Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Czas pędzi nieubłaganie ... za nami pierwsze półrocze ... :msn-wink:

Dla braci skuterowej był to szczególny czas ...

Po pierwsze, braliśmy udział w Ogólnopolskiej Sztafecie ... po drugie, uczestniczyliśmy w X Jublieuszowym Zlocie ...

Co przyniesie drugie półrocze ... tego nie wie nikt ...

Otwierając kolejny miesiąc, ze swojej strony, mogę tylko życzyć mnóstwa pomysłów na kolejne letnie wycieczki i dużo słońca w czasie letnich wypraw w nieznane ... :horse:

Pamiętajmy o bezpieczeństwie ... to sprawa, którą każdego dnia powinniśmy traktować priorytetowo ... lepiej wolniej a bezpiecznie ...

By nie przedłużać mowy wstępnej ... nowy miesiąc uważam za otwarty ...

Szerokości ... lewa w górę ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    26

  • Elvis

    23

  • Urbi

    16

  • burgifan

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No ja przymierzam się na "Leniwca" zaproponowanego przez Campto - http://www.forum.bur...m-15-17082014r/ ... Wyjazd pewny tak na chwilę obecną w 90%, przeszkodzić może mi tylko awaria sprzętu (tfuuu, tfuuu na psa urok i smocze jaja) lub złośliwość pracodawcy z nagłym brakiem zgody na wolny weekend... Mam zamiar jechać w opcji pod namiot...

EDIT - wybiera się może też ktoś??

Odnośnik do komentarza

Trochę wietrzne aczkolwiek słoneczne popołudnie spędziłem na 2oo krążąc wkoło komina ...

w+drodze1.jpg

A poniżej fabryka Bridgestone ... to tu produkuje się opony do naszych maszyn ... :)

bridgestone1.jpg

Odnośnik do komentarza

Po aktywności naszej grupy na forum, zauważam że lipiec jest jakiś leniwy ...

Oczywiście idzie mi o aktywność w pisaniu postów ... by ćmoże powodem jest zintensyfikowane kulanie skutów i co za tym idzie, brak czasu by zajrzeć na forum ...

U mnie dzisiaj mokro ... właśnie przestało padać ... mam nadzieję że do wieczora już padać nie będzie i uda sięjeszcze poturlać 2oo ...

Ale, ale ... chciałem napisać coś innego ... dzisiaj w pracy zrobiłem sobie małą galeryjkę ...

Tuż przy moim biurku zawiesiłem taki oto obrazek:

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza

Zdjecia jak i cała galeria eleganckie, fajnie w czasie pracy popatrzeć sobie na swoją maszynę - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja niestety jutro też nie będę...

1) Moja piękniejsza i lepsza połówka, pracuje na drugą zmianę...

2) Dzisiaj o godz. 14 dostałem telefon z przedszkola, że mój syn, dostał 38oC gorączki... :-( - w związku z tym faktem, musiałem trochę skrócić godziny pracy od dzisiaj do końca tygodnia i już dzisiejsze oraz jutrzejsze popołudnie spędzam w domu...

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę udanego spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystko na to wskazuje, że ja również będę.

Elvis, aleś sobie ołtarzyk zrobił :) Ładny :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj znowu pokulałem:

- na początek przez prawie 3 godzinki kulałem kosiarkę ... trawka wykoszona aż miło ...

- a później przez godzinkę, pokulałem skuta ... rundka wkoło mojej wioski ... :)

Odnośnik do komentarza

U mnie niestety zabrakło godzinki i nie wyrobiłem się na spotkanie pod Pleciugą, mam nadzieje, że za tydzień się uda - pozdrawiam do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie! Powitaliśmy dziś Grześka - Grota10. Póżniej oberża Pod Złotymi Łukami - lodzik i frytki. A potem trochę ponad godzinkę kulanka po malowniczym NRD. Poznaliśmy (ci, co wcześniej nie znali) Rzelowych przyjaciół z Ramin i kilka sesji foto. Dzięki za fajną przejażdżkę!

A oto wyniki sesji fotograficznych:

8epu4ebe.jpg

se3e9enu.jpg

u7uqeza7.jpg

re8yvehe.jpg

9aha6ave.jpg

ejujeqyg.jpg

use7u9yp.jpg

de8emy5e.jpg

ne7usa9e.jpg

ehy8uvag.jpg

7uge7ymy.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja jak zapowiadalem,bylem,za super wycieczke wszystkim dziekuje.Na kazda kolejna jesli tylko czas pozwoli z gory sie pisze.Czuje ze w cale nie powoli mnie to wkreca :fireman2:

Oczywiscie dzieki za mile przyjecie i za to ze nie czulem sie obco.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również dziękujmy za spotkanie, szkoda że Zosia nie miała dokumentów ominęło nas NRD.

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję, dzisiejszy czwartek uważam za na prawdę udany.

Artur podeślij mi proszę fotki w normalnej rozdzielczości na maila.

Z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja niestety spędziłem po południe i wieczór w domu, z synkiem i Jego anginą... :-(

Oczywiście, jak zawsze, bardzo żałuję, że nie mogłem spotkać się z Wami... :-(

Zresztą ostatnio, jakoś się tak niefartownie złożyło :-(, że wszystkie czwartki, spędzam na obowiązkach ojcowsko-rodzinnych... Jednak już następny czwartek zarezerwowałem i spędzę go w Waszym towarzystwie... :-) Może nie wszystkich, ale wśród kilku osób na pewno...

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na nastepne spotkanie chyba bede musial zabrac zone.Strasznie sie garnie,juz dzisiaj probowala sie wcisnac.

Zabierz Zosia się ucieszy.

Odnośnik do komentarza

Zosia się nie ucieszy bo Was nie będzie

- może tak wrzucić kilka pomysłów na cele czwartkowe- może małe ognisko koło Głębokiego jak będzie ładna pogoda? (teraz też było fajnie- dzięki Arturo za fotki- jak zwykle w kasku i okularach wyglądam hm zabójczo, tajemniczo ? (w każdym razie lepiej niż bez - :))

Ja też proszę o fotki w rozdzielczości- może przez dropboxa?

Odnośnik do komentarza

Mnie też nie będzie w najbliższy czwartek, bo będę miał popołudniówki, szkoda, bo uwielbiam ogniska, aczkolwiek świat się nie kończy.

Bardzo możliwe, że już nie długo (raczej po wakacjach) będę mógł Was zaprosić do siebie do Tanowa na ognisko, dla wszystkich starczy miejsca, nie chcę zapeszać, ale na razie wszystko mi się układa po mojej myśli :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...