Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No jak kliknie się na niedzielę, to też szału nie ma :D ... Jestem na tak, byle nie padało... Robsson chory biedaczysko, miejmy nadzieję, że się szybko wykuruje... :stretcher:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvisku, też żałuję... Gdyby nie aura, na pewno ja bym dojechał z Gosią na 2oo... U nas paskudnie było, choć nie padało już o 18-tej, ale zimno za to jak diabli :( A tak spotkaliśmy się z Robssonem w McD na ciastku i dodatkach... Chory jednak był, i pewnie teraz musi brać antywirusa... :shocking:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czwartek niestety mam dobę, a w piątek nockę... Ale sobota, jak coś, to można polatać...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O to możecie podjechać pod żandarmerię... Choć popatrzę, jak jeździcie :P Ma być pogoda, to może do pracy na moto pojadę chociaż...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopaki, w niedzielę o 12-tej klub Czarnych Wdów organizuje spotkanie, dla którego wziąłem specjalnie wolny dzień z roboty:

Niedziela 12.04.2015 godz. 12:00 zbiórka wszystkich chętnych zmotoryzowanych ul.Gdyńska 50 i jedziemy na plac zabaw naprzeciwko Muszli Koncertowej gdzie razem z innymi weźmiemy udział w zbiórce charytatywnej dla Oskarka Gąsiorowskiego.https://www.facebook.com/OskarekGasiorowski. Pogoda powinna dopisać, więc wszyscy chętni mile widziani...

Fajnie by było, gdyby i od nas nie zabrakło odzewu,,, W Szczecinie jest Moto Serce w tym czasie, a u nas byłoby to. Kto chętny??? Ja z Gośką będę już koło 11.30 na miejscu. Sporo Wdów znam już z poprzednich imprez, więc jest okazja by poznać ich dla szerszego grona braci skuterowej...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Aaaa, to w takim razie będziemy czekać :)

Chopy! Ależ miło było się spotkać :) i poznać Ciebie Robercie :)

Super pogaduchy, kawka w M'cD, wizyta u Sławka w robocie ( szkoda , że nie mogleś być z nami na 2oo )

19429289117121773441.jpg

09419029943819283706.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No zazdraszczam Wam strasznie dzisiejszej przejażdżki... Dzięki za odwiedziny w robocie, bo choć na chwilę z "nory" się wynurzyłem na słońce :) Szkoda że Big'a nie będzie w niedzielę, ale Kot na robalu mam nadzieję, że dojedzie :chair:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...