Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

To i ja się pochwałę :) W górach na spacerze. Ale chce się pojeździć na tych serpentynach na 2oo...

ysupy6y6.jpg

6yra4ehe.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    26

  • Elvis

    23

  • Urbi

    16

  • burgifan

    15

Top użytkownicy w tym temacie

A ja umyłem Zacną po wycieczce na Warmię. Potem lody na 3orłach. Potem Wały ale ludzi nie ma. Aż ty nagle podjechał przygodny koleś na bmw i pojechaliśmy naTrzebież

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja umyłem Zacną po wycieczce na Warmię. Potem lody na 3orłach. Potem Wały ale ludzi nie ma. Aż ty nagle podjechał przygodny koleś na bmw i pojechaliśmy naTrzebież

Integracja moto-skuto :) To tak jak ja napisałem: http://lima.home.pl/foruma/forum/viewthread.php?thread_id=4793&pid=126496#post_126496 (post 113)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Artur :clapping:

Tylko teraz trzeba śledzić to forum, a ja od jakiegoś czasu rzadko tam zaglądam... Może kiedy będzie coś organizowane, to nam powiedzą? Hej, ludziska, jak coś tam wypatrzycie podawajcie! Hrabia, jak sie o tym dowiedziałeś?

I jeszcze trochę z dziś :)

http://on.bubb.li/10762adpjifpgkdr3n82ce

Odnośnik do komentarza

Tylko teraz trzeba śledzić to forum, a ja od jakiegoś czasu rzadko tam zaglądam... Może kiedy będzie coś organizowane, to nam powiedzą? Hej, ludziska, jak coś tam wypatrzycie podawajcie! Hrabia, jak sie o tym dowiedziałeś?

zarejestrowałem się na tym forum to będę zaglądał

Odnośnik do komentarza

A ja niedzielę spędziłem na wodzie- konkretnie na Odrze pływając po porcie- można wynająć motorówkę za 50 zeta za godzinę u bosmana przy Lastandii. Opłynięcie portu dookoła wyspy zielonej i Kępy Parnickiej, powrót na główny nurt i do Szczecin Pilot i z powrotem do Lastandii 2 godziny. Polecam- Na motorówkę weszło bez ścisku 5 osób łącznie ze mną. Jak dostanę od syna żony zdjęcia to zapodam linka

Odnośnik do komentarza

słusznie słyszałeś- żadnych papierów- wolność. Trzeba tylko uważać na większych na siebie co wbrew teorii nie jest łatwe- ja będąc blisko przystani nie zauważyłem barki- co prawda płynęła przeciwnym kursem, ale w odległości 150 m- tak byłem skoncentrowany na dobrym podejściu

Odnośnik do komentarza

Pierwsza cześć dnia minęła zakupowo ...

Dziewczyny ruszyły do sklepów w CH Bonarka a ja ... ruszylem do kina ...

Noc oczyszczenia: Anarchia ... film mi się podobał chociaż szału nie było ...

Na sali kinowej byłem sam, po około 10 minutach reklam wszedł jeszcze jeden facet ... We dwóch wytrwalismy do końca seansu ...

Planuje jeszcze udać się na rynek ale zachmurzylo się więc ... zastanawiam się bo nie lubię być mokry ... :)

Odnośnik do komentarza

Elvis, ciekawie spędzasz urlop ;)

Co Ci się podoba ... bardziej zakupy czy może kino?

Patrząc zaś na sprawę realnie, większość z nas spędza urlop w podobny sposób, lecz nie każdy ma odwagę by się do tego przyznać.

No i tyle ... ruszam w miasto w poszukiwaniu czegoś co może mnie tu jeszcze zaskoczyć ...

Odnośnik do komentarza

Elwis możesz spróbować? "Na placu Nowym stoi urokliwa hala targowa, zwana okrąglakiem. W środku siedzi miły pan, który kocha Kraków i jego mieszkańców. Dowodem tej miłości są najlepsze kotlety schabowe"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystko może mile zaskoczyć... Ja dziś byłem w Szczecinie, ale niestety na 4oo i z tęsknotą patrzyłem, jak pomykają motocykliści... Dla lepszego samopoczucia jeździłem dziś sprzyjająco dla motocyklistów (ustępowanie miejsca, zjazd do prawej, puszczanie z pomocą "kierunków) i nawet kilku mi machnęło rękawicą :clapping: Przyjemne uczucie połączone z zazdraszczaniem :P

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz Ci SławoyAMD współczuję, co mam Ci powiedzieć... Powiem tak;

Nie od dziś wiadomo, że nad życie kocham Burki, bo są piękne, bo od AN 250 się wszystko tak na prawdę zaczęło i nie od parady mam nicka jakiego mam ;) Wcześniej nawet nie dopuszczałem myśli, że nie będę miał króla. B 650 był moim marzeniem, nie mogłem spać, myślałem o nim dzień i noc, po prostu zdecydowałem, że go kiedyś zdobędę choćby nie wiem co. Z biegiem czasu studiując literaturę piękną (czyt. forum Burgmanii) związaną z opisami problemów B650 ze skrzyniami dojrzewałem do strasznej decyzji - że nie dla psa kiełbasa. Wszyscy wiemy, że każdy Król już miał naprawianą skrzynię, albo właśnie za nie długo będzie miał. To niestety mnie przekonało, że na miasto muszę się zadowolić 400 - setką z normalniejszą troszkę skrzynią. Oczywiście nie zmienia to faktu, że Twój rumak jest dla mnie wzorem maxi i zawsze go będę czcił. Jeszcze raz współczuję, wierzę, że finał będzie dla Ciebie pozytywny i na pewno odbijesz sobie wszelkie zaległości. Wszystko będzie dobrze, nie martw się. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Burgifan, powiem ci tak, że albo się sam nauczę robić skrzynię, albo jeśli nadal byłoby coś nie tak, to naprawię i pogonię w cholerę... Zamienię na Hondę Pan-European (biegowca), bo po AN650 wszystko już jest za małe :)

Odnośnik do komentarza

W grodzie Kraka zaczęło padać ... w sumie to nawet leje ... równo i prosto bo jest bezwietrznie ...

Póki co nie wynurzam się nigdzie więc zasiadłem na balkonie i ... wrzucę kilka fotek ...

Odwiedziłem na początek Morskie Oko ...

oko.jpg

Następnego dnia po przebudzeniu, udałem się do pobliskiego strumienia i nałapałem gołymi rękoma świeżych ryb na śniadanie ...

ryby.jpg

Wieczorkiem znowu w Krakowie ... połaziłem po rynku i okolicy ...

rynek.jpg

floria%25C5%2584ska.jpg

Fotki słabej jakości ... nie wziąłem aparata i robiłem fonem ...

Na dzisiaj (oczywiście jeśli mi się uda zorganizować trochę czasu dla siebie), mam wstępnie umówione spotkanie ze skuteromaniakami z małpolski ... ale nie wiem jak tojeszcze wyjdzie ... :)

Odnośnik do komentarza

Tym łapaniem ryb gołymi rękami mi zaimponowałeś. Całkiem jak Martin Sheen w "Czasie Apokalipsy"...

Nie ma to jak czynny wypoczynek :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja widzę dziesiątki motonitów przemierzajacych alpejskie trasy... Zazdroszczę im... Przypomina mi się moja ubiegłoroczna wyprawa z synem... Muszę to powtórzyć!

yta4uded.jpg

e5udavus.jpg

I miejscowi zaparkowali swoje rumaki ;)

a5yzy5uv.jpg

Odnośnik do komentarza

Niestety, nie udało mi się dzisiaj spotkać z krakusami (kolegami z małopolski) ... rozkład dnia za bardzo się rozciągnął i zabrakło mi czasu ...

W sumie dopiero kilka minut temu wróciłem do domu ...

A na Kazimierzu życie nocne trwa ...

kazimierz.jpg

Oczywiście zarzuciłem kultową zapiekankę w okrąglaku u Endziora

endzior.jpg

Pod Endziorem swojskie klimaty, krzesełka i stiliki na łańcuchach ... jak w jednym z filmów Barei

krzes%25C5%2582a.jpg

Wracając z Kazimierza spotkałem maxi - Burgmana ... niestety nie było kierownika ... nie zauważyłem też klubowej naklejki ...

burgman.jpg

Odnośnik do komentarza

Wiem, że lato i jeśli nie urlopy to ciężka praca, ale chciałbym zapytać co koledzy i koleżanki myślą o takiej propozycji:

ps1 spodobało mi się kiedy ktoś x czasu temu na mapie zachpom burgmaniaków wyznaczył środek jako miejsce spotkania - okolice Nowogardu. Druga przyczyna to to, ze wybieram się na urlop w swoje rodzinne strony czyli w okolice Mrzeżyna

ps2 myślę, że lepiej trwonić mamonę zalewając zbiorniki naszych rumaków benzyną niż trwonić ją w knajpach dlatego zakładam ze optymalne miejsce to gdzieś na łonie natury gdzie można by rozpalić ognisko, lub zrobić grila, posiedzieć i pogadać oczywiście to moje zdanie i chętnie skonfrontuję je z Waszym .

propozycja nr 1 Nowogard

https://www.google.co.uk/maps/@53.6600542,15.0871295,14z?hl=pl

przychodzi mi do głowy Jeziorko Nowogardzkie lub Kościuszkowskie ale nie wiem jeszcze jak z miejscem na ognisko. Mogę to sprawdzić. chyba że ktoś z Was zna jakieś dobre miejsce do spotkania.

propozycja nr 2 Jezioro Resko Przymorskie

https://www.google.co.uk/maps/@54.1387784,15.3666239,13z?hl=pl

i tu przyznaję nie jest to środek województwa ale walory nadmorskie mogą sprzyjać.

Dokładnie chodzi mi o byłe lotnisko, przesmyk pomiędzy jeziorem a morzem czyli odległość do pięknej morskiej plaży około 50 metrów i do jeziora też około 50metrów. bliska odległość do Kołobrzegu.

Nie ukrywam, że opcja nr 2 jest mi bliższa, bo znam to miejsce i mógłbym zadbać o ognisko/gril ale oczywiście ostateczne słowo należy do Was

Termin oczywiście do ustalenia, mi pasuje każdy dzień i godzina pomiedzy 31.07.14 do 8.08.14

co Wy na to?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj czwartek, godzina 18-ta Pleciuga, Proponuję 18:15 start do Locknitz do sklepu na zakupy, w powrocie zwiedzanie jeziorka w NRD.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...