Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więtokrzyski Rajd Maxi


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    15

  • Artix

    11

  • Qw@ki

    11

  • Pleban

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Heja... Trochę póĽno się wpisuję, ale po powrocie do domu dowiedziałem się, że mam spalon? kartę sieciow? po burzy !sciana

Rajd Kielecki był wy?mienity... Od pocz?tku atmosfera była swietna... Skutery dopisały... Coprawda przyjechałem "kioskiem" więc jakotako jest to skuter B) tak więc nie było "?miacia" ze smarowania łańcucha... B)

Szkoda, że "kiosk" nie jest ani najwygodniejszym, ani choćby najmocniejszym jedno?ladem, ale sobie poradził...

Cała iimpreza zrobiona miodnie... Zabawa wieczorna oczywi?cie bardzo przyjemna... Trasa rajdu piękna... Co do zwiedzania to nie pisze nic bo niewiem nawet gdzie byli?my !sciana !guns ...

Ogólnie same pozytywne wrażenia...

Banat--> ciasto macie WY|MIENITE... Zarówno to w pi?tek wieczorkiem jak i w sobotę u Was w cukierni były SUPER smaczne i jeszcze w życiu tak extra ciasta nie jadłem... Wielkie dzięki za zaangażowanie się w imprezę dla ludzi których w sumie dotychczas nie znałe?... Będ? z Ciebie ludzie :(:( !tut

Ogólne podziękowania dla wszystkich organizatorów oraz tak samo dla współorganizatorów(ludzi w jaki? sposób "zamieszanych" w to przedsięwzięcie)... Dzięki dla sponsorów, którzy to uwierzyli?cie w sens MaxiSkuteryzmu na terenie woj. |wietokrzzyskiego...

Ogólne DZIĘKI dla wszystkich uczestników że byli?cie io dali?cie Mi mozliwo?ć przyjemnej rozmowy...

Haha dzięki Zibi za "pokazy" hahahahaha a my?lałem, że tylko na zlotach motocyklowych ogl?da się nagie ciała... hahaha jednak tak niejest... Ale Zibi nastepnym razem do kompletu ze sob? wynajmij jak?? kobietkę, coby wszyscy nacieszyli oko a nie tylko Panie :rolleyes:B) ...

Pozdrawiam wszystkich a foty jak tylko wrócę na swojego kompa pozwolę sobie ?ci?gn?ć na dysk twardy i zapisać coby mieć cosik z imprezki... Kuba B) vel. Wypłosz B)

Odnośnik do komentarza

Majon sorki że nie mogli?my się spotkać na rajdzie ale w ostatniej chwili wynikły problemy (b.poważne problemy) natury rodzinnej. Wszystko miałem zapięte na ostatni guzik czekałem tylko na czwartkowe ustalenia w Młynie co do wyjazdu i......

nagle się tak stało że się wszystko zes..ło. :angry:

Nawet do kompa nie mam czasu zajrzeć.

Ale my?lę że to jeszcze tydzień i wszysko będzie OK. :D

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRYCH ZNAM I NIEZNAM.

Ps. Oby was kłopoty omijały baaaaaardzo szerokim łukiem !

Odnośnik do komentarza
A filmik dawajcie na www lub nagrajcie na płytki :angry:

Hehe, dawajcie, dawajcie... W koncu chce obejrzec mojego (prawie) highsider'a na Artixowej beemce :D .

Odnośnik do komentarza

Z powodów technicznych dopiero teraz możemy podziękować za organizację tak pysznej imprezki.

Była to, naszym zdaniem, najlepsza impreza jedno?ladów w jakiej udało nam się uczestniczyć w przeci?gu ostatnich kilku lat.

Z pewno?ci? już teraz wpisujemy się na listę uczestników Rajdu 2007.

Mam nadzieję namówić jescze paru znajomych na podziwianie piękna Ziemi Kieleckiej.

Pozdrowienia z Dolnego |l?ska,

Robix i Pysia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielkie dzięki za fantastycznie przygotowan? imprezę. Mimo że jestem z woj. ?więtokrzyskiego i wszystkie miejsca rajdu dobrze znałem, prejechać je w takim towarzystwie to jest to!

:lol:

Odnośnik do komentarza

Jacku jak juz zdazyles sie przekonac nie wszystkie przeszly cenzure.

DESEREK widze sie podobal. NIe kazdy dostapil takiego zaszczytu od Pysi!

Sam bylem pod wrazeniem jej decyzji hi hi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...