Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więtokrzyski Rajd Maxi


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Kubus w ubieglym roku nie pojezdziles wiec w tym roku zrobisz te pare kilosow z nami szkoda tylko ze ta zolta paskuda  :lol:  a ja jade na przeglad do Qwakiego z moja wloszczyzna i mam nadziej ze ja dobrze przejza przez sokole oko bo jak mi wysiadzie na trasie to...... !w00t

Plebanku muza bedzie oj bedzie jej troche cos przygotuje specjalnie dla Ciebie

pozdr

majon

Majon

A może napoje na trasie tak jak dla kolarzy... :blink: !piwko !guns

Cyba zrobiłem gafę... dwa posty naraz zamiast edycja...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    15

  • Artix

    11

  • Qw@ki

    11

  • Pleban

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Heja...

Wypowiadam sie dopiero teraz, gdyż do końca nie wiedziałem czy pojadę...

Jednak sytuacja się "w miarę" wyklarowała i wiem iż na rajdzie będę...

Wszystko jest ok... Widać że w tym roku będzie jeszcze lepiej niż rok temu(a wtedy już było super)...

Plan rajdu... przeanalizujmy...

Pi?tek... Pomiędzy 15 a 18(może 19) będ? się wszyscy zjeżdżać... Nie nazwiemy tych godzin integracyjnymi, gdyż to pocz?tek...

Jaka? integracja może nast?pi wieczorem...

Jednak zważywszy na fakt, iż cał? sobotę mamy spędzić w siodle, pi?tkowy wieczór nie będzie mocno integracyjny...

W sobotę z rańca się budzimy...

|niadanko i te sprawy(szybko)... O 10 wyruszmay na rajd...

hmmm i ten punkt ?rednio Mi osobi?cie się podoba... Cały dzień jazdy...(to jeszcze powiedzmy OK)... Ale samo zwiedzanie(czego ja niecierpie)... A gdzie czas na pogaduchy? W przerwach półgodzinnych albo godzinnych? Kiszkowo...

Wieczorem wracamy... Zaczynamy biesiadowanie... Ale znów teoretycznie nie mozna przesadzić bo to już ostatni(a niby dopiero drugi) wieczór... I w niedziele wszyscy zbieraj? tyłeczki do domów...

Wiadomo, ja organizatorem nie jestem, ani nawet "współ..." więc nie hcce wprowadzić niechęci żadnej...

Przyjadę i pojade gdzie każecie... Trzeba sie dostosowac i tyle... Jednak kazano Mi się wypowiedzieć co o tym s?dzę to sie wypowiadam...

Co do obiadu w trakcie rajdu... Mimo iż nie ?pie ostatnio na kasie, to jestem ZA obiadkiem...Trzeba co? w międzyczasie zje?ć... 20zł to nie maj?tek, a przynajmniej każdy będzie miał lepsze samopoczucie...(i będzie jakas okazja do pogaduszek)...

Ja oczywi?cie jestem wybrednym człowiekiem(tym bardziej w temacie jedzenia) więc dla Siebie zamówię sobie chyba osobno co?... Chyba że Marcin wcale nie masz zamiaru zamawiać tych samych dań dla wszystkich(a ja to Ľle zrozumiałem? !w00t ).

Przyjeżdżam moto... Pro?ba o wpuszczenie na rajd rozpatrzona pozytywnie(aż nazbyt pozytywnie, aż sie boje !OK )...

Co dalej będzie to niewiem...

Napewno w tym roku wróce o własnych siłach, bez dzwonienia po tatę... :D

Pozdrawiam, Kuba !piwko vel. Wypłosz :blink:

Oj Kubo! A można inaczej, pro?ciej, krócej.

Już wiem- będę, napięty program, obiad chętnie zjem, postaram się aby w tym roku nic się nie zepsuło. !TAZ !guns :lol:

Odnośnik do komentarza

Integracj? będzie sam fakt naszego spotkania, nie musimy się integrować robi?c "przelewy" :blink: ... Ja również nie jestem miło?nikiem zwiedzania !piwko ale plan rajdu jest spokoloko... !OK Gdyby wszystkie zloty były takie same stały by się nudne !TAZ ... Jak znam życie i na pogaduszki czas się znajdzie !w00t . Jestem pewien, że tak jak z Rynii wracałem(li?my)zadowlony(leni) :D:lol::D:D również zadowolony(leni) wrócę(imy) od "scyzoryków" :D:D (Majon - musiałem...) !guns

Tak naprawde prawdziwych przyjacioł poznaje sie w drodze a nie przy piwie pewnie wielu z Was to doswiadczyło.Ja tez doswiadczyłem tego i dlatego taka a nie inna forma tej imprezy.Wiecie jakim jestem fanatykiem przemieszczania sie moze czasami przesadzam ale kocham jezdzic moja atlanta i bede bardzo szczesliwy gdy pojedziemy wszyscy razem!!!

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Plebanq... Jeszcze sie nie nauczyłe? że Kubo tak nie potrafi? Hmm nie można wszystkiego upraszczać... Wtedy Kubo niebyłby prawdziwym sob? :lol: ...

Poza tym doczekać się nie mogę...

Dragon a Ty naucz się edytować posty bo nie jeste? już taki "W?chacz Spalin"... hehe to że Qwaki Ci pożyczył swoje cacuszko nie znaczy, że masz lepsze względy !w00t !guns !TAZ (jooke !piwko ).

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia już niedługo...

Plebanku... Długo sie nie widzielim... trzeba zamienić parę słów :blink: .

Kuba !OK , vel. Wypłosz :D

Odnośnik do komentarza
Twardkim nie miętkim... ?więte słowa... nikt nie mówił, że łatwo będzie...

No tak.

Jak mawia Prezes... "nie przyjechali?my tu odpoczywać!"

Odnośnik do komentarza
Twardkim nie miętkim... ?więte słowa... nikt nie mówił, że łatwo będzie...

No tak.

Jak mawia Prezes... "nie przyjechali?my tu odpoczywać!"

oj u?miałem się :lol::blink: !piwko aż żonę obudziłem... !guns

Odnośnik do komentarza
I dlatego Dragonku na |RM przyjezdzaja najmocniejsze osobniki z naszego klubu.

Lipa... pokoi 2 i 3 osobowych już nie stwierdzono. Zostały dwie czwórki. Trzeba wł?czyć przycisk POWER (dotyczy posiadaczy AN 650...)

P.S.

Pod włos to jerza nie starego harcerza... qwa

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ba moze to nie BTC ale dla uczestnikow rajdu mozna przyznac honorowe czlonkowstwo tego klubu, a mam nadzieje ze i z czasem uda mi sie wyciagnac gdzies dalej na szwedactwo po europie to zacne towarzystwo. Choc nie ukrywam ze sam w tym roku odpuszczam dalsze wyjazdy to znaczy powyzej 5 tys km. Natomiast na przyszly rok planuje zorganizowac wyprawe mysle ze calkiem ciekawa ale o tym nie w tym watku i nie teraz. :blink:

W kazdym razie plan rajdu sie mi podoba :lol: i juz sie nie moge doczekac az znowu was wszystkich zobacze.

Odnośnik do komentarza

Oj Kubo Kubo zawsze masz jakies problemy !TAZ Co do planu mi sie podoba !piwko bo ja akurat lubie zwiedzac !guns

Co do pokoju to chyba jedna dwojka sie zwolni... bo nas sie nagle rozmnozylo na 3 a moze i na 4... takze trza bedzie przerezerwowac na czoreczke... bo takowe sa jeszcze wolne.

Ale to dopiero dzis wieczorkiem sie okaze...

P.S. Majon ja miałem na my?li ?ciga nie 50tke ;) I jego na plecaczek nie wezme !w00t pojedzie o własnych siłach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze moge smialo przyjechac choc nie posiadam Maxiskutera ani nawet piecdziesiateczki :rolleyes: Nie wiem czy Majon dobrze zrozumialem, czy motocyklem nie moge pojechac w Rajdzie? Dostosuje sie do wszystkiego, ale jednak tak pytam...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Plan jest "gut" a nawet "very" - kto powiedział, że każdy zlot ma mieć taka sam? formułę? Nachlać to można się w domu, komu mało snu no to do mamusi. :rolleyes:

Jak rajd to rajd zwłaszcza po tak sławetnej krainie. Dwójka z KS Wrocław piszę się na rajdowy obiad. Pozdrowienia dla Majona i pozostałej ekipy organizatorów. Twardziele na skutery, mięczaki w domowe pielesze. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wiele dobrego słyszałem o tym zlocie. Będę robił wszystko żeby ponownie spotkać miłych i szczę?liwych posiadaczy 2 oo. Nie wiem tylko czy zdołam naprawić moj? YP-kę. (chyba trzasn?ł pier?cień), a ponadto jakie? spotkanie rodzinne wyskoczyło i nie wiem jak się z tego wykręcić. Jestem mimo to dobrej my?li.

Pozdrowienia dla Majona. ;)

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Gość Marcin Z.

ja juz wiem ze na 100% nie pojade nawet na 2 dni jak planowalem, prawie mija miesiac a moj skuter dalej nie zrobiony ... Warta jest wielka !!!! a po ogledzinach w ASO wyszlo ze spotkanie z autem uszkodzilo zwieszenie wiec sezon dla mnie jest zakanczony ;)

Odnośnik do komentarza

No no no Panowie - wielki ukłon za tak? organizacje tras przejazdu :)

Jestem na rajdzie w pi?tek (nocleg juz zarezerwowany) niestety ze względu na sobotni ?lub moich przyjaciół ( godz. 16-ta ) w czę?ci zwiedzania nie będe mogła uczestniczyć :ph34r:

Ciesze się jednak na sam? my?l nocnego ( pi?tkowo / sobotniego ) spotkania :)

Odnośnik do komentarza

Магда, где находится город Kielce? Мы делаем визы. Хочется попасть на слет.

Odnośnik do komentarza
bo o serwisie nie wspomne Drogowcu składaj CV :(

No cóz... Moje moto "rzuciło palenie" w Kielczy w niedzielę wieczorkiem. W poniedziałek rano serwis zabrał maszynkę "na warsztat" i mechanik zaj?ł się rozbieraniem. PóĽniej znalazłem (ja) usterkę i naprawa szybko pszła. Mechanik się przydał bardzo (miał kto klucze podawać). Jak ja dawno nie grzebałem w pojazdach mechanicznych... łoj....

Grunt, że wszystko znów działa.

Na rajd się oczywi?cie wybieram.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Магда, где находится город Kielce? Мы делаем визы. Хочется попасть на слет.

MAPA POLSKI

polska1.gif

Odnośnik do komentarza

Может, кто расскажет на русском о рейде? Едут с Люблина люди? Когда выезжают? Сколько стоит участие в рейде? Будут ли какие майки?

Едем через Люблин 28 июля.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja jadu z goroda Lublina i jesli chotietie mozem razem jechat.

Ja rabotaju w magazinie SUZUKI motocykle - moj adres Lublin ul.Montażowa 14.

Budu jechat o 17 polskowo czasa.

Uczastie w rajdie stoit 30 zloty + spanie 80 zloty adna persona za dwa dniej

Rajd budu w okolicach goroda Kielce jazda w sabatu 200km

Priglaszam Was w Lublin na godinu 15 - 16 w piatnicu 28.07.2006

Wsio rozumiete?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...