Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Środę mam wolną, jak coś... Ciekawe jaka pogoda nam dopisze, bo prognozy raczej nie na 2oo...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja na 4oo, ale nie ma problemu żebym gdzieś za Wami podążał (oby nie przez prom). Godz 16 - pasuje ale gdzie? Dostosuję się do decyzji starszych Braci :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robssonku gratuluje zakupów bucików :) Ja zamawiam sobie nowy kask http://allegro.pl/naxa-f02c-kask-motocyklowy-szczekowy-blenda-r-l-i5031786554.html

A co do spotkania, to chyba zdzwonimy się jutro, bo nie wiem czy dziś jeszcze Romano będzie na forum...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki :)

Oglądałem ten kask i całkiem spoko, ale Ty w szczękowcu? I bardzo dobrze, będzie bezpieczniej a tego nigdy za wiele.

Czekam na info ws środy - będę czujny :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No latem z otwartą mordą i tak trzeba będzie jeździć, ale jednak na szybkich przelotach ze szczeną bezpieczniej... Na miasto obecny Jet będzie w użytku :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i spotkali się ponownie :) Ja z Romano nawet na 2oo ale zimno było, jak cholera... Fajnie się gadało, szkoda że Romano ucieka nam w morze, ale kawka w McD zawsze smakuje w każdym, doborowym towarzystwie :photo: Zapraszamy resztę Świnoujścia na następny raz....

2995be025c28f590.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cieszę się, że udało się nam spotkać. W końcu zobaczyłem 750-tkę Romka z odlotowym tłumikiem i zajefajną kanapą.

Dzięki Sławku i Romku :)

Odnośnik do komentarza

Panowie dobrze by było wrócić do czwartkowych spotkań o godz 18,00. Ja pracuje do 17,30 i niestety nie mogę podjechać i pogadać z wami, Myślę że w miarę wydłużającego się dnia i nadchodzącej wiosennej pogody zmienimy czas spotkań na 18.00. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W zasadzie jestem za, bo jeszcze teraz za wcześnie na 2oo, więc można przyjść nawet po zmroku na kawkę do McD... Zobaczymy w następnym tygodniu, bo nie mam jeszcze nowego grafiku...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W zasadzie jestem za, bo jeszcze teraz za wcześnie na 2oo, więc można przyjść nawet po zmroku na kawkę do McD...

No to jutro czwartek, więc ?

Ja jestem gotów :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krisso... Robsson uziemiony, bo ma dyżur na telefonie (wodociągi), a ja brałem taką możliwość przyjechania na 2oo (samochodem za drogo :P, bo moja Siena 1600 pali jak smok zimową porą), ale aura zapowiadana na jutro nie napawa mnie optymizmem. Zresztą spotkanie o 18-tej, jakieś trzy godzinki u was i powrotna droga około 22-23-ciej w wieczornych temperaturach około 3-4 st.C... Ja może dałbym radę, ale Gośka by mi zamarzła :D...

Robsson - ja jak najbardziej chętny na spotkanie, najlepiej na 2oo... A jak nie da rady to McD musowo :) Koty, Dareckie i reszta Świnoujścia, określać się na tak. Najwyżej swoje "Jajco" sobie zrobimy, jako że My nie gorsi od Szczecina :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...