Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więtokrzyski Rajd Maxi


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Będę!!!!

Tym razem z Gosi? a nie z "okrutnym brzydalem" Pozdro Pablos !sciana

Tak wogólę to planuję urop w pierwszej połowie sierpnia i mini wyprawę skuterow? wzdłuż wschodniej granicy, potem pokręcić się po Mazurach i meta na Helu i z tamt?d do domu - cało?ć jaki? tydzień. Rajd Swiętokrzyski to dobry start do takiej akcji. Może jest jeszcze kto? chętny na poszwędanie się po Polsce na skuterze?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    15

  • Artix

    11

  • Qw@ki

    11

  • Pleban

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Rafałek będę w okolicach 1 -go sierpnia na mazurach .... daj znać gdzie będziesz się bł?kał , będę na skuterze więc razem możemy się przeturlać nad morze.

Pozdrawiam

Brzydka (jak na faceta przestało) ta twoja druga żona ale sympatyczna !w00t .

Pozdrowienia dla Ciebie i twojego haremu !sciana

Odnośnik do komentarza

Jedyne co Mnie martwi, to fakt blisko?ci centrum miasta i ogólnie ludzi...

W tamtym roku było WYPAS ponieważ bylismy niejako na uboczu... teraz nie patrzyłęm na usytuowanie hotelu na planie miasta Kielce, ale z opisu wynika, że jest to do?c blisko centrum...

Marcinku czy jest to aby na pewno dobry plan?

Tylko pytam, a kto pyta nie bł?dzi :( .

Kuba sory ze dopiero teraz Ci odpowiadam ,jesli chodzi bliskosc centrum to nie masz sie czego obawiac nikt nam przeszkadzac nie bedzie.Hotel jest polozony przy kompleksie lesnym zwanym Stadionem a ze do centrum blisko to i dobrze nie bedziesz mial daleko na obiad.

Ps.w przyszlym tygodniu podam wiecej informacji na temat rajdu.

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Witam!!!

wczoraj wrócilismy z Chorwacji a tu juz niedługo taka imprezka sie szykuje :)

Wstepnie pisze sie na nia wraz z moja rodzinka a w poniedziałek robie rezerwacje :) mam nadzieje ze jakies miejsca jeszcze będa :)

Odnośnik do komentarza

Witam

Chcialem Was prosic o chwile cierpliwosci, na dniach podam dokladny plan rajdu.Na dzien dzisiejszy moge powiedziec tyle ze spotykamy sie w Kielcach w piatekod od godz 15.00 pod hotelem Maraton tam bedzie odbywac sie rejestracja uczestnikow.Oplata rajdowa wynosic bedzie 30zl/osoba

Wieczorem grill ,integracja i karaoke itp

W sobote ruszamy na rajd trasa ok 200km wyruszamy o godz 10,00

bardzo prosze o to by wszystkie skutery byly zatankowane to wazne bo nie bedziemy mieli czasu na zbedne postoje program bedzie napiety do granic wytrzymalosci.Wracamy pod wieczor i intergrujemy sie czII.

W niedziele pozegnanie uczstnikow rajdu.

O szczegolach poinformuje Was na dniach jak beda zalatwione sprawy formalne.

Jezeli macie jakies pytania prosze o kontakt ze mna

gg;4599763

kom; 692 862 235

pozdrawiam

majon

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oooooooo jaka? imprezka się szykuje, ciekawe, bardzo ciekawe, muszę pilnie ?ledzić wydarzenia, co? umyka mej uwadze, a może to zbyt dużo masła? ;)

;);)

Odnośnik do komentarza

Uczyniłem nasstępny krok w celu wyjazdu..... Zamówłem sobie spanko ;)

Już mnie w?troba boli....a dotego niektórzy strasz?.... ;)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Ja pierdykam! Aż się boję co się będzie działo!

No nic- trza być twardym a nie mniętkim.

Kuba- ciesz się że masz jeszcze w?trobę bo po Kielcach możesz j? stracić :D Ani Majon ani okolice nie s? łatwym przeciwnikiem :D Wiem co? o tym bo mam tam rodzinę :)

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Witam!!

Kochani, tu nie ma co pierdykać tylko najwyższa pora zacz?ć sie pakować !guns . Majonku błagam,co masz na my?li przez zbędne postoje?? Wiesz 200 km to nie tak dużo ale proponuję przejechać 50 jako plecak na Diabełku...-mniej lub więcej doznania jak na patelni. W zwi?zku z powyższym, jako jeden z plecaków, domagam się postojów!! Inaczej urz?dze strajk głodowy-a wiesz ze potrafie !scooter :rolleyes: !bicz

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia !scooter

Odnośnik do komentarza
Witam!!

Kochani, tu nie ma co pierdykać tylko najwyższa pora zacz?ć sie pakować !guns . Majonku błagam,co masz na my?li przez zbędne postoje?? Wiesz 200 km to nie tak dużo ale proponuję przejechać 50 jako plecak na Diabełku...-mniej lub więcej doznania jak na patelni. W zwi?zku z powyższym, jako jeden z plecaków, domagam się postojów!! Inaczej urz?dze strajk głodowy-a wiesz ze potrafie !scooter :rolleyes: !bicz

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia !scooter

Sie nie podoba to NIE JED? !OKK

Sama? go wybierała.

Ja tam w każdym razie pokoik zaklepałem, do zobaczyska zatem :angry:

Kubu?, a weĽ Ty przestań bo wyniszczysz t? swoj? czerwon? flaszk? cał? obsadę rajdu i pomijaj?c niemożno?ć wstania na 10:00 to i stan uczestników będzie taki że rzeczywi?cie tylko dorożki nam zostan? !OKK :angry:

Pozdrawiam

RobB. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O 10 mamy wstac toz to srodek nocy, trzymaj za mnie Majonku kciuki zeby mi nikt nie wymyslil jakiegos glupiego pomysla na ten weekend bo cos mi w pracy jakies dziwne plotki dochodza do uszu, a fee. !OKK

Odnośnik do komentarza
O 10 mamy wstac toz to srodek nocy, trzymaj za mnie Majonku kciuki zeby mi nikt nie wymyslil jakiegos glupiego pomysla na ten weekend bo cos mi w pracy jakies dziwne plotki dochodza do uszu, a fee. :angry:

Jaki srodek nocy polozymy sie lulu o 22 a ja Was obudze o 8,30 rano :P

O 10,00ruszamy z pod hotelu cala banda do centrum obecnosc obowiazkowa wiec radze sie przed rajdem dobrze wyspac.

Ps Artixie a co Wy tam w pracy bedziecie robic w sobote drogi Wam sie rozklejaja od tych upalow???

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Chciałem Wam przedstawić plan samego rajdu i kilka wytycznych.

Na trasie rajdu poruszać się będziemy w trzech lub czterech grupach (zgodnie z przepisami o ruchu drogowym).Każda z grup będzie prowadzona przez „przewodnika” . Przewodnikami będ? ja(majon) Iro i kolega Banat. Odległo?ci miedzy kolumnami to ok. 300m.W Rajdzie nie mog? wzi?ć udziału pojazdy o pojemno?ci mniejszej niż 100cm.

Wiem pewnie zaraz kto? zrobi raban ze dyskryminacja ale tak? podj?łem decyzje i jest ona nie do odwołania (dlaczego?, sami zrozumiecie jak ruszymy na rajd) Inne motocykle czyli nie maxi-skutery mog? wzi?ć udział w rajdzie po uprzednim skonsultowaniu tego z organizatorami imprezy.

Wjazdowe na |wietokrzyski Rajd Maxi wynosi 30zł/osoba

Spotykamy się w pi?tek w Kielcach w Hotelu maraton tam będzie odbywałasię rejestracja uczestników i zakwaterowanie. Wieczorem czas spędzimy w ogródku biesiadnym gdzie będzie jadło z grila i cos dla zaspokojenia pragnienia. Dla chętnych karaoke itd.

Rano pobudka 8.30.Sniadanie można wykupic sobie w przyhotelowej restauracji cena 15zł

A oto plan samego rajdu

29-07-06

10.00-wyjazd cała grupa do centrum miasta na Plac Artystów

30min postój chwila dla fotoreporterów i w drogę

10.45-wyjazd z placu w trzech grupach udajemy się do Buska Zdroju trasa nr 73

12.00-wjazd do Buska Zdroju

tam udajemy się na Al.Mickiewicza do cukierni Banatkiewicz (o slodkosci mniam mniam)

przewidziany postój ok. 50min

13.00 wyjazd z Buska Zdroju na krajowa 73-ke w kierunku na Chmielnik

w Chmielniku odbijamy w prawo na Szydłów trasa nr 765

14.00-Zatrzymujemy się w Szydłowie

Przewidziany postój ok. 50min więc będzie możliwo?ć zwiedzania zamku.

15.00-wyjazd z Szydłowa

w Kierunku na Raków i Łagów trasa nr 756 i ta drog? docieramy do drogi nr 753 i odbijamy w lewo do miejscowo?ci Bieliny i tam objazdem kierujemy się na |więty Krzyż.

Co do samego pobytu na Sw.Krzyzu nie mogę na dzień dzisiejszy przybliżyć Wam szczegółów.

Pod Sw.Krzyżem znajduje się pensjonat Jodłowy Dwór i tu pytanie czy chcecie zatrzymać na obiad bo godzina będzie do?ć pozna a będziecie na pewno głodni. Cena obiadu dwu daniowego 20zł jeżeli decydujemy się tam zatrzymać to proszę o decyzje to zabezpieczę dla nas posiłki.Obiad a raczej obiadokolacje zjemy po wizycie na Sw.Krzyżu

Do Kielc wrócimy ok. godz 20.30.

21.00Hotel Maraton i integracja czII

W niedziele możecie spać do woli nie będę was meczyć.

Wyjazd do domu wedle uznania.

Hotel ma parking ogrodzony na którym będzie Park maszyn wynajeta jest ochrona także ustalimy sobie godzinę od której nie będzie można na niego wchodzić bez zgody organizatorów.

pozdrawiam

majon

banat

Iro

Uwaga Koncz? sie pokoje dwu osobowe s? jeszcze trzy i cztero osobowe.

Odnośnik do komentarza
WOW, nieĽle zaplanowana imprezka :lol:

Odrazu informuje, że Legut z Krakowa nie przyjedzie na skuterku :D ale my?le, że będzie mógł z nami pojechać :D

Zreszt? niech sam zapyta :blink:

Przyjechac moze nawet 50tka ale na sam rajd musi pojechac jako plecak mam nadzieje ze go zabierzesz Marku

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

Wypowiadam sie dopiero teraz, gdyż do końca nie wiedziałem czy pojadę...

Jednak sytuacja się "w miarę" wyklarowała i wiem iż na rajdzie będę...

Wszystko jest ok... Widać że w tym roku będzie jeszcze lepiej niż rok temu(a wtedy już było super)...

Plan rajdu... przeanalizujmy...

Pi?tek... Pomiędzy 15 a 18(może 19) będ? się wszyscy zjeżdżać... Nie nazwiemy tych godzin integracyjnymi, gdyż to pocz?tek...

Jaka? integracja może nast?pi wieczorem...

Jednak zważywszy na fakt, iż cał? sobotę mamy spędzić w siodle, pi?tkowy wieczór nie będzie mocno integracyjny...

W sobotę z rańca się budzimy...

|niadanko i te sprawy(szybko)... O 10 wyruszmay na rajd...

hmmm i ten punkt ?rednio Mi osobi?cie się podoba... Cały dzień jazdy...(to jeszcze powiedzmy OK)... Ale samo zwiedzanie(czego ja niecierpie)... A gdzie czas na pogaduchy? W przerwach półgodzinnych albo godzinnych? Kiszkowo...

Wieczorem wracamy... Zaczynamy biesiadowanie... Ale znów teoretycznie nie mozna przesadzić bo to już ostatni(a niby dopiero drugi) wieczór... I w niedziele wszyscy zbieraj? tyłeczki do domów...

Wiadomo, ja organizatorem nie jestem, ani nawet "współ..." więc nie hcce wprowadzić niechęci żadnej...

Przyjadę i pojade gdzie każecie... Trzeba sie dostosowac i tyle... Jednak kazano Mi się wypowiedzieć co o tym s?dzę to sie wypowiadam...

Co do obiadu w trakcie rajdu... Mimo iż nie ?pie ostatnio na kasie, to jestem ZA obiadkiem...Trzeba co? w międzyczasie zje?ć... 20zł to nie maj?tek, a przynajmniej każdy będzie miał lepsze samopoczucie...(i będzie jakas okazja do pogaduszek)...

Ja oczywi?cie jestem wybrednym człowiekiem(tym bardziej w temacie jedzenia) więc dla Siebie zamówię sobie chyba osobno co?... Chyba że Marcin wcale nie masz zamiaru zamawiać tych samych dań dla wszystkich(a ja to Ľle zrozumiałem? :D ).

Przyjeżdżam moto... Pro?ba o wpuszczenie na rajd rozpatrzona pozytywnie(aż nazbyt pozytywnie, aż sie boje :blink: )...

Co dalej będzie to niewiem...

Napewno w tym roku wróce o własnych siłach, bez dzwonienia po tatę... :lol:

Pozdrawiam, Kuba :D vel. Wypłosz :D

Odnośnik do komentarza

Zaczynam pow?tpiewać. To rajd dla twardzieli!!!

Integracja i karaoke i zaraz po tym pobudka o 8.30. Może jakie? ?niadanie i taka tak przejażdżka po okolicy na 10 godzin. Po powrocie dalsza czę?ć integracji (o słodki losie! kiedy my się w końcu poznamy?) i szybciutki powrót do domu!!!

No dobra będziemy. Trzeba być twardym a nie mniętkim :blink:

P.S. Majon szykuj muzę.

Odnośnik do komentarza
Heja...

Wypowiadam sie dopiero teraz, gdyż do końca nie wiedziałem czy pojadę...

Jednak sytuacja się "w miarę" wyklarowała i wiem iż na rajdzie będę...

Wszystko jest ok... Widać że w tym roku będzie jeszcze lepiej niż rok temu(a wtedy już było super)...

Plan rajdu... przeanalizujmy...

Pi?tek... Pomiędzy 15 a 18(może 19) będ? się wszyscy zjeżdżać... Nie nazwiemy tych godzin integracyjnymi, gdyż to pocz?tek...

Jaka? integracja może nast?pi wieczorem...

Jednak zważywszy na fakt, iż cał? sobotę mamy spędzić w siodle, pi?tkowy wieczór nie będzie mocno integracyjny...

W sobotę z rańca się budzimy...

|niadanko i te sprawy(szybko)... O 10 wyruszmay na rajd...

hmmm i ten punkt ?rednio Mi osobi?cie się podoba... Cały dzień jazdy...(to jeszcze powiedzmy OK)... Ale samo zwiedzanie(czego ja niecierpie)... A gdzie czas na pogaduchy? W przerwach półgodzinnych albo godzinnych? Kiszkowo...

Wieczorem wracamy... Zaczynamy biesiadowanie... Ale znów teoretycznie nie mozna przesadzić bo to już ostatni(a niby dopiero drugi) wieczór... I w niedziele wszyscy zbieraj? tyłeczki do domów...

Wiadomo, ja organizatorem nie jestem, ani nawet "współ..." więc nie hcce wprowadzić niechęci żadnej...

Przyjadę i pojade gdzie każecie... Trzeba sie dostosowac i tyle... Jednak kazano Mi się wypowiedzieć co o tym s?dzę to sie wypowiadam...

Co do obiadu w trakcie rajdu... Mimo iż nie ?pie ostatnio na kasie, to jestem ZA obiadkiem...Trzeba co? w międzyczasie zje?ć... 20zł to nie maj?tek, a przynajmniej każdy będzie miał lepsze samopoczucie...(i będzie jakas okazja do pogaduszek)...

Ja oczywi?cie jestem wybrednym człowiekiem(tym bardziej w temacie jedzenia) więc dla Siebie zamówię sobie chyba osobno co?... Chyba że Marcin wcale nie masz zamiaru zamawiać tych samych dań dla wszystkich(a ja to Ľle zrozumiałem? :lol: ).

Przyjeżdżam moto... Pro?ba o wpuszczenie na rajd rozpatrzona pozytywnie(aż nazbyt pozytywnie, aż sie boje :blink: )...

Co dalej będzie to niewiem...

Napewno w tym roku wróce o własnych siłach, bez dzwonienia po tatę... !w00t

Pozdrawiam, Kuba !OK vel. Wypłosz !TAZ

Kubo.

Integracj? będzie sam fakt naszego spotkania, nie musimy się integrować robi?c "przelewy" !piwko ... Ja również nie jestem miło?nikiem zwiedzania !guns ale plan rajdu jest spokoloko... :D Gdyby wszystkie zloty były takie same stały by się nudne :( ... Jak znam życie i na pogaduszki czas się znajdzie :D . Jestem pewien, że tak jak z Rynii wracałem(li?my)zadowlony(leni) :D:D:D:D również zadowolony(leni) wrócę(imy) od "scyzoryków" :D:D (Majon - musiałem...) :D

Odnośnik do komentarza

Kubus w ubieglym roku nie pojezdziles wiec w tym roku zrobisz te pare kilosow z nami szkoda tylko ze ta zolta paskuda :lol: a ja jade na przeglad do Qwakiego z moja wloszczyzna i mam nadziej ze ja dobrze przejza przez sokole oko bo jak mi wysiadzie na trasie to...... :blink:

Plebanku muza bedzie oj bedzie jej troche cos przygotuje specjalnie dla Ciebie

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
Zaczynam pow?tpiewać. To rajd dla twardzieli!!!

Integracja i karaoke i zaraz po tym pobudka o 8.30. Może jakie? ?niadanie i taka tak przejażdżka po okolicy na 10 godzin. Po powrocie dalsza czę?ć integracji (o słodki losie! kiedy my się w końcu poznamy?) i szybciutki powrót do domu!!!

No dobra będziemy. Trzeba być twardym a nie mniętkim :blink:

P.S. Majon szykuj muzę.

Plebanku

Twardkim nie miętkim... ?więte słowa... nikt nie mówił, że łatwo będzie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...