Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

O tak, świetnie spędzony dzień w przemiłym towarzystwie... Jak pisał Robsson, 150 km pękło, bo pokręciliśmy się przez Trzęsacz, Rewal i Kamień Pomorski. Po drodze sporo motocyklistów i łapka wędrowała co chwila w górę...

7ea71ebfcba0b08e.jpg

903022a90ffacf03.jpg

Po takiej przejażdżce kiełbaski z grilla smakowały podwójnie...

aae97924b4b09d7b.jpg

Padła też propozycja postrzelania do celu z wiatrówki...

247741252fdbd5a8.jpg

A później dojechał Szczecin :)

d7bca8a58c0b611d.jpg

bb02d72ec160d1f3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

bilety bez skutra? jeszcze tego nie widziałem :clapping: a w Świnoujściu znowu jedzą

Nie chcieliśmy robić przykrości Krzyśkowi, my na moto a on z rodzina puszką.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękujemy Wszystkim obecnym za super popołudnie, a Gospodarzom za gościnę i grilla :).

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A może by tak jutro zorganizować jakieś krótkie chociaż spotkanko koordynacyjne przed wyjazdem?

Odnośnik do komentarza

...to moze ja cos powiem odnosnie wyjazdu...ekipa swinoujscie pakuje sie na prom o 9.20...po drodze kolo 10-tej dolaczam w wolinie na stacji paliw bp....dalej na stargard na stacje paliw orlen mysle ze kolo 11-stej dolecimy i zabieramy sie caloscia ....jak ktos ma ale cos tam...??....niech smialo mnie poprawi....:)....sa fony jeszcze...:)...

Odnośnik do komentarza

.Trasa nr10 jest nudna,duzy ruch panuje,wieksze niebezpieczenstwo jakiegos nieszczescia,jakby nie bylo bedziemy jechac duza grupa.Moja propozycja to trasa bardziej bezpieczna,zdecydowanie mniejszy ruch,wielkich ciezarower praktycznie zero i ciekawsza.Droga nr 20 Chociwel-Drawsko Pomorskie-Czaplinek-Borne Sulinowo-Szczecinek,Pozniej zjazd na nr 25 kierunek Czarne,Sepolno Krajenskie i do celu. 15 km wiecej,to nie wiele,a droga super,fajne winkle.Po drodze mozna zobaczyc ruiny w Bornym Sulinowie,zachaczyc o "miasto widmo"Klomino i slawne na caly swiat Wrzosowiska Klominskie.Na wrzosowiskach nie bylem,ale w bornym i klominie tak i goraco polecam.Godzina wyjazdu jak wiekszosci pasuje.Z grupa Swinoujska mozemy spotkac sie np.w Chociwlu,albo na rozjezdzie Chociwel-Swinoujscie na starym lotnisku.Prosze o wypowiedzi za i przeciw

Odnośnik do komentarza

hmm....nie wiem co scie ustali...ale w takim razie to nie ma sensu aby scie jechalo do stargardu....tylko sie lapmy w takiej trasie gdzies po drodze np.szczecinek....zakladajac ze i scie poleci gora ..:)...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grota10 - ustaliliśmy wcześniej, że nie jedziemy turystycznie, a z punktu A do B... Turystykę możemy sobie zrobić na miejscu w piątek po rozpakowaniu obładowanych maszyn...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja rozumiem, ale zmieniać plany na kilkanaście godzin przed wyjazdem... Wybraliśmy po prostu wariant "szybszego" przejazdu, omijając mniejsze miejscowości po drodze (choć i tak przed nami las fotoradarów)...

Odnośnik do komentarza

Uważam że Grota10 ma rację, na 10 jest ruch spory, dużo TIRów, auta często zwalniają w obawie przed fotoradarami, o szybkim przejeździe dużą grupą nie ma co marzyć.

Lepiej pojechać dalszą trasą ale płynnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...