Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Zbaraniałem ... be, be, beeeeeee ...

Czyli jak ostatecznie wygląda trasa przelotu? :)

Elvis, nie ma co baranieć! Jedziemy przed siebie! :) A jak ostatecznie będzie wyglądać trasa przelotu będziemy wiedzieć w czwartek wieczorem ;)

Uuuu, Darkovsky... ;):D

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie to gdzie możemy się spotkać, jaką trasą wyjeżdżacie ze Szczecina?? Ja mam ponad 100 km do pokonania do punktu zbornego + promy i może będzie lepiej dołączyć do was gdzieś na S3??

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie to gdzie możemy się spotkać, jaką trasą wyjeżdżacie ze Szczecina?? Ja mam ponad 100 km do pokonania do punktu zbornego + promy i może będzie lepiej dołączyć do was gdzieś na S3??

Romano - kolego- jak mniemam nie jadą przez S3- najlepiej dołącz podług rady Artura będzie Ci najwygodniej

"Elvis, 8.45 wystarczy. Jak napisałem: zjezdzasz a autostrady i na głównej w lewo (w prawo na Szczecin). 300 m dalej zaczyna się Kolbaskowo, i jakieś 400 m za tablicą po prawej stronie są dwa sklepy z parkingiem"

Odnośnik do komentarza

Zadam bo jestem pokrzywdzony. Bedziecie sobie jezdzic a ja lece w malo bezpieczne rejony. Zdjecia atrakcyjne koniecznie w pozach bohaterskich i dumnych. Dziady moze stare, ale, ze hej

Odnośnik do komentarza

Strasznie Wam zazdroszczę, zawsze chciałem tam być. Gul mi chodzi. Fajnie, że macie na to czas, super ! Ja aktualnie wypadam z tej gry, mam ważniejsze sprawy, w nocy pracuję, w dzień wożę graty i tak w kółko. Ale przyjdzie jeszcze taki dzień, że i ja dołączę do szanownego grona i mam nadzieję na jakąś fajną mini-wyprawę.

Powodzenia ! Bawcie się dobrze !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Muzeum forsowania Odry w

Gozdowicachybudu2y7.jpg

ypebu9aq.jpg

mahuju6u.jpg

Tu wkopano pierwszy słup graniczny.

butebu7e.jpg

hygejatu.jpg

Czekamy na prom.

uda4uvur.jpg

I już na promie.

e4u8u3as.jpg

denututu.jpg

7unybaja.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I kuż w domku! :)

Dzieki za wspólną pokulankę! Zdjęcia trochę pozniej.

Fajna wyprawa. ;-)

Nie dziś to może następna, ...może.... uda się zaliczyć taką fajną mini-wyprawe z Wami. :-P

Wysłano z telefonu przy użyciu Tapatalk.

Na pewno się uda! :) A propos soboty - Arek, ja nie dam rady z Tobą do Berlina...

e4y5yha9.jpg

7ypujupe.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja też chciałem podziękować za wyśmienitą wycieczkę w doborowym towarzystwie, nie czułem się tak dobrze chyba od harcerskich czasów...

Trochę mnie rozczarowało muzeum w Gozdowicach bo chciałem obejrzeć amfibię - rosyjską kopię Forda GPA, okazuje się że w tle jest afera: http://www.mmszczeci...o?category=news

i epilog

http://www.gs24.pl/a...YFINO/121129556

a zamiast "Damy z łasiczką":

20140807_132.jpg

20140807_135.jpg

tankowanie w Krajniku - chwila zadumy

20140807_137.jpg

I plastikowy słup nad Odrą - Gustlik by nie zdzierżył takiej tandety

20140807_139.jpg

podobno to uzasadnione, bo co roku rzeka kilka zabiera, ale chociaż pod pomnikiem mogli dać drewniany..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...