Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce nazywa się Pod Pleciugą, albowiem jest pod Pleciugą- czyli teatrem lalek. Teatr Lalek PLECIUGA pl. Teatralny 1, 71-405 Szczecin, spotykamy się z reguły koło 18 w czwartki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak mi się coś obiło o uszy, że to teatr lalek. OK, jak nic się nie wydarzy to w przyszły czwartek robimy wspólny mały RSBN (Rolling Szczecin By Night). Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak mi się coś obiło o uszy, że to teatr lalek. OK, jak nic się nie wydarzy to w przyszły czwartek robimy wspólny mały RSBN (Rolling Szczecin By Night). Do zobaczenia.

O to to :)

Chętnie podzielę się z Wami swoimi doświadczeniami z Rugii.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chętnie podzielę się z Wami swoimi doświadczeniami z Rugii.

Super. :clapping: Będą to dla nas cenne informacje. Widzimy się w czwartek 4.09.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak mi się coś obiło o uszy, że to teatr lalek. OK, jak nic się nie wydarzy to w przyszły czwartek robimy wspólny mały RSBN (Rolling Szczecin By Night). Do zobaczenia.

Piootr,

u nas tego typu nocne spotkania nazywają się "Szczecin Nocą" http://www.forum.burgmania.net/topic/18029-szczecin-noca/

Z przyjemnością zorganizujemy Wam wieczorną przejażdżkę po Szczecinie...

Czekamy na Was w czwartek.

Do zobaczenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przepraszamy za OT w tym temacie...

Dalsza dyskusja dotycząca spotkania z Warszawiakami w temacie "Szczecin Nocą"

Tutaj możecie dyskutować, zadawać pytania, wymieniać się doświadczeniami, wyjaśniać wszelkie wątpliwości na temat Waszej wyprawy do Niemiec - ArtCho jest nieocenionym informatorem podróżnym, a nawet nazwał bym Artura "chodzącą encyklopedią podróżnika"...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciekawe czy ktoś jeszcze czyta ten wątek? :)

Hrabia udostępnił film z naszej wyprawy na Rugię, a ja wreszcie znalazłem trochę czasu, aby go obrobić. Film drogi. Nuda, nic się nie dzieje... ;) 19 minut jazdy (zrobione z pięćdziesięciu nagrania).

Odnośnik do komentarza

ponieważ lato naprawdę się kończy chciałbym pojechać sobie na wycieczkę w czwartek. Niezbyt może długą, ale tam, gdzie nie byłem. Wiem, że część z Was już była w Niederfinow, ja jeszcze nie- zatem zapodaję wycieczkę po niemieckiej stronie do Niederfinow przez Gartz (ładny kościół rozwalony bombą i czynny) przez Schwedt i Angermunde. Powrót trasą częściowo inną, aczkolwiek jeżeli grupa nie będzie zbyt duża moglibyśmy pojechać i zjeść soljankę w Schwedt na póżny obiad (dla mnie kultowa zupa) i obejrzeć tam starówkę (wtedy powrót przez Greifen).

Czwartek rano wyjazd- powrót póżnym popołudniem- pozdrawiam i czekam na chętnych. W Niederfinow pochylnie oczywiście - jeżeli będziemy mieli chęć to ze spławianiem i po drodze Chorin z klasztorem

Odnośnik do komentarza

Jeżeli tempo będzie pod 125 cc (a nie km/h oczywiście), to może bym wziął jeden dzionek urlopu i się dołączył, też nie byłem na tych wyciągach. Kilka razy miałem zamiar wybrać się rowerem ale zawsze coś innego wypadało.

Odnośnik do komentarza

tempo bedzie raczej średnie, nie lubie szybko jeżdzić jak demon ArtCho

Spotkanie wyjazdowiczów godzina 9.00 na przejściu granicznym Rosówek z tolerancją plus minus 10 minut. Czas wycieczki minimum trzeba liczyć 6 godzin, poniżej się nie da. Oczywiście Niederfinow jest propozycją- jeżeli nie będzie spławu (nie wiem, czy to jest specjalnie interesujące- spławiałem się już i mało w tym dynamiki) będzie można podjechać pod Klasztor Chorin. W każdym razie jest w planie Odercenter w Schwedt w sensie obiadowym- zupa z NRD albo jakieś bockwursty (nie będzie zakupów) Trasa to około 200 km razem od Rosówka- czyli baki nam starczą) plus 30 km na krążenie. Tempo podróży maks 90/h

Ja oczywiście będę za 5 dziewiąta. Proszę o ewentualne zgłoszenia- jeżeli ich nie będzie do wieczora- do 22 w środę zamykam temat. Jeżeli będzie chciała jechać jeszcze jedna osoba to przy ogólnym kierunku na Niemcy wyprawa odbędzie się według obopólnych uzgodnień. Niederfinow chciałbym, ale ciśnienia nie mam.

wpisuję 1 chętnego

- Minimi (Piotr)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Polecam obejrzeć stary dworzec w samej wiosce Chorin. Dodatkowe 10 minut. Są tam teź do wypożyczenia "rowery" - bary (siedzi się jak wokół baru i kazdy pedałuje w swoją stronę :) ).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Otóż to, zatem jedziemy? Też chyba wezmę wolne, bo to (przynajmniej dla mnie) ostatni wyjazd wycieczkowy w tym roku. W przyszłym tygodniu już chmurki i 12 stopni w dzień :(.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

tempo bedzie raczej średnie, nie lubie szybko jeżdzić jak demon ArtCho

Spotkanie wyjazdowiczów godzina 9.00 na przejściu granicznym Rosówek z tolerancją plus minus 10 minut. Czas wycieczki minimum trzeba liczyć 6 godzin, poniżej się nie da. Oczywiście Niederfinow jest propozycją- jeżeli nie będzie spławu (nie wiem, czy to jest specjalnie interesujące- spławiałem się już i mało w tym dynamiki) będzie można podjechać pod Klasztor Chorin. W każdym razie jest w planie Odercenter w Schwedt w sensie obiadowym- zupa z NRD albo jakieś bockwursty (nie będzie zakupów) Trasa to około 200 km razem od Rosówka- czyli baki nam starczą) plus 30 km na krążenie. Tempo podróży maks 90/h

Ja oczywiście będę za 5 dziewiąta. Proszę o ewentualne zgłoszenia- jeżeli ich nie będzie do wieczora- do 22 w środę zamykam temat. Jeżeli będzie chciała jechać jeszcze jedna osoba to przy ogólnym kierunku na Niemcy wyprawa odbędzie się według obopólnych uzgodnień. Niederfinow chciałbym, ale ciśnienia nie mam.

wpisuję 1 chętnego

- Minimi (Piotr)

- Krisso

tak jak wyżej do 22 jest zamykana lista, jeżeli będziesz tylko Ty KriSSo zadzwonię zaraz po 22

Odnośnik do komentarza

No to chłopaki, urlopik załatwiony - jadę z Wami. Nie było innej opcji. Dodam, że mocnym argumentem była pojemność silników zgłoszonych do wycieczki :-) Do zobaczenia jutro rano w Rosówku, ale dla pewności jeszcze zajrzę dzisiaj po 22-giej na forum. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

może nie zasnę po drodze przy tych szybkościach, ale też się przejadę :)

- Minimi

- Krisso

- Rogierro

- Hrabia

Czyli bez już dyskucji kierunek Niederfinow. Proszę pamiętać o zabraniu drobnych w Euro albowiem wejście na Niederinow kosztuje 2 euro itd itd a w Niemczech bardzo często karta "nie łapie" za drobne- inaczej mówiąc płatność "ab 10 Euro". Rano będzie chłodno zatem rękawice te bardziej solidne. Mapę wezmę, navi nie mam gdzie podlaczyć. Godz 9 Rosówek przejście

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...