Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więtokrzyski Rajd Maxi


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem poinformowac ze nie ma juz wolnych miejsc w hotelu Maraton.

Jezli ktos jest jeszcze chcetny to mozemy uruchomic noclegi w pobliskim hotelu ale musze miec informacje ile osob zostalo bez "spania".Hotel ten znajduje sie 1000m od miejsca w ktorym bedziemy biesiadowac.Wiec mysle ze zaden problem.

Prosze o info na forum.

pozdr

majon

Jak tylko dopisze pogoda będę na bank.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    15

  • Artix

    11

  • Qw@ki

    11

  • Pleban

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Смотрела прогнозы погоды - дождей 28-30 июля в Кельце не ожидают.

ДА БУДЕТ ТАК!!!

To Qw@ki Наши ребята узнали, что у тебя магазин SUZUKI. Спрашивают, есть ли kozhulki z nadpisam SUZUKI и бейсболки, но для мотоциклов. Может есть картинки товаров твоего магазина?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

فثمة تجاذب سياسي حاد بين الإسلاميين والعلمانيين، الأولون يرفضون الدولة الدهرية التي تعادي الدين وبخاصة الدين الإسلامي، حيث يرى هشام جعيط من موقعه كباحث مستقل أن وظيفة الدولة العربية حماية الدين، أما الدهريون فما انفكوا يطالبون بإصلاح ديني يجعل من الدين كائنا متحفيا.

Jak widzicie mozna miec rozne czcionki zainstalowane na kompie, a Qwakiego sie czepiacie, radzi sobie jak umie i wcale zle mu nie wychodzi.

!V

Odnośnik do komentarza
ÝËăÉ ĘĚÇĐČ ÓíÇÓí ÍÇĎ Číä ÇáĹÓáÇăííä ćÇáÚáăÇäííäˇ ÇáĂćáćä íŃÝÖćä ÇáĎćáÉ ÇáĎĺŃíÉ ÇáĘí ĘÚÇĎí ÇáĎíä ćČÎÇŐÉ ÇáĎíä ÇáĹÓáÇăíˇ ÍíË íŃě ĺÔÇă ĚÚíŘ ăä ăćŢÚĺ ßČÇÍË ăÓĘŢá Ăä ćŮíÝÉ ÇáĎćáÉ ÇáÚŃČíÉ ÍăÇíÉ ÇáĎíäˇ ĂăÇ ÇáĎĺŃíćä ÝăÇ ÇäÝßćÇ íŘÇáČćä ČĹŐáÇÍ Ďíäí íĚÚá ăä ÇáĎíä ßÇĆäÇ ăĘÍÝíÇ.

Jak widzicie mozna miec rozne czcionki zainstalowane na kompie, a Qwakiego sie czepiacie, radzi sobie jak umie i wcale zle mu nie wychodzi.

;)

Przetłumaczyłem to co napisałe?... !V oj nieładnie!!!! !V ;) tylko wódka i ikwizd w głowie... ;)

Odnośnik do komentarza
Matador, je?li shrek jeszcze chce sie zamienic na pokoj to mozesz z nami mieszkac bo nas jest trojka ;)

Wiec jak tylko shrek jest chetny zamienic sie 2 na 4 to jestes u nas mile widziany !OK

Witam, jestem nadal zainteresowany zamian? 4-rki na 2-kę, w niedłygim czsie dokonamy zamiany

!OKK

zamiana dokonana, już nieaktualne, wielkie podziękowania dla SCOTTIE-GO.

pozdrawiam wszystkich

!OKK !OKK !V !V ;);)

Odnośnik do komentarza

Scottie, jeżeli zaproszenie aktualne i macie t? 4-kę to !V ja bardzo chętnie doszusuję do zacnego towarzystwa !V .

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Pilnie potrzebuje informacje ile osob nie ma noclegu.Musze zebrac min 10 osob.

Prosze o odopowiedz.

Cena za dobe 40zł.Sa dostepne jedno i dwu osobowe pokoje.

Tu namiary na drugi hotel

Gaga.......2 miejsca

Artix+Gosia....2 miejsca????

Daro.........1 miejsce

Reda1902.....2 miejsca

Alien+plecaczek...2 miejsca

Ortos........1 miejsce

Konrad......2 miejsca

Szuwarek.... 1 miejsce

Ryszard+Marcin....2 miejsca

Robiks+Marzena....2 miejsca (mam nadzieje ze nie przekrecilem nicku)

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

:) Dzięki Scottie, Kamień z serca, troszke by mnie bolało że trzeba gnac gdzie? po nocach a tu impreza się kręci :)

Matador melduje się wiec w pokoju z Scuttim i reszt? Towarzystwa, będe w pi?tek ok południa.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Montuje, montuje... Szczegóły w czwartek w Starym Młynie !scooter

Odnośnik do komentarza

Majonku!

Scarabeo przybędzie :)

Tylko porz?dnie wypucuj Atlantica, bo na brudny nie wsi?dę :)

ZnajdĽ mi jakis POKÓJ proszę :)

pozdr...

ortos

Odnośnik do komentarza

Miałem jeszcze nadzieje - do wczoraj - ze sie zabiore 1 raz ale lakiernik wyrobi sie na poniedziałek po wiec na nastepnym juz bede - scotie daj znac jak sie gdzies bedziesz wybierał.

pozdro

luckyluk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...