Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więtokrzyski Rajd Maxi


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Oj Majonku... chyba logujecie się ze Szczap? na tym samym kompie :D

Mały zonk? :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    15

  • Artix

    11

  • Qw@ki

    11

  • Pleban

    11

Top użytkownicy w tym temacie

zaraz to poprawie nie moge go nauczyc ze jak sie odchodzi od kompa to sie wylogowuje :D

Chcialem wam podac jeszcze kilka informacji dotyczacych rajdu.

Miło mi poinformowac ze patronat nad nasza impreza obj?ł

Wojewoda |więtokrzyski Grzegorz Bana?

który mam nadziej zaszczyci nas Swoja obecnascia i otworzy |wietokrzyski Rajd Maxi.

Z dodatkowych informacji otrzymałem pozwolenie na wjazd grupy uczestnikow rajdu na |w.Krzyz, mysle ze bedzie to nie lada atrakcja.Szczegoly samego wjazdu uzgodnimy sobie na miejscu.

S? jeszcze wolne miejsca w hotelu Stadion.

Sponsorzy

YAMAHA SALON KIELCE

ZAKŁAD CUKIERNICZY BANATKIEWICZ

serdecznosci

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

hahahhahahahahahahaha :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to ja niestety nie bede na wlasnych 2-ch kolach ale zostane przywieziony na 4 kolach i obiecuje zabrac 2 laski. O ile opanuje sztuke wsiadania na skuter i bede mogl sie do kogos podlaczyc na plecak to bylo by milo. Wiec od razu pytanie czy znajda sie 2 miejsca dla mnie i Gosi jako plecaki ?

gips.jpg

Odnośnik do komentarza

Majonku zarezerwuj jedno miejsce dla mnie. Z góry dziękuję.

Artix możesz liczyć na miejsce na plecaczka gdyż na zlocik jadę sam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Haha Artur... Z mojej strony możesz także liczyć na miejsce plecaczka :D:D:D hahahaha... Niema problemu żadnego... mogę wzi?ć jak kto? tyllko będzie chciał...

W pi?tek Kuba zostanie namierzony przez Grupę na 100%... Podniosłem się po ostatnich 2 miesi?cach problemów finansowych... Zaczynam wychodzić na prost?... Więc szaleć kas? narazie nie mam zamiaru...Trzeba wyj?ć na + i wtedy będzie można pojeĽdzić więcej...

Rajdu maxi nie odpuszcze i tym razem dojadę i WRÓCĘ do domu o własnych siłach...

Pozdrowionka i już się doczekać nie mogę...Kuba :D vel. Wypłosz !TAZ

P.S. Ja to będę spał prawie w AgroTurystyce !scooter

Odnośnik do komentarza

Ptronem zakład cukierniczy?? Dobrze, że ga?nica jest wytrawna.........

Artix... Zdrowiej lotem ?wiatła. Gdzieże? łaził, że masz teraz taki wyj?ciowy laczek??

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Widzę że szykuje się niezła imprezka !scooter .

Na Burgmanie 2006 nie dotarłem , więc na |więtokrzyski Rajd Maxi pasowałoby przybyć i zasilić grupę Lubelsk? !TAZ

Majon, czy znalazłaby się jeszcze jaka? dwójka lub dwie jedynki dla mnie i dla dadzia? Jak tak, to proszę o rezerwacje. Z góry Wielkie Dzięki i do zobaczenia w pi?tek (mam nadzieję)!!! :)

Odnośnik do komentarza
No to ja niestety nie bede na wlasnych 2-ch kolach ale zostane przywieziony na 4 kolach i obiecuje zabrac 2 laski. O ile opanuje sztuke wsiadania na skuter i bede mogl sie do kogos podlaczyc na plecak to bylo by milo. Wiec od razu pytanie czy znajda sie 2 miejsca dla mnie i Gosi jako plecaki ?

gips.jpg

Artix.

Na mojej 650-ce masz również plecakowe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Gość Master of my own

!scooter no żeby w ?rodku Kielc takie mile spotkanko... Majon serdeczne pozdrowienia i niniejszym potwierdzamy uczestnictwo... Jako "kielczanie" z noclegu nie korzystamy.... :) party do rana ....

czyli 1+1+AN650.... !TAZ :)

Pozdrowienia i do zobaczenia...

Asik i Jurek

Odnośnik do komentarza
No to ja niestety nie bede na wlasnych 2-ch kolach ale zostane przywieziony na 4 kolach i obiecuje zabrac 2 laski. O ile opanuje sztuke wsiadania na skuter i bede mogl sie do kogos podlaczyc na plecak to bylo by milo. Wiec od razu pytanie czy znajda sie 2 miejsca dla mnie i Gosi jako plecaki ?

Widzę, że kandydatów na placaki przybywa. Ciekawe, czy wystarczy tylnych siedzeń...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

UWAGA!!! UWAGA!!!

Grupa Lublin i Białoru? - wspólny wyjazd na rajd |więtokrzyski z pod siedziby firmy LCM SOKÓŁ w PIˇTEK godz. 17, ZBIÓRKA o godzinie 16-tej.

Obecno?ć obowi?zkowa.

Reda1902 + pasażer -AN400

Qwaki + Olga -AN650A

Kotlet -BMW C1 F1

Dragon -AN650A

Konrad Kymco -Xting500

Dadzio -AN650

Ryszard Lublin -AN400

Pavson -Mayesty250

Grzesiek - Helix 250

Odnośnik do komentarza
!scooter no żeby w ?rodku Kielc takie mile spotkanko... Majon serdeczne pozdrowienia i niniejszym potwierdzamy uczestnictwo... Jako "kielczanie" z noclegu nie korzystamy.... !scooter party do rana ....

czyli 1+1+AN650.... !scooter !scooter

Pozdrowienia i do zobaczenia...

Asik i Jurek

Ciesze sie ze "nowi"mieszkancy mego kochanego miasta beda razem z nami !holiday

pozdrawiam

majon

Odnośnik do komentarza

Видели себя в списках. все понятно. мыприедем раньше, и поскольку знаем только Qwaki и Grzesiekа в Люблине, то будем сразу по приезду искать магазин SUZUKI и его хозяина. Надеюсь, горожане знают адрес и смогут указать нам дорогу. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Видели себя в списках. все понятно. мыприедем раньше, и поскольку знаем только Qwaki  и Grzesiekа в Люблине, то будем сразу по приезду искать магазин SUZUKI  и его хозяина. Надеюсь, горожане знают адрес и смогут указать нам дорогу. !scooter

ZAPRASZAMY do LUBLINa

ul.Mełgiewska 1 - Montażowa 14

osiedle TATARY ul.Mełgiewska, tuż za rzek? widać po prawej ładnie oznakowany salon SUZUKI

i jeste?cie na miejscu.

Sektor E4 - to LCM SOKÓŁ - kliknij

Jak dojechać? Bardzo proste - kliknij i wpisz nazwę ulicu Montażowa

sokol.jpg

Odnośnik do komentarza
UWAGA!!! UWAGA!!!

Grupa Lublin i Białoru? - wspólny wyjazd na rajd |więtokrzyski z pod siedziby firmy LCM SOKÓŁ w PIˇTEK godz. 17, ZBIÓRKA o godzinie 16-tej.

Obecno?ć obowi?zkowa.

Reda1902 + pasażer -AN400

Qwaki + Olga -AN650A

Kotlet -BMW C1 F1

Dragon -AN650A

Konrad + Dadzio Kymco -Xting500

Ryszard Lublin -AN400

Pavson -Mayesty250

Grzesiek - Helix 250

Qwaki, prosiłbym o zmianę na:

Konrad- Kymco Xciting

Dadzio- An650

Nie to żebym się czepiał, ale zawsze to jeden maxi więcej :lol:

Majon, jak tam rezerwacja, bo nie wiem czy mam brać karimate i ?piwór?? :D<_<

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...