Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Egzamin na kat.A w Warszawie


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

O 9:30 zdaje. Ja za prawko zapłaciłem juz wcześniej jak przy okazji byłem w Warszawie. Wiec sobie na dokument bede spokojnie czekał :) W każdym razie dobrze bedzie mieć juz egzamin za sobą tym bardziej ze z rożnych względów sie wszystko przeciągnęło bardziej niż zakładałem. Ale to tak juz chyba jest, jak chcesz coś najbardziej przyspieszyć to Ci bokiem wyjdzie :)

EDIT:

No i jest do przodu ;) Egzaminator był w jakimś szampańskim nastroju, za słabo się oglądałem na 8mce i powiedział że powinien mnie oblać, ale jak na wolnym slalomie będzie ok to przymknie oko. No i poszło jakoś ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gratuluję Stary, wygląda na to, że w na egzaminach mamy w tym roku więcej szczęścia, niż na drogach.

Cieszę się, że masz już problem z głowy - tzn jeden problem, bo drugim będzie oczekiwanie na dokument :). Życzmy sobie teraz brzydkiej pogody, to będzie nam łatwiej :)

Odnośnik do komentarza

O 9:30 zdaje. Ja za prawko zapłaciłem juz wcześniej jak przy okazji byłem w Warszawie. Wiec sobie na dokument bede spokojnie czekał :) W każdym razie dobrze bedzie mieć juz egzamin za sobą tym bardziej ze z rożnych względów sie wszystko przeciągnęło bardziej niż zakładałem. Ale to tak juz chyba jest, jak chcesz coś najbardziej przyspieszyć to Ci bokiem wyjdzie :)

EDIT:

No i jest do przodu ;) Egzaminator był w jakimś szampańskim nastroju, za słabo się oglądałem na 8mce i powiedział że powinien mnie oblać, ale jak na wolnym slalomie będzie ok to przymknie oko. No i poszło jakoś ;)

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A, czyli przy każdej zmianie pasa po nawrotce :).

A mi dziś wyskoczyło w systemie takie cuś

"Złożone w urzędzie dokumenty zostały zweryfikowane. Prawo jazdy zostało zamówione w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Dokument zostanie wyprodukowany i przekazany do urzędu w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych."

Odnośnik do komentarza

No to kolejny przykład rozbieżności w wymogach zależnych od ośrodków egzaminowania: w krk wymagają tylko rozglądania się przed wjazdem, na samej ósemce już nie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
....na egzamin praktyczny na kat. A. Jaki jest efekt pojedynku członków Grupy Zachodniopomorskiej Burgmanii VS WORD - 2:0

Brawo panowie ! Do zobaczenia na Burgmanii na większej pojemności !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A'propos oczekiwania na dokument, właśnie koleżanka mieszkająca w Dubaju pochwaliła mi się, że na prawo jazdy czekała 10 minut :)))

Cóż, a ja wciąż nie mam dokumentu. Przecież zamówienie nowego dokumentu i wystawienie na ten okres tymczasowego, przerasta zdolność pojmowania decydentów odpowiedzialnych za procedury.

Odnośnik do komentarza

Ja kurs rozpoczynam w Promotor-ze jutro , dziś na rozgrzewkę miałem ( w związku z pracą) szkolenie z jazdy pojazdani uprzywilejowanymi , psychotechnikę i badania lekarskie .Jutro z rana śmigam na tor poślizgowy na Powstańców Sląskich i po południu kurs na A. Będzie się działo.... !scooter

Odnośnik do komentarza

No dawaj dawaj :) ja swój kurs miło wspominam. Zwłaszcza jak instruktorowi dałem Burgmana, ja dosiadłem XJ6 i pojechaliśmy sobie na wycieczkę po Mazowszu :) ale to tak w ramach relaksu mojego i jego bo jakiś nerwowy okres był

Odnośnik do komentarza

Póki co jest dobrze , podoba mi się formuła kursu i atmosfera na nim . Jeśli chodzi o jazdy to jeszcze troche muszę poczekać ale myślę że w W-wie to takich fantazyjnych wyjazdów nie bedzie ale kto to wie...

Odnośnik do komentarza

Alien grunt byś załapał nową wiedzę, zdal egzamin a potem jeździł bezpiecznie :) i bezwypadkowo czego wszystkim życzę. Trochę sie dłuży oczekiwanie na papierek ale cieszę sie ze mam egzamin juz za sobą

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W sobotę (jutro) minie równe 2 tygodnie od egzaminu, a ja wciąż nie mam uprawnień, tzn dokumentu. Nieźle. Od jutra mamy majowy, dłuższy weekend, a jeździć mi nie wolno. Chory system, ale to przecież żadna nowość w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza

W sobotę (jutro) minie równe 2 tygodnie od egzaminu, a ja wciąż nie mam uprawnień, tzn dokumentu. Nieźle. Od jutra mamy majowy, dłuższy weekend, a jeździć mi nie wolno. Chory system, ale to przecież żadna nowość w naszym kraju.

A co pisze "system"? Z tego co pamiętam dokument powinien być do odbioru w 7 dni od daty wysłania wniosku przez urząd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...