Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    26

  • Elvis

    23

  • Urbi

    16

  • burgifan

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj z Volfem byliśmy w Darłówku, też widzieliśmy fajne rzeczy, ja przejechałem się na BWP:

pole

pole.jpg

Mercedes 170V

merc170.jpg

Zundapp KS 750

zundapp1.jpg

zundapp2.jpg

zundapp3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też korzystając z niedzielnej, pięknej pogody, pojechałem do NRDowa pozwiedzać. Zajechałem do niemieckiego Mielęcina, czyli Mellenthin... do zwiedzenia jest tam średniowieczny kościół, wybudowany w 1330 roku, który posiada sklepienie krzyżowe, na którym do dzisiaj zachowały się unikatowe malowidła, część z nich z 1420 roku... Ciekawy jest też zamek-pałac na wodzie, wzniesiony na polecenie Rüdigera von Neuenkirchen, a swoją nazwę wziął do fosy, która otacza go z wszystkich stron...

31621451538118867861.jpg

23270363043411420446.jpg

13422456586804424275.jpg

74992240895971754406.jpg

Moje wprawne oko po drugiej stronie pałacyku, pod odnowionymi już schodami...

84211881495100372248.jpg

... dostrzegło ukrytego Burgmana 650 :) Nasi tu są...

28002173941397847599.jpg

Odnośnik do komentarza

No i ja polatalem.Zrobilem niemal 360 km po wybrzezu.Prawie zachaczylem kolobrzeg,troche kąpieli i z powrotem powoli do domu ,grill i dalej nie pamietam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za wyjaśnienie :)

Widzieliście takie cudo? W Szczecinie :)

2a6ery5e.jpg

Odkryłem rownież, że w Löcknitz jest bardzo ładny kościół!

jabu2uqa.jpg

Odnośnik do komentarza

sorki Artur, ale to już nie w Szczecinie (tak myślę), ale cały kompleks i dodatkowo domy po tej samej strony rewelacja

Odnośnik do komentarza

Widzieliście takie cudo? W Szczecinie :)

sorki Artur, ale to już nie w Szczecinie (tak myślę), ale cały kompleks i dodatkowo domy po tej samej strony rewelacja

Bardzo fajna zabudowa ... takie lata 30-te ubiegłego stulecia ...

Czy ten budynek to przypadkiem nie jest w Pilchowie? ... jakoś w Szczecinie nie ogarnąłem ul. Wodociągowej ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Minimi1, Elvis - to JEST w Szczecinie... Wiem, co piszę. Przecież tam byłem... Kawałek dalej jest tabliczka, że Szczecin się kończy i zaczyna wioska Pilchowo. A osiedle nazywa się Głębokie-Pilchowo.

To prawie tak jak u mnie - mój sąsiad z naprzeciwka mieszka w dzielnicy Krzekowo-Bezrzecze (i ma blachy ZS), a ja mieszkam w wiosce Bezrzecze (gmina Dobra, powiat Police) i mam blachy ZPL :)

ta4u3agu.jpg

nevyseqe.jpg

Odnośnik do komentarza

zwracam honor - z drugiej strony to trochę śmieszne, że jadąc w odwrotną stronę tabliczkę Szczecin mamy przed Głebokim

Odnośnik do komentarza

No cóż Artur ... skoro są takie a nie inne granice to jest to faktycznie Szczecin ...

Przyznaję się do błędu ... biorąc jednak pod uwagę moją nieznajomość granic administracyjnych Szczecina, bardziej strzelałem w Pilchowo ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

zwracam honor - z drugiej strony to trochę śmieszne, że jadąc w odwrotną stronę tabliczkę Szczecin mamy przed Głebokim

Tabliczki są tuż za fotoradarem, w okolicach komisu. Chyba przesunęli...

No cóż Artur ... skoro są takie a nie inne granice to jest to faktycznie Szczecin ...

Przyznaję się do błędu ... biorąc jednak pod uwagę moją nieznajomość granic administracyjnych Szczecina, bardziej strzelałem w Pilchowo ...

Bo rozsądek podpowiada, że to Pilchowo :)

https://www.dropbox....2bM9Ywmfp3J_jRa

A ja tymczasem pozdrawiam wszystkich ze Świnoujścia, wracam po 20 lipca.

Baw się dobrze! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dla odmiany byłem dziś u was w Szczecinie... Ale tam gorąco było !!! Moja maszyna najwyraźniej gorączkę odczuła, bo w drodze powrotnej burek odmówił mi posłuszeństwa... Leciałem sobie spokojnie jakieś 110 na godzinkę i przed stacją paliw w Kliniskach zwalniałem silnikiem do 70-ki, bo tam fotoradar stoi... Magle coś mną szarpnęło, krótki pisk opony i dziwna praca moto... Jechałem jeszcze kawałek przysłuchując się piskom i zgrzytom spod kanapy... Kiedy stanąłem na poboczu, silnik zgasł (brak komunikatów o błędach itp). Próba odpalenia zerowa (kontrolki przygasały, rozrusznik stał w miejscu). No ładnie pomyślałem, zatarty... No ale olej jest, temperatura chłodzenia w normie, co do diabła...

Poczekałem 15 minut i próba odpalenia... Zakręcił, odpalił... Delikatnie ruszyłem, zgrzytało, piszczało, ale rozpędzał się niby normalnie. Po chwili dziwne dźwięki prawie ustały i tak dojechałem do Świnoujścia. Zadzwoniłem do Mirka z Hajnówki, który robił mi skrzynie, i przypuszcza, że rozsypało się któreś z łożysk... Ponoć miał już jedną reklamację, ale po 12 tysiącach kilometrów, a u mnie wytrzymało około trzy tysiaki tylko. Myśli że jakaś feralna partia łożysk mu się trafiła... Mam wysłać skrzynie na gwarancję, ale jedzie na dwa tygodnie gdzieś, więc zanim zrobi, będę ze trzy tygodnie bez skutera :( Nie ma jak odwyk od uzależnienia :frusty: I tyle sezonu pójdzie się... :msn-cry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Slawek, mogę tylko Ci współczuć...

A przy okazji pobytu w Szczecinie szkoda, ze nie podjechałes do mnie do Serwisu, odebrać swoją czapkę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapomniałem o niej prawdę mówiąc... Pewnie z tego gorąca...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sławku, jest mi bardzo przykro, z powodu tego, co Cię spotkało. Rozumiem Twój ból i smutek w związku z awarią Burgmana, tym bardziej że naprawa skrzyni odbywała się na drugim końcu Polski i reklamacja, pomimo uznania zostanie rozpatrzona w terminie urlopowo-wakacyjnym...

MEGA OGROMNY PECH Cię dopadł...

Chciałbym coś powiedzieć na pocieszenie ale nie mam pojęcia w jaki sposób można było by to zrobić...

Trzymaj się i życzę Tobie, żeby ponownie naprawiona skrzynia wróciła do Ciebie jak najszybciej i jak najlepiej naprawiona, tym razem na jak najlepszej jakości łożyskach.

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Urbi bylem u Adama,wrazenie pozytywne.Widac ze wie o czym mowi.W kregach motocyklowych nazywaja go czarodziejem.Slyszalem juz od nie jednego.Podejrzewa u mnie padniete lagi.Nie wiem kiedy byl wymieniany olej.Zabkuje mi przednia opona.Nie jest dobrze.Niestety nie ma teraz czasu co mnie bardzo martwi.Mimo wszystko dzieki za kontakt

Odnośnik do komentarza

Sławek bardzo Ci współczuję, straszny pech, bez skutera w środku sezonu, hmmm, żebym miał dwa, to bym Ci jednego dał na ten czas, 3maj się chłopie, nie wiem co Ty teraz zrobisz, najlepiej zajmij się jakąś robotą w domu, typu remont itp, bo jak będziesz za dużo rozmyślał to lipa...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Urbi bylem u Adama,wrazenie pozytywne.Widac ze wie o czym mowi.W kregach motocyklowych nazywaja go czarodziejem.Slyszalem juz od nie jednego.Podejrzewa u mnie padniete lagi.Nie wiem kiedy byl wymieniany olej.Zabkuje mi przednia opona.Nie jest dobrze.Niestety nie ma teraz czasu co mnie bardzo martwi.Mimo wszystko dzieki za kontakt

Właśnie u Adama największy problem to brak czasu w sezonie...

Mam nadzieję, że uda Ci się z nim jakoś umówić na serwis.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzięki Chlopaki za eskorte do Goleniewa i oględziny auta choć nie było co oglądać,fajny tylko na fotkach i w opisie,mam nadzieję że arbuzy z TESCO zachwalane przez Tomka Yamahafan będą słodkie i smaczne.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie latało , pogoda ekstra ,a i wesoło było , arbuzy bedą super wlasnie zaraz rozbijam mojego na pół o kolano i bedę się zajadał pozdrowionka - myślcie o sobotnim lataniu o 22:00 . Ciekaw jestem jak wycieczka naszych kolegów do Rugii z niecierpliwościa czekam na relację

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...