Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

....

15 sierpnia - piątek - dzień wolny - czy są może chętni na jakieś kulanko? ... ja co prawda anie mam żadnego pomysła ale ... chętny jestem ... :confused1:

.....................

Jako że jesteśmy klubem Polska więc część z nas jedzie w tym terminie w odwiedziny do kolegów. http://www.forum.burgmania.net/topic/20149-borne-sulinowo-zielony-wiatr-2014/

Odnośnik do komentarza

Moze dzisiaj ktos wybiera sie na pokazy wieczorne swoim rumakiem?Mozna by troche wczesniej pokulac sie troche po okolicy i final zrobic na pokazach przy walach

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvis - dla mnie 15 sierpnia to dzień rodzinny. Najpewniej, jeśli nie będzie padać, to będę z małżonką jeździł na rowerze.

Odnośnik do komentarza

Moze dzisiaj ktos wybiera sie na pokazy wieczorne swoim rumakiem?Mozna by troche wczesniej pokulac sie troche po okolicy i final zrobic na pokazach przy walach

ja jade na pokazy

Odnośnik do komentarza

No i po.

Siedziba rządu i kopuła którą można zwiedzać nad salą niemieckich osłów.

Fajne akwarium w hotelu.

yseta8ez.jpg

anage9av.jpg

use4aveq.jpg

8ava8yha.jpg

Było też coś dla Marka. :-P

ezabedut.jpg

Był i deszcz...

5ahe5uga.jpg

Dawne czasy w berlińskim zębie....y4yhu7uj.jpg

Ząb z daleka. Tak go podobno nazywają miejscowi...niedaleko KaDeWe...

vazudeza.jpg

Wysłano z telefonu przy użyciu Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wooferai, widzę, że wyprawa się udała. KaDeWe jak pamiętam robi wrażenie, "ząb" zresztą też.

PS

Moje zdjęcia z naszej wycieczki :) Trochę nieostre niektóre z nich, bo włączyłem funkcję HDR... (robi trzy zdjęcia i łączy ze sobą - dlatego na jednym jest dwóch Marków)

https://www.dropbox.com/sh/gm5bafz6x6m2ezt/AABWY2nEEdpV_Zxjl_2pv6rFa

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, gratuluję wspaniałej kolejnej mini-wyprawy. Widzę, że zarówno frekwencja jak i pogoda dopisały wyśmienicie, a na Waszych twarzach widać również, że wrażenia i przeżycia były wspaniałe.

Ja niestety z przyczyn zupełnie ode mnie nie zależnych nie mogłem z Wami pojechać... :-(

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No cóż, jakoś będziemy musieli dać radę ...

Wojtek, a powiedz czy w czasie swojej mniejszej aktywności w jakiś sposób pilotujesz sprawę zamówienia kamizelek i koszulek? ... wiesz, żeby nie wyszło że T-shirty dostaniemy na zimę ...

Mirek, temat dot. koszulek tutaj http://www.forum.burgmania.net/topic/19760-koszulki-z-logo-grupy-zachodniopomorskiej/page__st__140

a kamizelek tutaj http://www.forum.burgmania.net/topic/19490-odblaskowe-kamizelki-motocyklowe-jagatex/page__st__100

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziewczyny i chłopaki. Trochę się robi bałagan. A właściwie nie bałagan, tylko zaczynamy dublować wpisy, albo wpisujemy nie to co trzeba...

Umówmy się, że w tym wątku wpisujemy swoje plany i realizacje mini wypraw oraz wrażenia z tych wypraw. O koszulkach rozmawiajmy w temacie koszulek, bieżące szybkie wypady - w temacie miesięcznym (czyli np. sierpień w Zachodniopomorskiem), nocne polatanki w odpowiednim temacie.

Oczywiście każdy z nas decyduje co to jest "mini wyprawa". Zwróćmy jednak uwagę, że polatanka wkoło komina, raczej nią nie jest... :) (i na etapie planowania, i na etapie relacji fotograficznej)

Inaczej pogubimy się w tym co planujemy, co robimy, co piszemy itd. Podobnie dla osób chcących znaleźć pomysł na wyprawę trudno będzie przebrnąć przez pomieszanie z poplątaniem. Ile razy szukaliście rozwiązania swojego problemu np. technicznego w Internecie i już się witacie z gąską, jest właściwy temat, właściwy problem, a tu żeby się dokopać do odpowiedzi przedzieramy się przez gąszcz komentarzy (mniej lub bardziej przyzwoitych) :)

Tak jako samozwańczy wiceprezes naszego oddziału Burgmanii ;)

PS

Moje zdjęcia z naszej wycieczki :) Trochę nieostre niektóre z nich, bo włączyłem funkcję HDR... (robi trzy zdjęcia i łączy ze sobą - dlatego na jednym jest dwóch Marków)

https://www.dropbox....pV_Zxjl_2pv6rFa

Okazało się, że wczoraj nie zsynchronizowały się wszystkie zdjęcia. Teraz jest komplet pod tym linkiem.

Odnośnik do komentarza

(...)Dawne czasy w berlińskim zębie....

Ząb z daleka. Tak go podobno nazywają miejscowi...niedaleko KaDeWe...(...)

Kiedyś tam słyszałem określenie "Hohler Zahn" - "Pusty Ząb"... ale Gedächtniskirche na Ku'dammie to zna każdy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiem, post pod postem, ale minęły prawie dwa dni!

Kowal i Qszysiek - szerokości i czekamy na relację z Waszej wyprawy. Grota10 i Kunisz - życzę Wam, abyście dołączyli do wycieczki! :D

Odnośnik do komentarza

Zaspalem, ale dogonilem kolegow na trasie.Poza przypalonym sprzeglem I nie udanym polowaniem na kebaba ogolne wrazenia pozytywne .Jutro rozdzielamy sie na dwie grupy .Jedna wycieczka do Pragi,druga calodzienny objazd i zwiedzanie okolicy po obu stronach granicy.Obu pagoda dopisala

Odnośnik do komentarza

<p>No cóż wyprawa udana po prostu, najlepsze jest to, że mamy naprawdę niedaleko, a widoki super. Winkielki co prawda niealpejskie, ale też robią wrażenie.1_medium.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szanowni Koledzy,

jak to mówią, do trzech razy sztuka... ;-)

W związku z wejściem 24 sierpnia 2014r. Ustawy o kierujących pojazdami, moi koledzy, którzy zakupili już skutery o pojemności 125cm3 i czekają z upragnieniem na ten dzień, namawiają mnie na pierwszą w ich życiu wycieczkę motocyklową nad morze...

Koledzy Ci również, po 24 sierpnia pojawią się na naszym czwartkowym spotkaniu i z czasem zasilą szeregi naszej Grupy...

Tak więc, chciałbym sprostać ich oczekiwaniom i zorganizować jednodniową mini-wyprawę z przejazdem pasem nadmorskim...

Planowany termin... - na pewno po 24 sierpnia... - myślę, że najpóźniej do połowy września - będzie zależał od pogody...

Jak będę już więcej wiedział o planowanym, konkretnym terminie, dam znać...

Tymczasem pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W sobotę to Romano nie bardzo... Jutro robimy spotkanie pod Muzeum? Można by do DDRowa później się potoczyć...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piootr, tak jak gadaliśmy na zlocie: daj znać, kiedy się zdecydujesz. Całą bandą zachodniopomorską Ciebie wesprzemy! ;) A tak serio, to znając okolice na pewno możemy Ci trochę zaplanować i chętnie się spotkamy (jeśli terminy pozwolą). Ja - jak Ci mówiłem - na pewno będę niedostępny między 18 i 17 lipca. Ale przed i po chętnie się spotkam.

Co do Rugii - niezależnie od naszego wyjazdu mogę Ci dać kilka rad, gdzie warto pojechać i co zobaczyć (trochę ją zjeździłem i moto, i squto, i na rowerze).

Niech żyje SW-T600! :D (na zlocie byliśmy jak rodzynki)

Witam serdecznie,

Pozwalam sobie skrobnąć co nieco w Waszym temacie. Wszystko wskazuje na to, że w przyszły czwartek (4.09) ruszamy w składzie ja, Irasko i Sobier z Warszawy w kierunku NRD, a dokładnie wyspa Rugia i Pennemunde. Pierwszy cel to Szczecin - jak to mówią "Lecim na Szczecin". Chcielibyśmy spotkać się z grupą Zachodniopomorską na spocie. Napiszcie o której godzinie się spotykacie i gdzie. Wiem, że miejsce nazywa się "Pod Pleciugą", ale nie znam adresu. Mamy nadzieję uzyskać od Was wiele wskazówek dotyczących naszej wyprawy. Na miejscu, w Niemczech możemy być 2 dni (piątek i sobotę), potem przelot do Warszawy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...