Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

My z Robsson'kiem dziś jeszcze pomykaliśmy sobie wieczorową porą... Na termometrze niby 6 st C, ale chłodek odczuwalny doskwierał w łapki. Parę fotek z jesiennej promenady...

55294865609286071952.jpg

28441174377916093721.jpg

66242580704131257714.jpg

Później rozgrzewka przy gorącej kawie, tradycyjnie na Orlenie...

73244172753215774617.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobrze , że mnie Sławek wyciągnął bo w innym przypadku pewnie z nudów wymyślałbym jakieś głupoty na majową koszulkę okolicznościową ;)

Było zimno ale... twardym cza być a nie miętkim :bash:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

wooferai... i co ważne jest bardzo widoczne po zmroku, szczególnie jak się dojeżdża do skrzyżowania. Z kamizelką jest spora szansa, że jakieś 4oo Cię nie ominie wzrokiem... Robsson kupił do swojego Burka czarną taśmę odblaskową, która świeci na... Biało :) Przez zimę się też oklei...

24081108227325034324.jpg

Odnośnik do komentarza

Coraz bardzie się przekonuje do tego obklejenia chyba też się skusze

Coraz bardzie się przekonuje do tego obklejenia chyba też się skusze.

Slawoy czy ta taśma jest na tyle elastyczna że można ją naklejać nawet pod kątem 90 stopni??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robsson kupił do swojego Burka czarną taśmę odblaskową, która świeci na... Biało :) Przez zimę się też oklei...

Niestety (a może stety) oklejenie nie będzie tak efektowne w dzień jak to ma miejsce w Twojej 650 bo czarna taśma na czarnym lakierze nie będzie tak wyeksponowana, natomiast efekt nocny będzie zarówno efektowny jak i efektywny :) ( Czarna taśma świeci na biało - kto to widział... ;) )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Coraz bardzie się przekonuje do tego obklejenia chyba też się skusze

Co do Twojego pytania o "plastyczność" taśmy, to w ciepłym pomieszczeniu można ją fajnie wyginać... Może kąta prostego nie osiągniesz, ale jeśli będzie tam jakiś łuk, to da się ładnie ją wywinąć. Nie możesz tylko jej mocno naciągać, bo taśma składa się z przylepnego podkładu i barwnej powierzchni odblaskowej. Jak przesadzisz z naciąganiem, to wpierw pojawia się różnica w szerokości wzoru, a później drobne pęknięcia (widoczne białe kreski)... Lepiej nakładać ją niemal bez naciągania, by taśma miała swobodę podążania za plastikami rozszerzającymi się na słońcu i dość kurczliwymi w chłodniejsze dni.

Robsson... A mówiłem, że z czernią czerwień się świetnie komponuje :P Srebro też może by fajnie wyglądało... Trzeba by spróbować coś na próbkę nakleić...

Odnośnik do komentarza

Najgorszy okres na klejenie.

Nawet w garażu to pewnie tylko 5 stopni.....

Poczekajcie może do wiosny lub podgrzejcie atmosferę. :-)

I tak jak zawsze, taśma najpierw niech się pogrzeje w temperaturze pokojowej za nim użyjecie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Taśma zakupiona będę kleił.

Też zastanawiam się nad obklejaniem. U mnie tylko felgi. Chciałbym zakupić dobrą gatunkowo taśmę najchętniej w kolorze felg - grafitowy. Czy mógłbyś podrzucić link do swojego sklepu ? Dzieki

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Też zastanawiam się nad obklejaniem. U mnie tylko felgi. Chciałbym zakupić dobrą gatunkowo taśmę najchętniej w kolorze felg - grafitowy. Czy mógłbyś podrzucić link do swojego sklepu ? Dzieki

http://allegro.pl/tasma-odblaskowa-paski-naklejki-na-felgi-slask-i4658990076.html

Odnośnik do komentarza

Najgorszy okres na klejenie.

Nawet w garażu to pewnie tylko 5 stopni.....

Poczekajcie może do wiosny lub podgrzejcie atmosferę. :-)

I tak jak zawsze, taśma najpierw niech się pogrzeje w temperaturze pokojowej za nim użyjecie.

No chyba że ktoś ma podgrzewany garaż,hihihihi

Odnośnik do komentarza

wooferai... i co ważne jest bardzo widoczne po zmroku, szczególnie jak się dojeżdża do skrzyżowania. Z kamizelką jest spora szansa, że jakieś 4oo Cię nie ominie wzrokiem... Robsson kupił do swojego Burka czarną taśmę odblaskową, która świeci na... Biało :) Przez zimę się też oklei...

24081108227325034324.jpg

SlavoyAMD jakiej pojemności jest twój kufer??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trudno mi powiedzieć dokładnie, bo kupiłem go już z Burkiem... Coś koło 40-50 litrów. Dwa kaski wchodzą i jeszcze jest trochę luzu...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A może by tak jekieś spotkanko zorganizować we czwartek? Nie mamy co prawda BurgerKinga ale Mc'D jest ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja niestety jutro doba w robocie :( Ale Romano na miejscu, to możecie się zjechać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...