Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

25L paliwka lub 15zl w sklepie stop cafe (zakupy bez alkoholu i papierosów) i jeszcze trzeba zapłacić 2,99 za monetę. Można też nabyć bez tankowania lub zakupów za jedyne 9,99zł.

Jest pięć żółtych monet ( Osa, Junak, SHL 98, SHL Gazela, WFM M06) i jedna srebrna moneta (niestety za 39900pkt vitay) z Sokołem

Mnie najbardziej podobała się Osa bo to może nie maxi ale zawsze skuter :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj Elvis :) Oczywiście masz rację ("strzeliłem a nie wycelowałem") Co prawda wielka ona (Osa) nie była do tego 8KM silniczek przy 150cm3 - ale na tamte czasy...

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mimo niesprzyjającej aury, spotkaliśmy się z Robssonem... Na wiosnę stawiamy Robssonowi drewutnię wzorem mojej :P A może i ładniejszą...

10610957333466397502.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To prawda, pogoda nie dopisała mimo zapowiedzi ;) Było nas dwóch ale jak to powiedział Urbi - nie ilość ale jakość się liczy :)

Dzięki Slawoy za rozjaśnienie umysłu nt drewutni, teraz będę musiał teścia urobić (mam czas do wiosny)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elvis !!! Normalnie bekę mam przez Ciebie :) Ty to jesteś złotousty chłopak :)

Teść właśnie balkon wylewa z betonu więc poddałeś mi niezłego pomysła z tą betoniarką ... ale póki co może się jeszcze przydać (teść)

PS. mam pomysła odnośnie spotkania wiosennego ale o tym szerzej w odpowiednim temacie

pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Panowie, pozdrawiam z Oceanu Indyjskiego. Pogoda dopisuje 37*C słoneczko aż kusi aby śmigać, chociaż dzisiaj popołudniu lekko padało. A na moim sprzęcie mamy 1000kW z jednego tłoka :-). Pozdrawiam wszystkich, w sobotę połowinki. :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć Romano... Pozazdrościć pogody, bo my dziś z Robssonem trochę pośmigaliśmy na Orlenową kawkę, odwiedziliśmy uziemionego w pracy Kota, później zrobiliśmy DDR nocą aż po Bansin, ale trochę nas przewiało i mgła miejscami taka, że Burgmana chciało udusić. Fotki chcę wrzucić ale hosting mi coś się buntuje i strony nie otwiera :mad2:

Na szybko znalazłem darmowy hosting i poszło...

WP2014101_eqqqpqs.jpg

WP2014101_eqqqhpn.jpg

WP2014101_eqqqhpq.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki Krzysiu za gościnę i zwiedzanie poniemieckich zabytków ;)

Może następnym razem wyjedziemy w większym gronie na małą polatankę :)

71407939121849298044.jpg

A tu SlawoyAMD w drodze na spotkanie czwartkowe :) (po małym liftingu)

22738252109662348091.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kurcze nie mogę zapisać fotek, bo powiększa mi je na poza ekran :D Gdzie je hostowałeś... Może się uda je pobrać gdzieś??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszedłem na ten hosting co Ty znalazłeś bo też miałem problem z iv.pl

właśnie zauwazyłem ze jakieś ogromne

postaram się edytować i poprawić

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sławku już przeniosłem zdjęcia na iv ale można zapisywać foty nie otwierając ich.

Jak próbowałem zapisać fotkę po otwarciu to zapisywał się cały wątek czwartkowy a jak zapisywałem bez otwierania fotki to zapisywało się zdjęcie w oryginalnym wymiarze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A Elvisku to zwykła taśma odblaskowa na felgi, jaką można dostać na Allegro, jak na przykład tu - http://allegro.pl/tasma-odblaskowa-paski-naklejki-na-felgi-slask-i4689995206.html. Jest na tyle elastyczna, że można ją fajnie układać wedle krawędzi plastików. Tylko przy oklejaniu nie można jej zbytnio naciągać, bo później przy zmianach temperatury, niebieska powłoka może popękać i wyjdą białe kreseczki...

Tania nie jest i by okleić koła i plastiki, musiałem brać dwie, ale na trasie nocą efekt naprawdę fajny, a w dzień dyskretnie podkreśla ładne linie Burka. W zasadzie na pomysł oklejenia rantów płóz wpadłem z powodu ich zarysowań, które teraz są dobrze zamaskowane :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki... To naprawdę daje sporo wieczorami, szczególnie o tej porze roku, kiedy z pracy często wracamy już po zmroku... Na poniższych zdjęciach ze spotkania u rybaka widać mniej więcej, jak prezentują się pojedyncze punkty umieszczane na froncie lub tyle skuterów, a jak wtedy, kiedy jest "obrysowany"...

02097930234567166454.jpg

88065327640963043230.jpg

Co ciekawe, w dzień linie te nie drażnią zbytnio oka i nie psują sylwetki swoja natarczywością... Dostępne są jeszcze taśmy czerwone, żółte, zielone, pomarańczowe, a kiedyś widziałem nawet srebrne, więc można je sobie dopasować do swoich plastików...

31621451538118867861.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...