Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

Była na Burgmanii kamperomania, smartomania, i czort wie co jeszcze ;) , to może też być "działkomania" (czekam na nowy temat w dziale OT :D ), która to zatacza coraz bardziej szerokie kręgi łącznie z tym, że niektórzy kiedyś mocno aktywni Koledzy dzisiaj spędzają czas "pieląc grządki", "podlewając rzodkiewkę" oraz "walcząc ze szpakami" ;):D ... A ja myślałem, że na forum jest jeden Działkowiec i to na Tmaxie :D ...

Może jakaś sonda w stylu: Czy bycie działkowcem jest trendy? ;) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wyjazd o 8.30 spod stacji 123 w Lubieszynie. Stamtąd ok. 210km do Ribnitz-Damgarten (myślę, że realnie ok. 3 godzin). Tam wjeżdżamy na półwysep, gdzie w sumie mamy tylko ok. 30km dróg, ale będziemy powoli napawać wzrok wioseczkami i tak wstępnie planuję rybkę w Born (wypróbowaną). A potem niespiesznie i pewnie przez Stralsund pojedziemy do domu.

3b5b8e263eed44ac50792f5c6dfbfda0.jpg

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ribnitz-Damgarten

csm_wus_wustrow-behrmann-04_6416cf1589.jpg

20070628%20018.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A po za tym, to w takie upaly jakie zapowiadaja, to i tak bym sie mocno zastanawial.

Dlatego jedziemy nad morze :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżeli byłaby opcja, ze po pierwsze primo będę miał wolne ( szansa 90%) i po drugie primo, że Koledzy poczekają na mnie lub ja na Kolegów poczekam w zaznaczonym na mapce miejscu to chętnie dołączę do wycieczki . Lub też w zaproponowany innym miejscu ;)

1. ArtCho

2. KriSSo

3. Rzelu

4. Robsson

5. .....

a2efdcaae9c44fa4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super! Czekam na decyzję :) czy wypali pierwsze primo.

Jest pewna szansa, że dołączą do nas Melmacie i Urbi.

U mnie prawdopodobieństwo rośnie do 90%. ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Potwierdzam, że również rozważam udział w piątkowej mini-wyprawie, aczkolwiek wymaga to ode mnie wyeliminowania kilku przeszkód oraz paru przeciwności i nawet jakieś niedogodności związane akurat z tym piątkiem...

Ale propozycja jest baaardzooo kusząca, więc nie ma rzeczy niemożliwych i może się uda dołączyć do grupy wycieczkowej pod przewodnictwem naszego wspaniałego lidera ArtCho.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Potwierdzam, że również rozważam udział w piątkowej mini-wyprawie, aczkolwiek wymaga to ode mnie wyeliminowania kilku przeszkód oraz paru przeciwności i nawet jakieś niedogodności związane akurat z tym piątkiem...

Ale propozycja jest baaardzooo kusząca, więc nie ma rzeczy niemożliwych i może się uda dołączyć do grupy wycieczkowej pod przewodnictwem naszego wspaniałego lidera ArtCho.

Ale kusicie, chyba muszę mocniej popracować nad wolnym w piątek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Stopa procentowa wzrosła do 99 (urlop zalatwiony).Jeżeli nic niespodziewanego się nie zdarzy to jadę. Napiszcie proszę czy spotkanie we wskazanym przeze mnie miejscu jest ok czy są lepsze propozycje?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super! Sikniemy (bo ja, starszy pan muszę częściej :) ) i poczekamy na Robssona, albo on na nas. 134km od nas, a więc trzeba liczyć ok. 2 godzin, czyli z grubsza 10.30.

028273f2c91e189fa79334ff0868d941.jpg

Słuchajcie, ale przypominam, że niestety po autostradzie nie będziemy jechać szybciej niż 100km/h... Nie bardzo się da. A na pozostałych drogach zgodnie z przepisami i raczej wolniej niż szybciej.

Tak, żeby nie było pretensji... ;)

-------------------

Będzie ciepło. Ja zakładam jeansy motocyklowe, letnią kurtkę i pod spod chyba bieliznę termoaktywną, ale biorę ze sobą T-shirta, w którym pewnie będę jeździł na miejscu. Buty niestety moto - ja muszę zmieniać biegi... No i podczas jazdy pewnie będzie chłodniej. Biorę sporo wody ze sobą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

1. ArtCho

2. KriSSo

3. Rzelu

4. Robsson

5. Melmacie (?) ?

6. Bilety (?) ?

7. Urbi (?) ?

8. Minimi (?) ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uff... Jest 100% (brakowało aprobaty mojej Joanny czyli tego 1 %).

Do punktu zbornego mam ok 75 km, więc pośpię troszkę dłużej ;)

Już nie mogę się doczekać :clap:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uff... Jest 100% (brakowało aprobaty mojej Joanny czyli tego 1 %).

Do punktu zbornego mam ok 75 km, więc pośpię troszkę dłużej ;)

Już nie mogę się doczekać :clap:

Super!

Zwłaszcza, że pogoda ma być ładna.

56a2c460bb1dbf2541b1a05b6229730b_zpsd666td49.jpg

Tak sobie przeglądam jeszcze mapę i widzę, że powrót będzie długi :) Mnóstwo ciekawych miejsc (a przynajmniej na oko) - jadąc wzdłuż wybrzeża przez Stralsund i Greifswald.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja jednak nie pojadę. Coś się dzieje złego z napędem w moim squcie. Nie będę ryzykował, muszę pojechać do warsztatu. Także pojadę na wycieczkę innym razem.

Odnośnik do komentarza

Ja jednak nie pojadę. Coś się dzieje złego z napędem w moim squcie. Nie będę ryzykował, muszę pojechać do warsztatu. Także pojadę na wycieczkę innym razem.

no coś tam strzela jak jechałem za tobą

Odnośnik do komentarza

Ja jednak nie pojadę. Coś się dzieje złego z napędem w moim squcie. Nie będę ryzykował, muszę pojechać do warsztatu. Także pojadę na wycieczkę innym razem.

Co się stało? Mam nadzieję, że nic poważnego i ogarną to szybko w serwisie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

1. ArtCho

2. ?

3. Rzelu

4. Robsson

5. Melmacie (?) ?

6. Bilety (?) ?

7. Urbi (?) ?

8. Minimi (?) ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja jednak nie pojadę. Coś się dzieje złego z napędem w moim squcie. Nie będę ryzykował, muszę pojechać do warsztatu. Także pojadę na wycieczkę innym razem.

Do wycieczki jeszcze 24 h, więc odstaw maszynę na warsztat i niech się tam w serwisie ogarnią. Wojtka poproś, niech im nad głową stoi i jutro wyjazd.

Taka pogoda , że żal nie jechać

A wogóle to w serwisie niech Ci dadzą squter zastępczy :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja jednak nie pojadę. Coś się dzieje złego z napędem w moim squcie. Nie będę ryzykował, muszę pojechać do warsztatu. Także pojadę na wycieczkę innym razem.

Krzysiek taka ładna pogoda dostaniesz mój skuter - ty musisz pojechać.

Odnośnik do komentarza

Ja jednak nie pojadę. Coś się dzieje złego z napędem w moim squcie. Nie będę ryzykował, muszę pojechać do warsztatu. Także pojadę na wycieczkę innym razem.

albo wezmiesz forze Krzysiu- bez żadnych problemów- bo ja jednak niestety muszę być choć na chwilę w pracy- za póżno się zabrałem do zmiany

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...