Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Egzamin na kat.A w Warszawie


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,jak w systemie szukałem terminu tona gladiusa było dużo i pewnie byłbym już po pierwszej próbie ale podobno na yamasze lepiej dlatego muszę czekać.

Odnośnik do komentarza

Ja na kursie jeździłem gladiusem i zdałem na gladiusie. Jak byłem na egzaminie to zdających było siedem osób licząc ze mną. 6 osób zdawało na gladiusie. Tylko jedna dziewczyna na Yamaszce MT. Zdały 4 osoby na gladiusie, reszta oblała plac na ósemce.

Na placu miałem okazję przejechać się MT tak dla porównania z gladiusem. Zauważyłem że na pierwszym biegu bez gazu gladius jedzie 9km/h a MT 11 km/h.

Przy manewrowaniu na slalomie wolnym i ósemce ja osobiście wolałem wolniejszy motocykl czyli gladiusa.

A tak na prawdę to wszystko jedno który. Ważniejsze jest dobre przygotowanie i wyjeżdżenie godzin na placu. Najlepiej tym motocyklem na którym się potem zdaje egzamin.

 

Odnośnik do komentarza

Czyli zawyżone obroty w MT w WORD się potwierdzają z tego co piszesz. I racja, że grunt to dobre przygotowanie podczas nauki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
17 minut temu, morwa37 napisał:

Od dziś jestem posiadaczem kat A.

Dziś prawie mnie rozjechałeś na Bródwayu i widziałem ten stres w oczach !w00t

Co tu dużo pisać... lepiej późno niż za późno... Gratuluje słusznej decyzji !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, morwa37 napisał:

Od dziś jestem posiadaczem kat A.

Gratki Piotrek. Teraz bez stresu będziesz śmigał po Europie a nie tylko do Berlina ;)

Odnośnik do komentarza

Spoko,wziąłem godzinkę placu wcześniej i poszło całkiem zgrabnie. Kto egzaminował ? nie zwróciłem uwago na nazwisko ale spoko gościu.

Odnośnik do komentarza

Masz na protokole, na dole

 

Też wziąłem godzinkę po placu, prosto z placu na egzamin. To jedyna słuszna opcja.

 

Jeszcze raz gratki, teraz już można wszystko i bez stresu.

 

Wysłane z Nokii 6210

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Alien napisał:

Egzamin A  zaliczony , teraz tylko papier i w drogę.

Gratulacje !!! Tylko nie łap mandatów hi hi.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeszcze raz gratki, teraz już można wszystko i bez stresu.

Jeszcze trzeba poczekać na dokument, a to akurat jest szczególnie upierdliwe. Niby można, ale jeszcze nie można. Szkoda ryzykować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim, dziadzia dwadzieścia pare lat bez mandatu więc po próbuję podtrzymać tą passę he he he. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dziękuję wszystkim, dziadzia dwadzieścia pare lat bez mandatu więc po próbuję podtrzymać tą passę he he he. 

To nie jest argument . Wystarczy, że ktoś Ci (odpukać) "wyjedzie" i bieda. Wiem, wiem - 20 lat nikt Ci nie wyjechał. .

Gratuluję zdanego egzaminu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Alien, gratki serdeczne!! Ja w poniedziałek..

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeszcze trzeba poczekać na dokument, a to akurat jest szczególnie upierdliwe....

 

Krisso, Kazak ostatnio robił kat. A i dość szybko odebrał, wiec może i Alienowi się uda

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że szybko, jutro jadę do urzędu opłacić papiery bo bez tego nie ruszą tematu. A za Ciebie trzymam kciuki, będzie dobrze, mamy dobrą serię na forum nic tylko ją podtrzymać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...