Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnie bym się pisał na taką wycieczkę, także jak jest wyżej opisana możliwość zwiedzania to uważam, że warto skorzystać, chętnych pewnie będzie wielu.

Odnośnik do komentarza

Azjon- twardą masz bracie d...ę- widziałem Ciebie jak jechałeś przez rondo niedaleko Twojego m.p. kole 10.30

własnie jechałem na spotkanie z resztą peletonu do Łagowa.

jutro leczę odsiedziny na d....ie i lecę zaraz na Warmię.

i tu po raz kolejny poproszę o pomoc - gdyby jakaś niewiasta z naszego moto-otoczenia miała w posiadaniu damskie spodnie i/lub kurtkę na 2oo oczywiście używkę (bo ma np nową i starej nie używa) chętnie bym pożyczył na 4 dni, bo chcę córcię zabrać w trasę i nie zdążę kupić (bo jak kupić to coś co się spodoba więc trzeba dłużej poszukać)

Odnośnik do komentarza

i tu po raz kolejny poproszę o pomoc - gdyby jakaś niewiasta z naszego moto-otoczenia miała w posiadaniu damskie spodnie i/lub kurtkę na 2oo oczywiście używkę (bo ma np nową i starej nie używa) chętnie bym pożyczył na 4 dni, bo chcę córcię zabrać w trasę i nie zdążę kupić (bo jak kupić to coś co się spodoba więc trzeba dłużej poszukać)

Legenda Marka Czarodzieja w historii chyba przyćmi legendę o Merlinie - potrzebowałem oponę - jest opona, potrzebuję ciuchy dla Olki - są ciuchy :)

jeszcze raz dzięki Marku !!!!

Odnośnik do komentarza

a jeszcze zapytam, szczególnie Urbiego - czy wszyscy odebrali kamizelki z Jagatexu, bo chętnie zakupiłbym Olce jakąś M lub S. a może ktoś odsprzeda bo ma o jedną za dużo :)

a kurteczkę zakupiłem nową na Niemierzyńskiej - miał chłop jedyną pasującą na Olkę i nawet się spodobał fason :)

Odnośnik do komentarza

ArtCho nie myślałeś żeby taką relacje wysłać do Świata Motocykl,lub czegoś podobnego relacja jest super i może być pomocna dla innych co szukają weny na wyjazdy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ArtCho nie myślałeś żeby taką relacje wysłać do Świata Motocykl,lub czegoś podobnego relacja jest super i może być pomocna dla innych co szukają weny na wyjazdy.

Myślałem, ale jestem nieśmiały i nie wysłałem :) Ale może kiedyś dojrzeję...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

a jeszcze zapytam, szczególnie Urbiego - czy wszyscy odebrali kamizelki z Jagatexu, bo chętnie zakupiłbym Olce jakąś M lub S. a może ktoś odsprzeda bo ma o jedną za dużo :)

a kurteczkę zakupiłem nową na Niemierzyńskiej - miał chłop jedyną pasującą na Olkę i nawet się spodobał fason :)

azjon, bardzo mi przykro, ale niestety zamówienie z firmy Jagatex było zrealizowane dla konkretnych osób...

Mogę ewentualnie na wyjazd, pożyczyć swoją w rozmiarze S, jeśli byś potrzebował.

Pozdrawiam

ArtCho nie myślałeś żeby taką relacje wysłać do Świata Motocykl,lub czegoś podobnego relacja jest super i może być pomocna dla innych co szukają weny na wyjazdy.

Wszystkie dotychczasowe relacje z wypraw Artura były świetne i mogłyby spokojnie ukazać się w czasopismach motocyklowych.

Odnośnik do komentarza

15-16 sierpnia kroi się wypad do Karpacza z jednym noclegiem. odległośc w jedną stronę 365 lub 390 km w zależności od trasy.Jeśli komuś pasuje to zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie dotychczasowe relacje z wypraw Artura były świetne i mogłyby spokojnie ukazać się w czasopismach motocyklowych.

Oczywiście, że wszystkie. Nie wstydź się Artur, bo akurat w tym przypadku zupełnie nie ma czego, wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rzucam kolejną propozycję... 1-dniowy wypad do Berlina...

Cel: całodzienna, maxi skuterowa wycieczka po Berlinie... Wyjeżdżamy rano, kulamy się po Berlinie, podjeżdżamy pod najciekawsze miejsca w Berlinie, robimy pamiątkowe zdjęcia, zjemy jakiś kebab, później kawa i ciastko, a wieczorem powrót do Szczecina...

Oczywiście, zgodnie z założeniami, w dzień powszedni...

Co Wy na to...?!

Odnośnik do komentarza

Pomysł mi się podoba :) Kusząca propozycja.

Qrzysiek zapodaj swojego pomysła odnośnie tej wycieczki do NRD o której mi opowiadałeś, w miarę nie daleko i niezwykle ciekawie...

Odnośnik do komentarza

Podnośnia statków Niederfinow.ok.100km w jedną stronę.fajna molownicza droga,można jechać przez niemcy (nie autostradą)pasewalk,prenzlau, angermunde-powrót cedynia chojna lub odwrotnie.jak kto lubi, ja zaliczyłem obydwa warianty,warto!

.www.schiffshebewerk-niederfinow.info

Odnośnik do komentarza

Niederfinow polecam w zeszłym sezonie byłem dwa razy, ostatni odcinek drogi bajka, a sama podnosnia robi super wrażenie, przy okazji można uderzyć z Niederfinow do Berlina tylko 60 km dalej i wycieczka na cały dzień super, sama trasa polską stroną też super chojna -cedynia-osinów ja bym się pisał na coś takiego

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak widzę, w naszym temacie pojawiają się coraz to nowe pomysły na jednodniowe mini-wyprawy...

O to właśnie chodzi. Im więcej propozycji, tym więcej szans na ich zrealizowanie teraz lub kiedyś...

Odnośnik do komentarza

I znowu Marek Czarodziej w akcji :)

A więc. ...

Lecę z Olką do stryja na Warmię i wszystko jest ok aż do mostu nad A1 przed Malborkiem, gdzie jest odcinek zabytkowego bruku. Wpadłem tam w poprzeczne fałdy i dziury z takim impetem że honda poświeciła wszystkimi kontrolkami i zdechła. Zjechałem na pobocze a tu zero prądu na zegarach. Nie ma nic oprócz gniazda zapalniczki. Rozebrałem plastiki posprawdzałem bezpieczniki złącza i d...pa. Więc "telefon do przyjaciela" - najpierw mechanik znajomy ze Szczecina- lipa. No to Bilety - może miał podobne problemy. A Marek rzucił podejrzenie na uszkodzenia akumulatora. Po czym uruchomił akcję przez telefon "Malbork ratuje Azjona i Olkę". :) . Po kilku minutach odezwał się Siemik - "...... jadę z odsieczą...".

No i przyjechał ale w komplecie z profi mechanikiem od motorów Tomkiem. Diagnostyka potwierdziła obawy Marka - akumulator zwarł bebechy i padł. Chłopaki zabrali akumulator do przymiarki po czym wrócili z zastępczym. Odpaliłem od razu bez problemu. Siemik zaproponował zamówienie nowego aku przez Tomasza. Tomek odezwał się niebawem i akumulator będzie nowy jutro.

Tak więc rano jadę do Tomka oddać jego akumulator i zakupić nowy. Tomek chce też sprawdzić czy nie ma innych uszkodzeń. Oby nie było:) .

Jestem ogromnie wdzięczny i jednocześnie dumny z postawy kolegów Burgmaniaków. Siemik na czas naprawy zaprosił nas nawet na zwiedzanie zamku krzyżackiego - no jestem w szoku :)

Marek, Siemik, Tomasz - jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :-D :-D !!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...