Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Robert, masz bardzo ładny i fajny kask. A przy tym jeszcze jakąś nową kobietę u boku ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Widziałem jednego jetmaxa w Szczecinie. Byle jeżdził, byle było fajnie -:)- Zdrówko Piotrek- od Piotrka

Odnośnik do komentarza

W Szczecinie często stoi taki Jetmax pod restauracją wietnamską w C.H. Turzyn. Wiele razy zastanawiałem się jak zaczepić właściciela.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jacku, bardzo przepraszam, ale pod C.H. Turzyn, przy wejściu bocznym od ul. 26-Kwietnia stoi Romet Maxi 250, a nie Junak Jetmax.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś aura przez większość dnia była podła, ale w nagrodę za mizerne widoki za oknem na trzy godzinki wyjrzało słoneczko, co z Robssonem i Romano postanowiliśmy wykorzystać na polatankę po NRD... Nawet nie wiem gdzie byliśmy (Robsson prowadził), ale marina była całkiem zacna... Gosia położyła Nolana na trawie i niemieckie mrówki doceniły markowy produkt, urządzając sobie w nim mrowisko :D Wytrzepałem z niego dziesiątki, jeśli nie setki owadów, ale i tak na polska ziemię kilka jeszcze przyjechało :P

c12ae05cac210cf0.jpg

026e0a092fc844a9.jpg

eccb9c6d5bcb1db5.jpg

320e3c4ac55e98b7.jpg

d7c6446d6b0b2da3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wybraliśmy się do miejscowości Rankwitz, jadąc przez Morgenitz gdzie na głównej drodze nagle oczom naszym ukazał się jakiś dziwny biały z czerwoną obwódką znak. Ponieważ nie znam się na niemieckich oznaczeniach ;) przejechaliśmy te "zasieki" nie nadrabiając kilometrów :)

688a96cac2063a88.jpg

W poszukiwaniu mrówek

f46ab5bf3e3e63c3.jpg

Trzepanie mrowek

9ff13d6b39d1fd84.jpg

Ucieczka przed krwiożerczymi owadami ;)

17b0e81c455513c7.jpg

Dzięki Chopy i Kobitko za milą polatankę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

I Król z jetmaxem wracają z testu

e12400b190f099e1.jpg

Chętnie obejrzę Jetmaxa. Ciekawie i intrygująco wygląda czacha. Do zobaczenia za niecałe dwa tygodnie!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Romku, to ja dziękuję bo gdyby nie fonik od Ciebie to siedziałbym w piwnicy i grzebałbym przy 2oo ale bez silnika.

Super przejażdżka, sporo winkli w szybkim (jak dla mnie) tempie pyszny Bismarck i pifko 0%

36d5b17818ba48c1.jpg

b05e81c2fbaa57db.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zazdraszaczam, ale po pracy też wyskoczyłem polatać koło komina i "zwerbowałem" nowego kierownika nowiutkiej, białej Yamahy 125 - kolegę Emila o nicku Czemil... Witaj w klubie i czekamy na Twoją rejestrację :)

cbc4a9fb00af1e5d.jpg

Emil jest leśniczym... Nie potrzebujemy drzewa ??? :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czemil się zarejestrował, ale musi poczekać na pełną rejestrację (potwierdzenie na mail), by się osobiście przywitać... może jutro się uda :)

Odnośnik do komentarza

Ja w tamtym tygodniu sprzedałem mojego burka 125 koledze Leszkowi ze Świnoujścia, może też zawita na forum, mówił że widuje czasami was w kamizelkach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze nie widziałem takiego Burka... Może się niebawem pojawi mi na celowniku, to go dogonię :)

Odnośnik do komentarza

Pytanko do kolegów kierowników z wyspy, czy jest w Świnoujściu sklep z akcesoriami moto typu kask, rękawice, ubiór?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nic sensownego niestety nie ma... Jak już coś oferuje, to przeważnie kaski Made in China, a lepsze rzeczy na zamówienie.

Odnośnik do komentarza

No nareszcie się udało. CZEMIL wita wszystkich. Dzisiaj trochę polatane po Świnoujściu. Frajda jest. Niestety Karsiborska chyba pod górę bo zamiast obiecanych 121 V-max tylko 109km/h sie udało osiągnąć. Ale to i tak zacnie. Do miasta i najbliższej okolicy w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj Emilu :)

109 km to i tak niezły wynik. Jeszcze na Burgmanię z nami na nim polecisz ;)

Odnośnik do komentarza

Witaj Emil, Ja też śmigam na 125-tce i sobie chwalę. Dla moich potrzeb wystarczy. Prędkość V-max jest podobna. Na miasto i krótkie wypady wystarcza. Pozdrawiam i do zobaczenia na spotkaniu czwartkowym. :)

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam Emil, apropos dzisiaj widziałem nówkę kawasaki j125. ZSW 86........ Trzeba przeprowadzić rekrutację. :msn-cry:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam Emil, apropos dzisiaj widziałem nówkę kawasaki j125. ZSW 86........ Trzeba przeprowadzić rekrutację. :msn-cry:

Pozdro.

Wydaje mi się, że jeszcze nie ma j125- za to Emila Yamaha niezmiernie mi się podobała- w tym właśnie kolorze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...