentarza

A łyżka na to: niemożliwe...

Zawartość w E95; 5% alkoholu etylowego...

Artcho: + 7 pkt do tuningu. Nie każdego stać, żeby wyłożyć płytę pod kufer włóknem węglowym...

Odnośnik do komentarza

Przestałem tankować na Orlenie vmax wzrósł o 20 km. Sprawdzałem trzy razy na paliwach innych koncernów.

Ja również- zachęcony zmianą na lotos okazało się, iż po wypłukaniu szlamów z orlenu (przepuszczeniu 2 zbiorników) skuter zrobił się wyrażnie żywszy. Potem zatankowałem (po 6 zbiornikach w lotosie) Bobryka benzynę ze Schwedt. Forza stała się naprawdę forza i osiąga przyśpieszenia kosmiczne wręcz w porównaniu do muła na orlenie

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z obietnicą zamieszczam post na temat pozycji za sterami Spidermaxa, czyli co zrobić z nogami.

(wiem, że jazda bez odpowiedniego ubioru jest nieodpowiedzialnością ale ze względu na niemiłosierny upał wczorajszego dnia do zdjęć zdjąłem kurtkę)

Poz. nr 1 "wyjściowo-krzesełkowa"

ced1c4d7acec811bmed.jpg

Poz. nr 2 "a la moto" albo "jokeyska"

0e8411cc407f7545med.jpg

Nogi na podnóżkach pasażera mocno podkurczone, trochę bardziej niż na spotowym moto, ale można się przyzwyczaić. Bardzo polubiłem tą pozycję, jak jadę sam to zawsze w takiej pozycji. Jej zalety to lepsza kontrola nad motocyklem podczas manewrów i łatwe przechodzenie do półsiadu lub stójki, przydatne np. na nierównościach. Wadą tej pozycji jest brak możliwości zapierania się nogami przy mocniejszym hamowaniu.

Przejście do półsiadu lub stójki z pozycji wyjściowej wymaga podciągnięcia się na kierownicy, a to niezbyt dobrze wpływa na możliwość kierowania.

d21a54388ee56e7amed.jpg

Trzymając nogi na podnuszkach pasażera do wykonania stójki wystarczy wyprostować nogi.

88dcb5db097bc956med.jpg

Poz. nr 3 "like a boss"

9d6a40434062b415med.jpg

96d0480f17585353med.jpg

I kto mi teraz powie, że na Spidermaxie nie można wyprostować nóg ;)

Proszę to potraktować jako ciekawostkę lub żart ponieważ jazda w tej pozycji może być bardzo niebezpieczna, ale na pustym parkingu warto spróbować, wbrew pozorom jest to naprawdę wygodna pozycja ;)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że miłość do Spidermaxów nie ustaje :clapping: .

Artur, dasz się karnąć, gdybym dał radę przyjechać do Was na imprezę we wrześniu ?

Myślę o Świnoujściu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...