Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II spotkanie Warmińskie - Olsztyn 2013


bargacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    53

  • jaro_4setka

    46

  • bargacz

    21

  • CZARO

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Przy najlepszych wiatrach około 24-ej dołączę w piątek, (niestety rozkład jazdy w fabryce nie pozwala na wcześniej) Chyba że uda mi się z kimś zamienić.

Także panie i panowie trzymać FASON co by było z kim pogadać i !piwko jak przyjadę

Odnośnik do komentarza

Chyba już dołączę Zacną, a jak nie będzie pogody to dołączę do Was "zieloną Zabką: :(

pogodę podobno Bargacz już zamówił, z tego co wiem, tak więc - pucuj Zacną i daj znać gdzie tam, w Mrągowie będziesz na nas czekał

A o której będziecie w Giżycku? (...)

Czaro, po rozmowie z Jaro_4setką, doszliśmy do consensusu, że z Olecka ruszamy coś przed 13-tą, a więc pewnie w Olsztynie się uściskamy, oj uściskamy!!!

Przy najlepszych wiatrach około 24-ej dołączę w piątek,(...)

Bartheez5, to daj cynk, jak tam agnienia ma dojechać po Twojego juniora, jednak ona będzie w Ełku nieco wcześnej niż 22:00...

Odnośnik do komentarza

myslę,że będziemy dłużej jechali,w zeszłym roku podróż z ełku zajęła nam wiecej czasu,nie odpowiem na pytanie ile dłużej jechalismy ,bo nie pamiętam... :confused:

Odnośnik do komentarza

(...)bo nie pamiętam... :confused:

Drogi kolego, bardzo jestem zasmucony tym co piszesz. To już drugi raz, kiedy mówisz, że nie pamiętasz - dla przypomnienia - powiedziałeś dziś to samo w topicu "WIOSNA" w regionalnych G-P, kiedy ujrzałeś fotki z ostatniego weekendu, z Suwałk. Jest to bardzo niepokojące.

Wracając do tematu - z Olecka, jest 160.km, więc spokojnie jadąc...możesz mieć rację. Ale godzina wyjazdu z Olecka może być?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki, czy będziesz sam czy z Krystyną?

No i niestety Adaś ! - przyjeżdżam sam !

Moja Krystynka w piątek mnie opuszcza - wyjeżdża na saksy za Odrę .Oczywiście kazała pozdrowić Wszystkich znajomych i Nie znajomych , życzy miłej zabawy oraz myślami będzie z Nami (a raczej chyba ze mną ! ).

Przemek jeśli chodzi o spotkanie w Mrągowie to dzwoń do któryś z Nas i Myślę że ok .14.00 połączymy siły w Mrągowie .

P.S

Coś nie widzę nić, na temat Sylwka ! STALONEGO ! Będzie ? czy nie ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zadzwonię do nich rano i zapytam się czy jadą do Olsztyna, czy nie, pozdrawiam, jutro moze pierwszy raz wyjadę z garażu srebrną Zacną :confused:

Odnośnik do komentarza

Przemo, napisz jak wrażenia po pierwszej przejażdżce.

Czaro, smutne wieści od Ciebie... :confused: pilnuj tam swoich dziewcząt i zdrowiejcie, aby zdążyc na spota

Dobrze, że Stalone z Bożenką wpadną...

Szkoda, że Avanturnik i Wandalistka nie dają znaczka. Podobnież Wanda jakiś fajny sprzęt ma przetestowac pierwszy raz w tym roku... :)

Ja tam cały czas liczę jeszcze, że Moplic i Magda niespodziankę zrobią, może Lechu jakiś sprzęt nowy zakupi??? :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam, niestety troszkę plany nam się pozmieniały (poz. 15 na liście) będziemy musieli Was opuścić w sobotę wieczorkiem :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduję swoją gotowość po 2 latach rekonwalestencji w tym sezonie już na Zacnej, dziś do południa pojeździłem rowerem, a po obiedzie pierwszy raz wsiadłem na Zacną i ruszyłem nią na małą przejażdżkę :clapping: , tak więc sezon motocyklowy 2013 otworzyłem :photo::clapping::) ,wielkie dzięki za wszystko, wdzięczny Przemek Doktorek

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkch serdecznie !

Już na samym poczatku zameldowałem Adasiowi, że na pewno zamelduję się w sobotę.

Jeżeli nie wymyślą w firmie pracującej soboty,to bedziemy od rana.

Resztę dopowiem jak się spotkamy.

Adaś zaprowiantuj nas na obiad i kolację sobotnią.

Pozdrawiam Stalone

Odnośnik do komentarza

10.30 ruszamy (najpóźniej)

Czekam na potwierdzenie przyjazdu przez Gumisia i Arkadiusza (do 9.00 w niedzielę}

A ile potrwa parada?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...