Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więtokrzyski Rajd Maxi


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

|l?sk też dotarł o 13.00.

Dzięki za dobr? zabawę i sympatyczn? wycieczkę krajoznawcz? po Szkieletczyżnie.

Organizatorzy Iro i Majon spisali się na dwa medale.

Z !piwko pozdrowieniem.

ja-rek.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    15

  • Artix

    11

  • Qw@ki

    11

  • Pleban

    11

Top użytkownicy w tym temacie

My też wrocilismy bez przygod do Łodzi :D

Dziękujemy Majonowi i chłopakom z Kielc za przygotowanie super rajdu !OKK

Pozdrawiamy

Gosia i VoYtaZ

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uff... w sumie 966 km i z powrotem w domu. Impreza po zbóju - było bardzo miło, rozrywkowo i wesoło. Nie s?dziłem, ze będzie mi dane "testować" C 1.

Wielka słowa uznania i podziękowania dla organizatorów. Na takie RAJDY mógłbym bzykać co tydzień. :D !OKK :D

A teraz biorę się za realizację listy życzeń spisanej na |w. Krzyżu... :D

Odnośnik do komentarza

Dotarli?my do domu o 13.30 a potem pojechali?my jeszcze do knajpki w Częstochowie spotkać się z wracaj?cym Drogowcem.

Majon... szacunek dla Ciebie i wszystkich, którzy mieli udział w organizacji tej imprezy. Było naprawdę super.

Dzięki!!!!

Odnośnik do komentarza
Dotarli?my do domu o 13.30 a potem pojechali?my jeszcze do knajpki w Częstochowie spotkać się z wracaj?cym Drogowcem.

Ni i okazało się, że Rafałek z Gosi? s? jak najbardziej cool !OKK Wystarczył jeden telefon i spotkali?my się w Częstochowie na obiadku. Taka była impra. Ja wiem, że Częstochowa nie jest po drodze z Kielczy do Uckiego, ale przecież my?my s? włoczykije :D Teraz zgrywam foty z lapcioka i zaraz będę publikował tu co poniektóre. Drżyjcie narody :D

Pozdrówka

EDIT:

Teraz będzie kilka fot.

Na rajdzie stawiły się:

Skutery

img4513ia6.jpg

Budki telefoniczne

img4512pl9.jpg

Armatura sanitarna tyż

img4508ff7.jpg

Park maszyn nie ?wiecił pustkami. Zupełnie

dscf0108yr9.jpg

Frekfencja dopisała. Oto lista obecno?ci sporz?dzona pod cukierni? Banatkiewicza, naszego Sponsora (kawa i ciacho mniammmmm...)

cukierniajh8.jpg

Już w piatek zaczęło się dziać. Karaoke, jak karaoke, ale choreografia do tego "by Qwaki"... Palce lizać :D

dscf0222hp2.jpg

Były jazdy po oklicy, Było zwiedzanie (a jest co zwiedzać). Było wesoło. A wszystko to głównie dzięki tym go?ciom.

dscf0104tl2.jpg

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE

Odnośnik do komentarza

pol godziny temu weszlam wlasnie do domu.. takze polowa ekipy trojmiejskiej czyli remik i ja informujemy o szczesliwym powrocie.. niestety musielismy sie zerwac w sobote bo jutro do pracy, wiec spora czesc atrakcji nas ominela, jakolwiek to czego bylismy swiadkami i w czym uczestniczylismy i tak zadowolilo nas mega..:D wielkie dzieki za zlocik i mozliwosc spotkania sie z Wami !holiday)

druga polowa juz jest w mlawie (plebany), takze niezle depneli :D) my robilismy na dwie tury.. do wawki, nocleg i dzis reszte trasy do gdanska.. no ale my tylko 100 km/h max..

pozdrawiam i do zobaczenia u kefirow :D) dzieki !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Witam!

My również dotarli?my bez przygód, co prawda okrężn? drog? przez Opole Lubelskie ale ciepło i cało. W zasadzie wła?nie wstałam bo nie udało mi się odespać nocnych charcy (ze Szczap?, |ledziem i Ol?) na Deauvil'lu. Gratulacje dla organizatorów i podziękowania dla sponsorów (zwłaszcza za darmowe Tiramisu- jejku jakie pyszne!!).

Pozdrawiam i do zobaczenia w Stegnie !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam, ja dotarłem do domu bez większych problemów, WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla MAJONA za ogrom pracy jaki włożył w zorganizowanie tak zacnej imprezy i do zobaczyska na kolejnej, dziękuje również, SPONSOROM, POMOCNIKOM i oczywi?cie wszystkim Uczestnikom Rajdu za wspólne towarzystwo !OKK !holiday !holiday

P.s. Majon wielkie dzięki za wycieczkę turystyczn? jak? zrobili?my sobie dodatkowo :D !holiday po |więtokrzyskim Rajdzie Maxi było ekstra, pozdrawiam i do zobaczyska :D :D

Odnośnik do komentarza

Всем ПРИВЕТ! Мы добрались вчера домой к ночи. Нигде не попали под дождь, только под Пинском попали в сильный туман. Но - мы уже дома.

Сердечная благодарность и низкий поклон организаторам рейда Iro i Majon :D , группе из Люблина за составленную компанию. Отдельное спасибо Qwaki за гостеприимство и обед :D , RYSZARDу за бескорыстность :D и за то, что был слушателем и приятным собеседником.

Majon, спасибо за поздравление с днем рождения!!! Такого торта мне никто никогда не дарил! И никогда мне не пели столько людей поздравительную песню. Всем огромное спасибо!!!

Majon, становлюсь перед тобой на колени и прошу нас простить. Ты знаешь за что. !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

!holiday wow!!!!!!!

bylo super ale malo

jestem pozytywnie zaskoczony wiele nowych znajomosci super ludzie

pozdro dla was wszystkich i dziekuje za liczne przybycie

narazie jeszcze niejestem w stanie nic wiecej napisac mimo 16 godzin snu jeszcze nie doszedlem do siebie !piwko !tut !tut hahaha pomijajac ze od piatku nie spalem

Odnośnik do komentarza

ach że mnie tam nie było... ale cóz widzę że w tym roku nie będzie mi chyba dane zaliczyć żadnego spotkania ani zlotu... samo życie.

zostaje mi poczytać Wasze relacje.

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
ach że mnie tam nie było... ale cóz widzę że w tym roku nie będzie mi chyba dane zaliczyć żadnego spotkania ani zlotu... samo życie.

zostaje mi poczytać Wasze relacje.

!piwko oj szkoda szkoda Ermi bylo zacnie mam nadzieje ze sie spotkamy bo i ja wybywam na pare latek jak sie uda !holiday ale cosik trza robic nic niema za darmo heh

Odnośnik do komentarza

Hejka !holiday , podziekowania dla wszystkich, dzieki ktorym II Rajd zaistnial !piwko .

PS. Artix, gips sie w koncu kiedys zdejmie i bedziesz mogl jezdzic skuterem !tut .

Odnośnik do komentarza

Druga połowa grupy z 3miasta melduje szczę?liwy powrót do domu.

Z uwagi na to że odległo?ć do Kielc była niewielka !holiday postanowili?my jeszcze się "potoczyć" i wrócić do domu dopiero dzi?. Cało?ć zamknęła się ilo?ci? 1599,9 km.

Co do imprezy- nic dodać, nic uj?ć. Najwyższa półka.

Majon- jeste? WIELKI!!

Odnośnik do komentarza
Druga połowa grupy z 3miasta melduje szczę?liwy powrót do domu.

Z uwagi na to że odległo?ć do Kielc była niewielka !holiday postanowili?my jeszcze się "potoczyć" i wrócić do domu dopiero dzi?. Cało?ć zamknęła się ilo?ci? 1599,9 km.

Co do imprezy- nic dodać, nic uj?ć. Najwyższa półka.

Majon- jeste? WIELKI!!

a ja dodam jeszcze od siebie cytuj?c Majona:

zlot był LODZIO MIODZIO

Odnośnik do komentarza

Kolejna porcja moich fotograficznych wypocin.

Plac Artystów w Kielczy. Odwiedził nas wicewojewoda i został przymierzony do skuterka.

wojewodazx8.jpg

Lista obecno?ci na Placu Artystów. Ciut niepełna, bo co poniektórzy szukali wody i lodów dla ochłody

gruparr8.jpg

Niektórzy niedaleko od sprzętów znaleĽli wodę

upalyt8.jpg

Dojechali?my również na sam szczyt |więtego Krzyża

swkrzyzkd5.jpg

Klasztor

klasztorbl1.jpg

Dla TAKICH widoków warto żyć i włóczyć się z kumplami po ?wiecie.

widokqb0.jpg

Redaktorstwo dopadało nas na każdym postoju. Tu Plac Artystów

wywiadyd6.jpg

Ładna z nich para... no nie?

parann4.jpg

Miłego ogl?dania

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Lista obecno?ci na Placu Artystów. Ciut niepełna, bo co poniektórzy szukali wody i lodów dla ochłody

Oj Kuba! Czepiasz się mi się wydaje !holiday

Gor?co było bardzo i do tego te ostre słońce :D

Sam się zastanawałem- czemu chce mi się tak pić skoro poprzedniego dnia tyle wypiłem :D !scooter !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...