Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

wróciłem w nocy i zaraz na ryby, więc zabrakło siły, Maciej wklei zdjęcia jak się obrobi.

już myślałem, że się pobili o kebaba albo ktoś komuś po nodze przejechał

Odnośnik do komentarza

Kowal a co to za impreza w Karpaczu 15-16 sierpnia? Wyczytalem ze 1-2 sierpien VII Piknik Entuzjastów Harley-Davidson i mistrzostwa polski w wolnej jezdzie

Odnośnik do komentarza

Nic wielkiego przedstawiciele grupy zachodniopomorskiej( na razie tylko dwóch tj. ja oraz gszysiek )wyruszają w Karkonosze.Termin jest kompromisem wolnego w pracy oraz w domu.Trochę na kołach, trochę na nogach (sobota, Śnieżka i Śnieżne kotły )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Planujemy kolejną mini-wyprawę w następny czwartek, tj. 7 sierpnia.

Kiedyś z propozycją wycieczki w okolicach Kołobrzegu wyszedł kolega wolf78:

Napisany 05 luty 2014 - 01:30

"Propozycja wolf'a78 nr 1

http://wikimapia.org...iej-w-Podborsku

obiekt 3001 Dobrowo - stara baza z czasów zimnej wojny, 20 km od Białogardu 42 od Kołobrzegu. Jestem w stanie załatwić zwiedzanie obiektu (wnętrza) plus ogarnąć miejsce na grilla ognisko nad pobliskim śródleśnym jeziorkiem. Oprowadzę też chętnych po okolicznych bunkrach plus Obozie Lotników Alianckich. Jeśli byli by chętni jestem w stanie przygotować obozowisko pod namioty plus urządzić wspólne kociołkowanie czy inne pieczenie zwierza. Wszystko legalnie ze strony LP - na terenie tym bylem przez kilka lat leśniczym wiec znam tam każdy skrawek terenu. Słabo mi idzie wklejanie fotek ale jutro mogę wkleić foty z ogarniętej przeze mnie integracji z zaprzyjaźnioną ekipą 4×4 w tym właśnie miejscu. Sorry za byki w dzień posta edytuje."

Mam informacje, że wolf78 właśnie wrócił z wojaży, Spróbuję się z Nim skontaktować, dograć termin i ustalić szczegóły...

Jak będę miał więcej informacji, natychmiast zamieszczę szczegółowy program wyjazdu...

Wstępny plan jest taki: godz. 8.00 wyjazd ze Szczecina, powrót na godz. 18.00, prosto na spot pod Pleciugę... ;-) Oczywiście cały przejazd zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Tymczasem pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest spora szansa, że dołączę (choć ciarki mnie przechodzą na myśl o jeździe w sezonie po naszych drogach nadmorskich...).

Szczolkin, dołączysz? http://www.forum.burgmania.net/topic/20225-lipiec-w-zachodniopomorskim/page__st__140#entry363376

Napisałeś, że jesteś w tym czasie u nas :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wstępna lista uczestników mini-wyprawy do Kołobrzegu w dniu 7 sierpnia 2014r. (jeśli mini-wyprawa dojdzie do skutku...):

1) Urbi

2) Bilety i Zosia

3) melmacie

4) YAMAHAFAN

5) Darkovsky

6) ArtCho

7) Elvis

8) hrabia

9) romano77

10) ...

Odnośnik do komentarza

A potem Urbi powie sorry, dziecko/żona/sprawy zawodowe (niepotrzebne skreślić) ....

Wojtek, nie obrażaj się , ale tak mnie naszło na narzekanie...

Odnośnik do komentarza

A potem Urbi powie sorry, dziecko/żona/sprawy zawodowe (niepotrzebne skreślić) ....

Wojtek, nie obrażaj się , ale tak mnie naszło na narzekanie...

Nie mogę doczekać się riposty od redaktora naczelnego (urbiego)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A potem Urbi powie sorry, dziecko/żona/sprawy zawodowe (niepotrzebne skreślić) ....

Wojtek, nie obrażaj się , ale tak mnie naszło na narzekanie...

Piotr, nie obrażam się..., tak łatwo... Jeśli chcesz ponarzekać i mogę Ci w tym pomóc swoją osobą, to zrobię to z przyjemnością, bo z zasady jestem pozytywnie nastawiony do ludzi i świata, więc proszę bardzo... ;-)

Ale tak na poważnie, może się tak zdarzyć... zawsze... Biorę to pod uwagę składając wstępną deklarację...

Osobiście wyznaję zasadę rzeczy ważnych w moim życiu (myślę że jak większość normalnych ludzi) w tej właśnie kolejności:

1) Żona,dzieci, rodzina

2) Praca

3) Przyjaciele i znajomi

4) Inne sprawy i przyjemności...

i właśnie m.in. maxi skuter i sprawy z nim związane, należy do grupy czwartej...

A wracając do rzeczy, nigdy nie jest powiedziane, że osoba proponująca mini-wyprawę czy też zgłaszający się uczestnicy, wezmą w niej udział... Takie były założenia tych mini-wypraw: powstaje pomysł, tworzy się grupa i jadą, a w jakim ostatecznym składzie to nigdy i do samego końca nie wiadomo... Może nawet się zdarzyć, że ostatecznie na mini-wyprawę pojadą dwa motocykle ze wstępnie deklarowanej 5-cio czy 6-cio skuterowej grupy... I to też jest normalne i na to wszyscy są przygotowani i nikt do nikogo pretensji mieć nie powinien.

Tymczasem pozdrawiam, nastawiając się, że wezmę udział w tej mini-wyprawie... ;-)

Odnośnik do komentarza

Cześć to ja też chcę jechać z wami!! PS jutro będę w Szczecinie na przeglądzie o 10:00 ale nie wiem czy zostanę do 18:00 aby uczestniczyć w spocie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wstępna lista uczestników mini-wyprawy do Kołobrzegu w dniu 7 sierpnia 2014r. (jeśli mini-wyprawa zostanie zrealizowana...):

1) Urbi

2) Bilety i Zosia

3) melmacie

4) YAMAHAFAN

5) Darkovsky

6) Elvis

7) hrabia

8) ...

Wojtek ty jako główny organizator napsiz zasady jakie będę obowiązywać na twoim wyjeździe (start o której, sam przejazd i przewidywany powrót, atrakcje).

Odnośnik do komentarza

szkoda slow powinienem być już w pl a siedze nadal w domu bo w 3 letnim aucie padlo oprogramowanie komputera lub caly komp auto w warsztacie a ja nie wiem czy wogole przyjadę. oczywiście jeśli dojade to dolacze do was

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

nic z tego nawet na złomie go nie zechca bo jest caly plastikowy

Czyżby Renault - pełnia życia ;-)

Jest spora szansa, że dołączę (choć ciarki mnie przechodzą na myśl o jeździe w sezonie po naszych drogach nadmorskich...).

Dlatego jesteś jak zwykle niezbędny jako nasz najlepszy pilot i przewodnik i bardzo bym Cię prosił o pomoc w opracowaniu jak najlepszej trasy w tamtą stronę jak również trasę powrotną.

Z góry bardzo dziękuję.

Halo, panie Organizator, a czemu mnie nie ma na liście?!?!

Artur, tak naprawdę nie jestem żadnym organizatorem, nawet nie do końca pomysłodawcą tej mini-wyprawy...

Kiedyś Marek zapytał mnie, czy pamiętam propozycję wyjazdu złożoną przez kolegę z Kołobrzegu...?! Ja tylko to odnalazłem, przytoczyłem tę propozycję i podałem kolejny pomysł na mini-wyprawę...

A tak na poważnie, to jeszcze cała ta mini-wyprawa stoi pod wielkim znakiem zapytania...?!?! Ponieważ, jak na razie, nie udało mi się skontaktować z głównym organizatorem tego spotkania, czyli wolf'em78... :-(

Ale skoro stałem się autorem tej mini-wyprawy, to również przychylę się do prośby Marka i sprecyzuję cel i program tej wyprawy...

Cel:

integracja Grupy Zachodniopomorskiej z kolegami z okolic Kołobrzegu, Koszalina i Białogardu

Program:

1) godz. 8.15 - wyjazd ze Szczecina

2) ok. godz. 10.30 - przyjazd na miejsce spotkania

3) godz. 10.30 - 14.00 - przywitanie i zwiedzanie zaplanowanych atrakcji z przemieszczaniem się zg. z planem

4) godz. 14.30 - 15.30 - wspólny obiad

5) ok. godz. 15.30 - pożegnanie i powrót do Szczecina

6) godz. 18.00 - przyjazd do Szczecina, pod Pleciugę na cotygodniowy spot

P.S.

Dziękuję za wszelkie propozycje atrakcji po drodze, ale tym razem nie skorzystamy... Po prostu nie ma na to czasu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z Wolfem czy bez Wolfa - damy radę :) Najwyżej nie zwiedzimy części. Ale - jak o mnie chodzi - sęk nie w tym, żeby zwiedzać, ale żeby się spokojnie i fajnie przejechać (może jakiś lansik na promenadach nadmorskich?) :D

Przeanalizuję trasy zapodane przez Elvisa. Na pewno coś ciekawego da się znaleźć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W przypadku braku kontaktu z wolf'em78, zostanie zweryfikowany program mini-wyprawy, w związku ewentualnymi problemami odwiedzenia niektórych atrakcji, zaproponowanych przez Niego...

Wtedy pozostaje trochę wolnego czasu np. na zaproponowany przez Artura "lansik na nadmorskich promenadach"... ;-) Jestem jak najbardziej za :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W związku z dyskusją dotyczącą planów, terminów oraz składów mini-wypraw, przypomnę i wyjaśnię zarazem, że każda propozycja mini-wyprawy ma swojego autora, który ustala kierunek - miejsce, cel i termin mini-wyprawy...

Takich osób i propozycji powinno być przynajmniej kilkanaście a może i więcej... Każdy kto ma jakiś pomysł na taką wycieczkę, po prostu ją tutaj opisuje, a następnie planuje i podaje dowolny, pasujący mu termin...

Od wszystkich nas- potencjalnych uczestników zależy kto i kiedy weźmie udział w takiej mini-wyprawie...

Co więcej, może się zdarzyć, że konkretna mini-wyprawa odbędzie się nawet kilka razy, w różnych terminach i składach osobowych...

Mam nadzieję, że nie będzie już kolejnych komentarzy i malkontenctwa, odnośnie terminów planowanych wycieczek... Jeśli komuś nie pasuje konkretny termin danej mini-wyprawy, jedzie w innym, dogodnym mu terminie i w innym składzie osobowym, którym przypasuje akurat ten konkretny termin...

Pozdrawiam i zachęcam do składania kolejnych pomysłów na mini-wyprawy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nudzi mi się ... i w ogóle nic mi się nie chce ... i jest za gorąco ... żeby znowu nie padało ... a może? ... a już nic ...

...Jak widzicie NIGDY nie dogodzi się Wszystkim i ZAWSZE znajdzie Jakiś nie zadowolony... ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...