Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więtokrzyski Rajd Maxi


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Majon, jak tam rezerwacja, bo nie wiem czy mam brać karimate i ?piwór??  :D  :lol:

Masz pokoj razem z Dadziem :D

pozdro

majon

Dzięki i do zobaczenia <_<

Pozdrawiam!

Konrad

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    15

  • Artix

    11

  • Qw@ki

    11

  • Pleban

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Z racji tego ze w Kielcach trwa remont wiaduktow na ul Krakowskiej i wystepuja pewne utrudnienia w ruchu bardzo prosze o kontakt (na tel.kom.692 862 235)jezeli ktos bedzie mial problem z dojazdem.Od godz 12 w piatek bedziemy juz w hotelu Maraton i wyjedziemy po kazdego kto nie bedzie mogl do nas trafic.Mysle ze najleprzym miejscem bedzie parking obok dworca PKP w Kielcach przy ul.Żelaznej.

Mapka dojazdu do hotelu Maraton Przy stadionie ks ''Budowlani''

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pytanie !!!

Czy ktos z Wawy jedzie autem do Kielc ??

Bo niestety wyszlo tak ze niestety moja Gosia musi jechac w inna czesc Polski i poprostu nie mam jak dojechac.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mam pytanie dla znaj?cych drogi w okolicach Katowic. Startuję z Wrocławia z Jędrkiem, wpadamy na A4 potem chcemy odbić na Zawiercie by dojechać do Kielc. Którędy będzie szybciej i bez „tłoku”

1) odbić z A4 w lewo na drogę nr 86 (zjazd węzeł Murckowska) a potem dalej t? drog? przez Sosnowiec, Będzin, D?browa Górnicza potem na E75 do Siewierza potem drog? nr 78 do Zawiercia….

2)Odbić z A4 w lewo dopiero na E75 (Obwodnica Wschodnia GOP) i jechać aż do poł?czenia z drog? nr 86 za Wojkowicami Ko?cielnymi i dalej już Siewierz – Zawiercie…

Nigdy nie bujałem się po drogach okręgu katowickiego dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z Wroclawia mozna jechac na dwa sposoby:

I wariant

czyli oczywiscie autostrada A4 zjazd w okolicach Katowic na wezle Bojków na droge nr 78 w kierunku Zawiercia, potem za Jędrzejowem skret na Kielce w droge S7

II wariant

tak samo autostrada A4 do okolic Krakowa na węĽle Balice I zjazd na droge S7 ktora potem laczy sie na chwile z droga 79 na Tarnobrzeg ale potem zjazd juz na Kielce na droge nr 7 na Kielce.

Proponuje II wariant

Pozdrawiam wasza auto mapa !scooter

ps.

jedyne utrudnienie wystepuje na

Brzegi-Miasowa na DK7

569,831 km na odcinku 4,45 km - ruch wahadlowy sterowany sygnalizacja swietlna

Nie dodalem jeszcze w wariancie II nadrabiasz okolo 50 km ale nie tluczesz sie krajowymi drogami tylko autostrada

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Kto, kiedy, sk?d i o której godzinie wyrusz z szeroko pojętego południa Polski- |l?ska ( od Częstochowy do Bielska) w kierunku Kielc ?

ja-rek.

Odnośnik do komentarza

Ja z Lublińca ( mała dzika miejscowo?c położona między Częstochow? a Opolem !scooter ), startuje ok godz. 13.00.

Mam jeszcze wskazówke dla m@rkiza.

Najszybciej i bez tłoku to ja bym proponował odbic z A4 na Opole kierunek Częstochowa i przez LUBLINIEC kierowac sie drog? nr 906 na Koziegłowy a potem już Jędrzejów i KIELCE :) . To jest najbliżej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej... Mój plan wyjazdu to wyjazd z Krakowa w okolicach godziny 14(maxymalnie o 15).

Czy kto? przejeżdżaj?cy przez Kraków chciałby się doł?czyć? Narazie zapowiada się, że jadę sam, więc tymchętniej bym się doł?czył do jakiej? grupy(mogę wyjechać wcze?niej je?li trzeba, ale NAPEWNO nie póĽniej...)

Więc czekam na info... 505034467 dostępny 24H... Dzwońcie lub TU piszcie i siem dostosuję... :)

Szykuje się SUPER imprezka... !scooter

Pozdrówki, Kuba :) vel. Wypłosz :)

Odnośnik do komentarza

Cholernie mi przykro że mnie tam z wami nie będzie.

Chyba rzucę to granie po weselach.... Tyle imprez mi ucieka :)

Bawcie się dobrze i wypijcie piwko za moje zdrowie !scooter

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie dla znaj?cych drogi w okolicach Katowic. Startuję z Wrocławia z Jędrkiem, wpadamy na A4 potem chcemy odbić na Zawiercie by dojechać do Kielc. Którędy będzie szybciej i bez „tłoku”

1) odbić z A4 w lewo na drogę nr 86 (zjazd węzeł Murckowska) a potem dalej t? drog? przez Sosnowiec, Będzin, D?browa Górnicza potem na E75 do Siewierza potem drog? nr 78 do Zawiercia….

2)Odbić z A4 w lewo dopiero na E75 (Obwodnica Wschodnia GOP) i jechać aż do poł?czenia z drog? nr 86 za Wojkowicami Ko?cielnymi i dalej już Siewierz – Zawiercie…

Nigdy nie bujałem się po drogach okręgu katowickiego dlatego pytam.

Zależy o której godzinie. Krócej jechać pierwszym zjazdem przez Ulrckowsk? i Al. roĽdzieńskiego na sosnowiec, ale w kollicach godz.16 skret z Górno?l?skiej na Murckowsk? to masakra. Ae na jedno?ladach i tak to olewacie, więc polecam wariant nr 1.

Pozdroweinia

Odnośnik do komentarza

Sory, że dwa posty pod rz?d, ale nie umiem zedytować poporzedniego (nie wiem dlaczego)

Chciałem tylko powiedzieć, że jeżeli kto? się chce umówić z katamaranem, to ja będę w Siewierzu około 14.30

Odnośnik do komentarza

Kto jeszcze przejeżdża przez Siewierz lub okolice w godz. 13.00-14.00?

Do matedor-a napisz na mój PM (bo ty nie masz podanego) swój nr tel.kom. to się zdzwonimy <_< .

ja-rek.

ps. powiedziała mucha do muchy.......... w kupie rażniej :D .

Odnośnik do komentarza

OK , dla wszystkich podróżuj?cych przez Wyżynę |l?sk?, Lubliniec wyjeżdża o godz. ok 13 i mam do wyboru kierunek Jędrzejów albo przez Siewierz, albo przez Koziegłowy. Dostosuje sie do grupy. Z czasem też. Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników SRM.

Zyzio i Aga, szkoda że Was :D nie będzie :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

No więc jutro koło godziny 15 z Krakowa ruszaj? prawie( :D ) 3 pojazdy z płozami( :angry: )... Planowany dojazd na miejsce do Kielc w okolicach godziny 16-16.30. Miejmy nadzieję, że pogoda w tym roku nam dopisze w przeciwieństwie do poprzedniego... Następna nadzieja jest taka, że w tym roku się nie zepsuję... Haha no i z Bigiem w tym roku będę miał osi?gi te same(Bigu pozdro !OK ) więc 2oo się nie spsuj? kiedy będę Go chciał gonić :D ...

Plan rajdu zapowiada się miodnie... Jutro siem przekonamy co i jak...

Jakby kto? chciał się do Nas doł?czyć... O 15.00 grupa kraków wyjeżdża ze stacji BP na wyjeĽdzie z Krakowa na warszawę(stacja jest po prawej, nietrudno jej niezauwazyć). punktualnie 15.00 wyjazd ze stacji, więc lepiej przyjechać tak z 10min. wczesniej...

Do zobaczenia grupo Burgmania...

Pozdrówki, Kuba ;) vel. Wypłosz :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Grupa warszawsko- trójmiejsko- berlińska rusza jutro z Warszawy w trzech transzach !OK

12.30, 13.30 oraz 17 sta. Duża szansa, że pierwsza grupa poł?czy się gdzie? na trasie z drug? grup? :D

Oj... powiem Wam, że zapowiada się niezła frekwencja :D

Do zobaczenia w Kielcach :angry:

Odnośnik do komentarza

Ooo,ja też chcę jechać :angry: Postaram się stawić skuterem lub jakim? innym pojazdem dwukołowym :D Jak mi się nie uda w pt. to sob. z rana.

Odnośnik do komentarza
z niecierpliwo?ci? czekam na relację z wyprawy...

Sprzęt foto wypucowany, aku naładowane. Foty będ?. Jeszcze jaki? literat by się zdał, coby opisał to i owo.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...