Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więtokrzyski Rajd Maxi


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

[...] Jeszcze jaki? literat by się zdał, coby opisał to i owo.

Hehe, literat? Morley?

A tak na marginesie u nas też szykuje się fotograficzno-"literacki" wypad, niestety zwi?zany z prac?... !YES

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    15

  • Artix

    11

  • Qw@ki

    11

  • Pleban

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Pozostalo mi zyczyc wszystkim udanej zabawy !YES takie jest zycie ze nie zawsze sie da dojechac wszedzie gdzie by sie chcialo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mi też jest przykro tak jak Artixowi że nie mogłem jechać.

Ale z Poznania jad? Madzia z Krzychem więc na pewno będ? nas godnie reprezentować...

UDANEJ IMPREZKI !!! !guns :D:D

Odnośnik do komentarza

Taaaakkkkkk.... zaczęło się....

Ojciec Dyrektor zachęca do pisania... więc trzeba pisać...

Impra na całego... jest luzik, wszyscy chodz? u?miechnięci...siedzimy przy stole - Burgi, Big, Qwaki i cała reszta i popijamy sobie cu?... Wszyscy którzy mieli przyjechać ale nie przyjechali niech żałuj?... Frekwencja jak zwykle spoko... wszyscy wyluzowali (bo to już taka godzina), Kasia wypiła z naki zdrówko, Justyna siedzi obok mnie i się pięknie u?miecha (????!!!!!), wła?nie zapytała co to znacz? te znaczki... przecież i tak wszyscy wiemy... :-)))...

Artix... wszyscy Ciebie pozdrawiaj? a ja czekam na Ciebie żeby się z Tob? rozmówić za temat drogowy... mam wiele uwag do tego co napisałe?... Wła?nie Bigu sobie gdzie? poszedł... Burgi wła?nie pije moje zdrowie... ;-))... Wasze również... Dalszy ci?g relacji za godzinę... jak damy radę... żałujcie...

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

imprezka na maxa wlasnie dotarlem do pracy bez minuty snu !guns

ale luz ludzie spoko nawet udalismy sie w skladzie Ola Zolza Sledz i ja na disco :D

pelen wypas frekfencja jak juz bylo powiedziane spoko haha

wiecej takich imprez w takim skladzie wszystko co sie tam dzialo przekroczylo moje najsmielsze oczekiwania

Odnośnik do komentarza

tak tak....piszcie tak dalej i podpuszczajcie te biedactwa co przyjechac nie mogły a ja się wk..wie i jeszcze dzi? przyjadę B)

A tak na poważnie - POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH IMPREZOWICZÓW ?le oddział POZNAŃ!!! Walnijcie tam za nas kielicha i do następnego spotkania !guns

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
tak tak....piszcie tak dalej i podpuszczajcie te biedactwa co przyjechac nie mogły a ja się wk..wie i jeszcze dzi? przyjadę B)

A tak na poważnie - POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH IMPREZOWICZÓW ?le oddział POZNAŃ!!! Walnijcie tam za nas kielicha i do następnego spotkania !guns

masz to jak w banku B) pozdrowki

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak mi przykro ze moge sledzic tylko zza kompa jak fajnie sie bawicie, ale w koncu bedzie jeszcze nie jedna okazja za chwile Stegna, Pinsk, Firlej i .... no wlasnie jeszcze jedna zacna impreza na zakonczenie lata ale o tym zdziebko pozniej. !guns Pozdrawiam was goraco mam nadzieje ze wypad do rezerwatu wam sie podoba ze nie musicie chodzic z kapcia tylko jedziecie na miejsce B)

Odnośnik do komentarza
Gość Master of my own

Majon....

tak wlasnie wpadlismy do domu na chwilke... krotki prysznic po calodniowej frajdzie i wracamy do Was.... !piwko !piwko !piwko

Ale nie moge sobie darowac tych kliku slow...

Fantastyczna impreza, zamówiona pogoda, genialna organizacja i doskonale humory uczestnikow.... o kosmicznej trasie nie wspomne... B)B)B)

wielkie dzieki.... !V

Odnośnik do komentarza

Wielkie podziękowania dla Majona , zaje... impreza !piwko .

Podziękowania także dla Policji za konwojowanie uczestników zlotu i zabezpieczanie tras przejazdu.

Wszystko było na najwyższym poziomie !piwko

Odnośnik do komentarza

Brzoza z Bartem dotarli , parę kropel załapali . !piwko OGROMNIASTE PODZIĘKOWANIA DLA MAJONA I JEGO POMOCNIKÓW ZA KAWAL DOBREJ ROBOTY.PODZIĘKOWANIA TAKŻE DLA SPONSORÓW !piwko

Odnośnik do komentarza

WIELKIE dzięki dla organizatorów

rajd był SUPER

ja już dotarłem do Wrocławia, po drodze trochę padało...

pozdr...

ortos

Odnośnik do komentarza

Ja w domku już od wczoraj ... !piwko no powiedzmy, gdyż wła?nie otworzyłam oczy !piwko

Udało mi się poł?czyć Rajd i Wesele Przyjaciół..

Choć byłam krótko na spotkaniu i omineła mnie znaczna czę?ć wyjazdu to - dziękuje Ci Majonku ( i nie tylko ) za tak wspaniał? impreze !piwko

Do zobaczenia jak najszybciej !V

Odnośnik do komentarza

Hej,

My również dotarli?my do domku.

Zabawa udana, Majon !piwko !piwko za organizacje.

Do zobaczenia przy następnej okazji.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza

Też się melduje cały i zdrowy... w Krakowie troszke pokropilo bo by nie było...

Impreza przednia.

Pozdro

P.S. Matador czekam na foty.

Odnośnik do komentarza

:D !piwko , I ja dojechałem do mety, na blacie wybiło równe 580 km!

Dzięki Wielkie dla ORGANIZATORóW i wszystkich osób wspomagaj?cych tak zacn? impreze. Na pewno pozostanie w mojej pamięci na zawsze !piwko

Pozdrawiam Wszystkich !piwko !V :D:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dotarli?my z Bigiem ok 14.30 do Wawy.

Po drodze piĽdziło jak w Kieleckiem :D a C1 którym jechał Dr. Big przechylał się jak w?ciekły. Ogólnie powrót bez najmniejszych problemów.

Słuchajcie... Impreza przeszła oczekiwania organizatorów ale to chyba bardzo dobrze !piwko

Ponad 50 maxi skuterów to wynik bardzo dobry :D

Wjazd na |w. Krzyż był niezapomnianym przeżyciem... chyba najsympatyczniejszy pkt. pogromu... a ten, tego... chciałem powiedzieć programu :D . Zwiedzanie ruin oraz wjazd do Kielc na rynek także cacy :D

Pierwszy dzień był "trochę" ciężki ale dali?my rade :P

Drugi wieczór należał do tych zdecydowanie spokojnieszych a podczas wieczornego kina letniego, kiedy puszczane było video z rajdu Majonowi chyba nerwy mineły !piwko

No wła?nie... Majon... pełen szacunek- pomysł, lokalizacja, organizacja i wykonawstwo na najwyższym poziomie !V . Ja przynajmniej nie zauważyłem żadnych uchybień... Tak więc wielkie dzięki za wszystko co zrobiłe?.

Bardzo dziękuję również Irowi bo wiem, że jego wkład w imrezę był także niemały.

Kolega Banat wszystko nadzorował a także dużo zrobił aby Rajd się odbył... jemu także mówię gło?ne słowo "dziękuje".

Szczapa- dzięki za papu z grila no i za wyprowadzenie nas z Kielc.

Ogólnie dziękuje każdemu kto pomagał przy rajdzie bo wiem doskonale, że organizacja takiej imprezy to osoba dowodz?ca i duża grupa osób pomagaj?cych bez których taki rajd jak ten nie miałby szans odbycia się.

Dziękuje także wszystkim tym z którymi miód i wino piłem a także głos wymęczyłem :D

Do zobaczenia na kolejnych imprezach klubowych, zlotach, spontanach itp.

No i do zobaczenia na kolejnym |więtokrzyskim Rajdzie Maxi !piwko za rok :D

Ps. Relacja i fotki z Rajdu powinny się pojawić na stronie głównej za kilka dni.

Odnośnik do komentarza

Pozostała czę?ć załogi z Lublina już w domu. !piwko

Było to moje pierwsze spotkanie z Burgmaniakami, ale na pewno nie ostatnie !piwko

Wielki szacunek dla organizatorów (Majon i spółka) !piwko

Pozdrawiam!

Konrad

Odnośnik do komentarza

Witamy, też niedawno wrócili?my szczę?liwie do domciu.

Wielkie podziękowania dla Majona i Ira oraz całej ekipy która pomagała przy organizacji rewelacyjnego rajdu. :D

Poprzeczka w organizacji takich imprez podnosi się coraz wyżej ( a ta była naprawde na bardzo wysokim poziomie ). :D

Wrażenia nie do opowiedzenia ale do obejrzenia na foto i wideo relacji, która napewno ukaże się niebawem.

Trasa rajdu dopracowana została na maxa, mile spędzili?my cały dzień na swych rumakach zachwycaj?c się pięknymi Kieleckimi krajobrazami jak również poszczególnymi punktami rajdu:

-rynek miasta w kielcach poł?czony z wizyt? wojewody Grzegorza Banasia,

-poczęstunek w cukierni Państwa Banatkiewicz,

-ruiny zamku w Szydłowcu, (z chwilow? sjest?),

-wjazd na |w. Krzyż, (na sam szczyt naszymi rumakami),

-galeria widokowa na gołoborzu na Łusej Górze,

-oczekiwany obiad. :D

Po powrocie z wojarzy przyst?pili?my do testów KYMCO XCITINGA i C1 (dla wtajemniczonych) !piwko

W godziach wieczornych oddali?my się dalszej biesiadzie rozpoczętej już w pi?tek. !piwko

Tak więc reasumuj?c było super i więcej takich imprez tak zorganizowanych, Majon Iro i cała reszta tak trzymajcie. !piwko

Pozdrawiamy SHREK i FIONA (szo ty tak rżysz???) !V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...