Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Weryfikacja ofert 125- ek, czy warto kupić?


dr.big

Pytanie

Zakładam ten wątek w związku ze wzmożonym ruchem w pytaniach o kupno danego egzemplarza 125 ccm. Do tej pory wszystkie zapytania ginęły w natłoku informacji oraz najczęściej pozostawały bez odpowiedzi. Wszystkie pytania dotyczące zakupu pojemności zbliżonej- mniejszej do 125 ccm proszę zadawać tylko tu, bez przeładowywania działu oraz wątku w ogólnych o skuterach większej pojemności.

Tu zapytania o tą klasę pojemności skuterów będą najlepiej widoczne.

Odnośnik do komentarza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niezwykle przykro jest nam poinformować Państwa, że tegoroczna premiera modeli serii EVO zostanie odroczona.... Cytat ze strony którą podałeś.Czy to nie aktualne?

Odnośnik do komentarza
  • 0

Trudno powiedzieć jeśli wierzyć ofertą z internetu to można go już kupić u kilku dilerów. Pytanie tylko czy warto a może Devision 125 od rometa. Niechcenia porostu bubla

Odnośnik do komentarza
  • 0

ja od nich kupilem skuta, ktory jak sie okazalo potem mial problemy z silnikiem, lubil gasnac na zimnym i mial troche malo mocy. maja same cudowne przebiegi, ponoc z prefektury francuskiej za dlugi wziete (bardziej to juz maja jakis wpis co to we francyji powoduje ze ciezko sprzedac go na lokalny rynek). Mialem stluczke skutem, odsprzedałem mu go, naprawił i wystawil za podobną cene za która ja kupowalem, nic nie bylo wspomniane że naprawiany, chociaz było widać że był lakierowany. Z drugiej strony nie bylo napisane "bezwypadek" więc nie można sie przyczepić. JA do niego jeździłem bo dawał gwarancje, robil mi rozne pierdoly jak gaźnik i hamulce - ale jak jesteś z Wrocławia to srednio sie to opłaca

Odnośnik do komentarza
  • 0

Widział ktoś może te maszyny:

http://olx.pl/oferta...html#98a48174f6

http://olx.pl/oferta...html#916f2d75b2

Którą bardziej byście polecali, jeśli chodzi o walory użytkowe i bezawaryjność dla osoby o wzroście 187cm?

EDIT:

jeszcze do tej kolekcji dochodzi ten:

http://olx.pl/oferta/peugeot-satelis-125-CID5-IDb6nUp.html

Co o nim sądzicie (i o tych wyżej) ?

Odnośnik do komentarza
  • 0

OK, sam sobie zweryfikowałem oferty (z pomocą kolegi Maltoron na pm).

Efekt - zakupiony Satelis z tego ogłoszenia ==>> http://olx.pl/oferta/peugeot-satelis-i-wlasciciel-zarejestrowany-serwisowany-garazowany-CID5-IDbjCMF.html#98a48174f6

Stan - do wymiany uszczelniacz prawej lagi, pływak w baku, prawy czujnik stopu.

Poza tym nic niepokojącego nie zauważyłem i lepiej żeby tak zostało :)

Skusił mnie też oryginalny kufer ze stelażem :)

Cena 4300 więc chyba niewygórowana, poprzedni właściciel jeździł 2 sezony, sprowadził go dla siebie z Niemiec.

Teraz mam dwa skutery, więc jak ktoś jest chętny na Majkę to zapraszam, zawsze możemy pogadać :)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Dzięki :)

Masz rację, brak osłony...

Już szukam części do zrobienia tego co pisałem - oryginalne uszczelniacze 200 zł na stronę, na szczęście można dobrać 8x tańsze zamienniki po rozmiarze... ;)

Jak czytałem - przetestowane przez użytkowników Satka.

I tak pewnie z większością podzespołów.

Ciekawi mnie ten pływak - wskaźnik paliwa na desce miga cały czas.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Co sadzicie o firmie d&d radom otomoto kasztelanska maja ladne skutery w niskich cenach czy ktoś tam był i weryfikowal te oferty np. piaggio x10 za 12200zl

Odnośnik do komentarza
  • 0

Co sadzicie o firmie d&d radom otomoto kasztelanska maja ladne skutery w niskich cenach czy ktoś tam był i weryfikowal te oferty np. piaggio x10 za 12200zl

Temat tego komisu był już nieraz na forum, poszukaj..

Generalnie opinie negatywne, choć często mówią, żeby nie oceniać komisu tylko konkretny 2oo..

Jeśli chodzi o mnie, podsumuję w 3 słowach: byłem, widziałem, odpuściłem.. ;)

Ściągają sporo złomu i odbudowują, nie wiem czy każdy egzemplarz taki jest, ale sądząć po ilości "dawców" leżacych z tyłu na placu dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
  • 0

dzięki chyba sobie odpuszczę używane miałem już dwa satelisa 125 i burgmana 400 to skarbonka bez dna kupie nowy tylko jaki chodzi mi o poj 125 i żeby czesi były latwodostepne i serwis

Odnośnik do komentarza
  • 0

słysząłem że są niesłowni , wyceniaja robote na x a kasuja x^2.. do tego nieterminowi...

poszukaj w necie

jesli interesuje Cie xmax to moge polecic goscia z brwinowa. Kupiłem tam u niego mojego.. z tego co wiem ma xmax 2011 z abs w wersji biznes..

http://allegro.pl/yamaha-x-max-125-business-edition-abs-2011-rok-i5707509635.html

Odnośnik do komentarza
  • 0

ok oglądałem to cacko.. wizualnie jest ok. plastiki całe, tarcze przemawiają za tym przebiegiem. silnik łądnie pracuje. nie widać korozji itp..

jednak dowiedziałem się ze był to pojazd u nich w wypożyczalni.. został sprowadzony z UK jako skradziony / znaleziony.. Przyjechał bez większości plastików.. wieć może i bez licznika..

Plastiki pochodzą z rynku wtórnego i są w dobrym stanie.. Nie doszukałem się żadnych pęknięć czy większych usterek.. Przejechać mi się nie dali bo nie mialem równowartości skutera..

Oponki w stanie bdb.. ogolnie 13kpln za rok 2014 z którym nie wiadomoc do końca co było grane.. niby po pełnym przeglądzie..

Lagi prsote suche, klocki też są w dobrym stanie.. tyle co widać z góry.. cvt pracuje na postoju bez problemów, zimny odpalił od kopa, nie dymił, olej w normie.

z Wrocławia kawałek masz... ale moze warto.. sam zrób sobie rachunek sumienia..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...