Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    26

  • Elvis

    23

  • Urbi

    16

  • burgifan

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Przy okazji trochę prywaty: nasz kolega z Ramin Darek troszeczkę handluje stalą i porcelaną :) prosił o pomoc w pozycjonowaniu strony

http://www.ramin-eshop.com/

może ktoś zna jakiegoś speca od pozycjonowania, a przynajmniej zajrzyjcie mu na stronę kilka razy.

Odnośnik do komentarza

będzie bardzo gorąco a jak jest gorąco to kierowcy 400 dostają świra, ale może ktoś z większym 200 się skusi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziewczyny i chłopaki, jutro o 9.00 wyjeżdżamy spod stacji 123 w Lubieszynie. Trasa szlakiem flohmarktów - towarzyszymy Biletemu w pracy :) A więl Löcknitz, Viereck i kończymy w Uckermunde . W międzyczasie cieszymy się spokojną jazdą po pięknych niemieckich drogach. Wracamy w okolicach 14.00.

Zapraszamy do dołączania się! :)

PS

O 9.00 wyjeżdżamy, a więc jeśli ktoś w ostatniej chwili chce się dołączyć, niech dzwoni do mnie albo do Marka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hmmm, kusząca propozycja, może będę, to zależy jak noc się ułoży ;) Hehe... Córka na kolonii od jakiegoś czasu...

Maciek tu nie ma co się zastanawiać 9:00 start na Lubieszynie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fajny pomysł na jutrzejszą połowę soboty, nawet myślałem o dołączeniu do Was, ale mój skuter ma nawracające problemy z rozrusznikiem... :-(

To chyba następstwa źle wykonanej pierwszej naprawy,w wyniku czego już mi się pięć razy zawiesiły wymienione szczotki, już dwa razy wymontowywałem ten rozrusznik, a chyba nie muszę Wam mówić ile trzeba rozebrać skuter, żeby go wydobyć, a juz dzisiaj nastąpiła jego kulminacja i od godz. 19-tej, w drodze do domu zawiesił się dwa razy... :-( najpierw po zatankowaniu na Shellu na Mieszka I, a później po zaparkowaniu pod domem, gdy go testowałem... Już wożę z sobą długi śrubokręt i młotek 200g... Ale jak to wygląda, kiedy przed ruszeniem muszę wsunąć w jedno tylko dostępne miejsce i puknąć młoteczkiem... Porażka :-(

W związku z powyższym, niestety nie wybiorę się z Wami na jutrzejszą przejażdżkę...

Jutro lub w niedzielę wieczorem, rozbiorę po raz chyba trzeci lub czwarty tylną połowę skutera, wymontuję rozrusznik, żeby w poniedziałek rano zawieść go do naprawy... Muszę szybko i w końcu właściwie go naprawić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja również pokulałem dzisiaj skuta ... a co ... nie jestem gorszy ... :)

chatki.jpg

lotnisko5.jpg

bridgestone2.jpg

A jeśli idzie o jutrzejszy wypad to ... to propozycja jest bardzo kusząca ... w sumie zastanawiam się nad dołączeniem do wycieczki ...

Jakby co, dam rano znać sms-em ...

Odnośnik do komentarza

Troszku se pojeździłem...

ure6a8ub.jpg

7udynu9e.jpg

Autoportret jesienny :)

ygejuvus.jpg

Zamek w Penkun

eseny7u4.jpg

deqy2e9a.jpg

widzę,że zajechałeś do mojego ulubionego miasteczka w którym o mało co nie zamieszkałem

Odnośnik do komentarza

No i co? ... jakoś nie widzę chętnych na przedpołudniowy wypad na 2oo ...

Ludziska ... wstawać ... ładna pogoda za oknem ...

Ja, w sumie jestem już gotowy do wyjazdu ...

... wstałem o 5.30, jak co dzień zresztą, lekko podpicowałem burgmana, pod kanapę wrzuciłem kilka rzeczy i ... i niebawem wyjeżdżam ...

A wszyscy Ci którzy dopiero teraz wstali, niech szybciorem się zwijają i dołączają do wycieczki ... ale to tak na jednej nodze ... do zoba ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ja również lecę.

Mijaliśmy sie Marku jak wjezdzales z mini ronda w ul. Modra. Jechałem w przeciwna stronę czerwona Alfa Romeo zony... bo skuter nie odpalił :-(

Zaraz po śniadaniu jadę do pracy, rozebrać skuter i wymontować ten rozrusznik.

Pozdrawiam Was i życzę udanej wycieczki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wycieczka udana! Dzięki za przejażdżkę!

Viereck

5u4uzy4u.jpg

Uckermünde

ary7erer.jpg

Altwarpen

e4emura7.jpg

Kopenhaska Syrenka

ate6umud.jpg

Hintersee

e7ata8y2.jpg

tyjujeby.jpg

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko ... kto nie był może tylko zazdraszczać ...

Wyprawa była superowa ... dzięki za wspólne kulanko ...

Ale od początku ...

Zanim przejdę do opowieści o dniu dzisiejszym wrócę do wczorajszego wieczoru ...

A mianowicie, kulając się przez lotnisko kluczewskie zauważyłem latającą maszynę ... a na płycie lotniska dwójkę ludzi odgrywających jakieś sceny ...

Z uwagi na fakt że poproszono mnie bym się trochę oddalił (zaraz o tym powiem) ... pierwszy filmik nakręciłem z ukrycia (ukryłem się na polu kukurydzy) ...

https://plus.google....396733789279177

Później dowiedziałem się że para kręci jakiś filmik z iluzją do swojego portfolio ... tym razem zaproszono mnie do oglądania ...

https://plus.google....396733789279177

Po pokazie zrobiłem jeszcze pamiątkowe fotki i ... i pojechałem ...

iluzja1.jpg

iluzja2.jpg

A dzień dzisiejszy wyglądał następująco:

... grupa zachodniopomorska w ilości czterech maszyn (dwaj prezesowie i obstawa) udali się dzisiaj na polatankę po NRD-owie ...

... odwiedziliśmy flohmarkt ...

50701.jpg

... na którym Maciek chciał kupić Trabanta ...

50702.jpg

... znaleźliśmy taki oto dzwonek ... można by zamontować go gdzieś w okolicy parkingu przy Pleciudze ... :)

50703.jpg

... kto był zmęczony łażeniem mógł odpocząć na ławce w Uckermunde ...

50705.jpg

Aaaaaaa ... zapomniałbym ... na flohmarku znaleźliśmy jeszcze takie coś ... no ...

50704.jpg

Tuż przed odjazdem ... rzut oka na most zwodzony w Uckermunde przez pryzmat 2oo ...

50706.jpg

Odnośnik do komentarza

Elvis oni ćwiczyli do Mam Talent?

Oj chyba nie ... z tego co mówili to występują na europejskich scenach gdzie pokazująswoje iluzje ... tia ... :kicking:

Ja również dziękuję za udany dzionek, polatanka jak zwykle udana :)

Oto moje strzały:

https://www.dropbox....fte-oQuG_A-cMTa

Dedeery to fajne rejony z dobrą nawierzchnią gdzie można rozwinąć skrzydła, próżno by szukać w Polandii ;)

Do następnego !!!

Fajne fotki ... :)

Ja również ogarnąłem fotki z wczorajszej wyprawy znajdujące się w moim aparacie i można je obejrzeć TUTAJ ... :)

Oczywiście jeśli ktoś chce ... nikogo nie namawiam ... a gdzieżby tam ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fantastyczne i malownicze miasteczko... Ja miałem tam jechać, ale odbiłem na Pasewalk i żałuję, bo ze zdjęć wynika że Uckermunde lepiej się prezentuje. Nie wiem jak tam, ale mnie dobija brak ludzi na ulicach w Niemczech, nawet w tak sporych aglomeracjach, jak Anklam itp... Żona w centrum miasta się pyta, gdzie ci Niemcy są, a je jej na to że w domu... Broń czyszczą :P Fajna wycieczka...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...