Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Romano... prócz zapowiadanej, niekorzystnej na dziś aury ja też mam dzień zawalony totalnie... Niestety w tym tygodniu muszę odpuścić. Miałem nadzieję, że będę miał wolne drugiego na przejazd starych aut, gdzie motocykliści też się spotykają na tej imprezie, ale niestety, niektórzy koledzy z pracy mają w du... innych, poszli sobie na majowe wolne i dosypali mi godzin od chuchu... Nie mogę powiedzieć nie, bo już obstukałem wolne na majówkę, więc zwieram tyłek i ruszam jutro w maraton, za to dziś muszę wszystko pozałatwiać, co tam mi zalega...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj Piotrze :) Zapraszamy w czwartek na spotkanko o 18 -tej na Pl. Rybaka

Odnośnik do komentarza

Miło by było ale pracuje na nocki i na 18.20 jade na prom i nie bardzo moge :( mam wolne tylko weekendy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakoś dostosujemy się do Piotrka... Jak będzie wolne i pogoda, to można o 16-16,30 się spotkać czasami...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja dziś jadę do Świnoujścia z rodzinką 4oo :). Musimy koniecznie zaliczyć jakieś lody z dziećmi. Co polecacie?

P.S.

Polecimy przez Niemcy, zahaczymy o U-Bota i potem Świnoujście - spacer promenadką, rybka, lody i już :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No tak, a nawet 8oo - żony, 2 dzieci i 3 znajomych nie wpakuję na skuter :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Strasznie żałuję, że dziś cały dzień w robocie byłem... na pewno bym was oprowadził po mieście :( Ale majówka coraz bliżej :D

Odnośnik do komentarza

6f76226a8e5e7e71gen.jpg

no....naumialem sie wklejac fotki :) aaa...dzieki slawojowi :)...to z ostatniej wycieczki....mam jeszcze inne....uwaga....:)...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To będziesz teraz szalał :D Jak jutro będzie pogoda, to może jakieś małe spotkanie koło 16-tej? Piotrek mówił, że też powinien być...

Odnośnik do komentarza

Dzieki Slawoy za spotkanko miło było porozmawiac oraz poznac was jeszcze raz dzieki i mam nadzieje ze jutro pogoda dopisze i spotkamy sie pry muzeum . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś nie czwartek, jak łatwo zauważyć ;) ale pogoda dopisała i żal było jej nie wykorzystać.

Umówieni na 16-tą postanowiliśmy dotlenić organizmy na świeżym, pachnącym kwitnącym rzepakiem powietrzu.

Razem ze Sławkiem, Gosią, Piotrkiem i Marcinem udaliśmy się na test prędkości jetmaxa, który licznikowo wyniósł 127 km/h.

Po tym już tylko ze Sławkiem i Gosią odwiedziliśmy sąsiadów z NRD.

Pogoda rozpieściła nas niesamowicie aż żal było wracać, ale jutro powtórka :clapping:

200e167c402d78da.jpg

5a978c49666e27c6.jpg

d00a3dc59a2eb4fe.jpg

I Król z jetmaxem wracają z testu

e12400b190f099e1.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wow, GZ w Świnoujściu i okolicy rozrasta się w błyskawicznym tempie! SUPER !!! Kolejne nowe twarze i nowe maxi skutery. Świetnie, zawsze uważałem że macie potencjał i największe możliwości z całego województwa zachodniopomorskiego.

Bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluje.

Do zobaczenia już wkrótce.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No świetnie było... Aż mi się spodnie przylepiły do nóg, tak gorąco w słoneczku było... Robsson, na ostatnim zdjęciu wyglądam jak rycerz z piką (kopią) ze znaku drogowego :D ... Jak masz w pełnej rozdzielczości, to podeślij mi fotki na mail w pełnej rozdzielczości...

Jeszcze moje fotki :) Pierwsza z niedzieli, kiedy to chłopaki mnie postanowili podrażnić w pracy jazdą w pełnym słoneczku...

819f1a64dfa474eb.jpg

b5b20a7de6ed355c.jpg

A tu pojechaliśmy zobaczyć, jak "pachnie" rzepak... Zapach może nie, ale widok był zacny :P

ed93fa8669775ee7.jpg

ba25b53d09fb3e50.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...