Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ale piątek to też dobry dzień ;) Fajnie byłoby spotkać się w szerszym gronie, pogadać o I-szym Zlocie (spotkaniu) Grupy Zachodniopomorskiej - Świnoujście 2015

Odnośnik do komentarza

Hej, panowie jestem gotów, z racji jesienno-zimowej aury jeśli chcemy przyjechać na 2oo proponuję wcześniejszą porę i nie czekać do 18:00

Dzisiaj nawinąłem kilka kilosów i przyznam że brakuje mi porządnej szyby...

Tylko powiedźcie którego dnia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sławek ma piątek wolny, więc to chyba dobry dzień na małe co nie co :) Moje 2oo jeszcze pod chmurką, także możemy rundkę zrobić.

Godzina do dogadania - ja pracuję do 15.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja moto mam już rozbrojone z akumulatora i postawione na kołku (koła w górze)... Jak nie zdecyduje się na poskładanie go (zapowiadają wiatry i powtórkę z Xawerego), to podjadę na 4oo...

Odnośnik do komentarza

SlawoyAMD na próbę obkleiłem sobie dzisiaj kufer i taśma naprawdę jest super .Pamiętasz jak pytałem cię o elastyczność taśmy? :laughing:

Dla twojej informacji dałem radę uzyskać kąt 90 stopni ale taśma wymagała lekkiego podgrzania suszarką.

Wynik dla mnie jest w pełni zadowalający.Burka okleję jak tylko znajdę więcej czasu. :wink32:

Chyle czoła przed pomysłodawcą :notworthy:

Sławek ma piątek wolny, więc to chyba dobry dzień na małe co nie co :) Moje 2oo jeszcze pod chmurką, także możemy rundkę zrobić.

Godzina do dogadania - ja pracuję do 15.

Robssonie lepiej ukryj Burka w garażu , poniżej linki z pogodynką

http://www.mmszczeci....mozliwy-sztorm

http://www.windfinde...recast/szczecin

http://www.windfinde...recast/szczecin

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

OK, jeszcze ustalmy godzinkę, może 16:00??

Mnie pasuje :)

Robssonie lepiej ukryj Burka w garażu , poniżej linki z pogodynką

Burek stoi pod pokrowcem i czeka na platformę na której zjedzie do piwnicy. Miejsce już zrobione i czeka na niego

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

SlawoyAMD na próbę obkleiłem sobie dzisiaj kufer i taśma naprawdę jest super .Pamiętasz jak pytałem cię o elastyczność taśmy? :laughing:

Dla twojej informacji dałem radę uzyskać kąt 90 stopni ale taśma wymagała lekkiego podgrzania suszarką.

Wynik dla mnie jest w pełni zadowalający.Burka okleję jak tylko znajdę więcej czasu. :wink32:

Chyle czoła przed pomysłodawcą :notworthy:

Dzięki :) Faktycznie suszarką nie próbowałem, ale weź tą próbkę daj do ciepłego pomieszczenia, a później wystaw na niskie temperatury... Zobaczymy jak zniesie pracę na plastiku...

Robsson i Romano77... Zatem o 16.00 w MacDonaldzie... Ja raczej na pewno na 4oo przyjadę, bo pogoda okrutna się robi... Może ktoś jeszcze dołączy???

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lokal można zmienić choć i tak u mnie w tym tygodniu w grę wchodzi tylko oranżada ;) (siedzę pod telefonem 24h i w razie potrzeby muszę wsiąść w 4oo i jechać)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i napili się kawki, najedli kalorii i pogadali... Świnoujskie bractwo w MacDonaldzie, a za oknem szaleje Aleksandra... czyli morski orkan :)

61782864492637451933.jpg

73541615615971713711.jpg

96576442200381486783.jpg

Odnośnik do komentarza

Prawdziwe bractwo Świnoujskiej Burgmani. :clapping:

Mimo orkanu spotkanie się odbyło i wielki szacun za to.Jak widać takie przeszkody dla prawdziwych wyspiarzy nie straszne. :clapping:

Jak widać nawet w Macdonaldzie można miło spędzić czas i wypić pyszną kawunie. :tabletalk:

Nawet Niewiasta zawitała na waszym Mac spocie :clap:

Pozdro ex Świnoujścianin

Odnośnik do komentarza

Witam Kolegów Wyspiarzy. Chciałam zaproponować czwartkowe spotkanie Noworoczne 01.01.2015 r. w Świnoujściu. Gospodarzom tego pięknego kurortu pozostawiam wybór lokalu. SlawoyAMD nieśmiało liczę na Twój udział organizacyjny.

Tymczasem pozdrawiam wszystkich ciepło i życzę szampańskiej zabawy sylwestrowej, ale takiej aby na nasze spotkanie udało się dotrzeć na dwóch, a nie na czterech kończynach :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pomysl swietny (przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z komorki)... Choc w moim wypadku bedzie niestety niewykonalny chyba, Bo wcisneli mi dniowke w robocie, a w ten dzien raczej znalezienie zastepstwa, graniczyc bedzie z cudem... Niemniej 31-go mam wolne, to moge pomoc w organizacji. Swietnym organizatorem I przesympatycznym kompanem spotkan jest tez Robsson, wiec siedze,ze jesli tylko nie ma jakos planow rodzinnego spedzenia pierwszego dnia roku, to tez przyjdzie zwola chlopakow... Czekamy jeszcze na okreslenie sie Romano, Dareckiego, Kota, Piotra...

Odnośnik do komentarza

Hej, ja też nie mogę nić obiecać, przecież to dopiero za rok :euro: . A tak na poważnie to sam nie wiem w jakim stanie jutro będę itd :drunk: .

Sorrki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zasadniczo zależy o której Sambo kochana to by miało być... O 20,00 kończę pracę i wieczór mam wolny :)...

Edit... Imprezkę można zrobić u mnie w domu (zawsze to lokal :D)... Jak chętna i chętni, to zapraszamy z Gosią do nas :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i u mnie podobnie jak u Romka. My rodzinnie jak co roku będziemy kolędować po rodzince z życzeniami i też może się różnie skończyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i spotkaliśmy się... Samba, moja Gośka, dwa Krzyśki (Qszysiek i Krzysiek niezrzeszony)... Było tak sympatycznie, że aż żal było się rozstawać tak wczesną porą... (gdzieś po północy). Dzięki za wspaniałe odwiedziny i mamy z Gosią nadzieję, na rychłe, ponowne spotkanie...

37527413403088267365.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja i Krzysiek (niezrzeszony) serdecznie dziekujemy za to wspaniałe spotkanie. Gosiu wszyskie potrawy były przepyszne. Jestem pełna podziwu dla Twoich umiejętności kulinarnych. Pozdrawiam ciepło i do następnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...