Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

Elvis, bardzo Cię lubię, ale nie obraź się, ale faktycznie Wojtek ma rację, po jasną ch...ę ten sam temat, po prostu zgłupieć można. Kiedyś po otwarciu zachodniopomorskiego były 3 tematy, a teraz już ponad 10. Od takiego nawału nowych tematów przestaje mi się chcieć wchodzić i czytać po kolei, nie lepiej tak jak kiedyś ? Pozdrawiam Stargard :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Irku, na pewno jak bedzie ciepło i zgodnie z ideą mini-wypraw na jeden dzień. Niestety na dłuższy wypad raczej nie będe miał czasu...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

jak bedzie ciepło i zgodnie z ideą mini-wypraw na jeden dzień.

Będziemy Wojtku w kontakcie. Może wasze "mini" zejdzie się z naszym "midi" i wtedy chociaż jeden dzień śmigniemy razem,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No to drogi Wojtku czekamy na jakiś termin :) .

Wiesz Wojtku my nie możemy tego przeoczyć. Co tam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A może już Nas mają dosyć? :msn-wink:

Żadne dosyć. Z przyjemnością poinformujemy Was o naszych planach i jeśli tylko się uda zgrać terminy, z jeszcze większą przyjemnością przejedziemy się wspólnie z Wami na mini-wyprawę. :-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zbliża się czas wypraw :)

Tak mnie natchnęło, bo właśnie obejrzałem na rbb (niemieckiej TV) ciekawy film o twierdzy Küstrin. Myślę, że za radą minimi warto wybrać się tam z celem: pojechać do Kostrzyna po polskiej stronie, obejrzeć stare miasto (te ruiny), po niemieckiej stronie Küstrin-Kietz (opuszczone koszary artylerii) i wrócić "Niemcami". Jeśli będzie czas to jeszcze po naszej stronie warto rzucić okiem na rozlewiska Warty. Myślałem jeszcze o wzgórzach Seelowskich, o których też pisał minimi, ale zastanawiam się czy nie jest to zbyt odważny plan na jeden dzień.

I to jest wycieczka na cały dzień. Z nastawieniem się na spędzenie paru godzin na zwiedzanie (co, nie poznajecie mnie? Ten co chce tylko jechać). Mam nadzieję, że na wiosnę się uda!

Zanim pojedziemy minimi i Rzelu przygotują nas trochę pod kątem historycznym :)

Dla tych, co są na Fejsie: https://www.facebook.com/twierdza.kostrzyn?fref=ts . Dla tych co nie są na Fejsie: http://muzeum.kostrzyn.pl/.

To na mnie zrobiło wrażenie - pełne miasteczko z paradenplatz i z tramwajami!

Nm_Kuestrin_Altstadt.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

Artur ... które rozlewiska Warty masz na myśli ... w Słońsku? ... czy może coś innego? ...

Właściwie w Słońsku, ale to, co jest pod Kostrzynem też jest fajne (taka dłuuuga prosta przed wjazdem do Kostrzyna). I są tam miejsca, z których można obserwować.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, bardzo się cieszę, że wraz z nadejściem wiosny wróciłeś do nas z nowymi pomysłami i chęciami do wspólnych mini-wypraw. Czekamy na cieplejsze dni i startujemy w tym temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przez pół roku jeździłem Burgmanem 125 cc i dawałem radę jechać za Kolegami na praktycznie każdej wycieczce, więc Ty również nie będziesz miał z tym problemu. Problem będziesz miał inny - do Niemiec nie można wjechać motocyklem 125 cc na kat. B., no chyba, że masz kat. A.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cały czas chodzi mi po głowie ten wyjazd ----> Rugia, czyli powtórka z ubiegłego roku. Wspaniały wypad. Ciekawe, czy w tym roku pojedziemy i kiedy?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gdyby brakowało Wam 5-go koła u wozu albo raczej 3-go w sqcie to ja bardzo chętnie na Rugię pojadę... Ja chcę, ja chcę :frusty:

Odnośnik do komentarza

No ja też chętny na Rugię jestem i proponuję też powtórzyć Niederfinow w trochę większym składzie może tym razem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...