Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II spotkanie Warmińskie - Olsztyn 2013


bargacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    53

  • jaro_4setka

    46

  • bargacz

    21

  • CZARO

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Adam, przepraszam za zamieszanie, ale w sobotę mam noc, nie dam rady dojechać a tak liczyłem na to spotkanie. Więc możesz mnie skreślić z listy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A no to spoko, widzę że zapowiada się miło :Jumpy:

. Orzeszku my taż się nie kulamy na paradę więc przetrwać w ośrodku razem damy radę.
Odnośnik do komentarza

moje zdanie jest takie ,żeby z tym jedzonkiem ruszyc o 19,jak ktoś bedzie chciał zjesc obiad wczesniej to sobie zje,dużo osób przyjedzie pozniej,marcino1 dotrze około 21,cząśc ełku też brzybędzie po wieczór, w tamtym roku było na 18 i też przesówaliśmy o godzinke,tak żeby nie śpieszyc sie,na spokojnie wyprasowac garniturki :)

Odnośnik do komentarza

moje zdanie jest takie ,żeby z tym jedzonkiem ruszyc o 19,(...)

a ja mam takie samo zdanie jak Jaro, nigdy się Jemu nie sprzeciwiam...

a poważnie, to chyba rzeczywiście - może nieco później, sprawdzona pora już wielokrotnie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

na spokojnie wyprasowac garniturki :fireman2:

Znaczy trzeba sukienkę wieczorową zabrać, jak ja to zmieszczę do mojego maleństwa :)

Odnośnik do komentarza

Znaczy trzeba sukienkę wieczorową zabrać, jak ja to zmieszczę do mojego maleństwa :clapping:

panie w strojach kąpielowych , teraz na pewno się zmiesci do Twojego malenstwa... :clapping:

a tak z ciekawości to dlaczego nie można się kulać 400?

chodziło mi oczywiście o paradę..

bo to jest parada motocykli,i najprawdopodobniej nikt auta nie wpusci do kolumny, nie tylko nasze skutery tam będą... :clapping:
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Obiadokolacja o godz 19.00, natomiast parada zaczyna się o 12.30. Szczegóły rozkładu soboty ustalimy przy kolacji w piątek. Jeżeli będą jakieś zmiany w ilości osób, tzn. więcej lub mniej dzieci, proszę o informację. Czekam w piątek od 12.00. Jak ktoś nie będzie mógł trafić to proszę o telefon i wyjadę ( do pory kolacji). Łajba na wodzie, ale nie uzbrojona, napoje można kupić w bufecie, ale lepiej swoje. Kartą nie można (na razie) płacić.

Odnośnik do komentarza

A co koledzy powiedzą na taką trasę do Olsztyna?

http://goo.gl/maps/BRIaH

Kilometry takie same, trasa bardziej malownicza, ruch zdecydowanie mniejszy, można zajechać do Sanktuarium w Świętej Lipce. Ważne też jest że można ominąć ciągnącą się kilometrami przebudowę drogi między Mrągowem i Biskupcem.

Miejsce spotkania z Doktorkiem do ustalenia - np. stacja BP w Biskupcu bezpośrednio przy trasie przejazdu.

Odnośnik do komentarza

Maciek, a o co chodzi,planujesz nam trasę? :clapping: bo z tego co rozmawialiśmy nie jedziesz z nami,chyba że coś sie u was zmieniło,i nie napisałeś tego w swoim poscie... ( to nie było złośliwe ) ,mi pasuje każda trasa :clapping:

Odnośnik do komentarza

Na razie planuję Wam :clapping: . Jak się jutro i w czwartek wszystko dobrze poukłada to pokulamy z Wami w piątek. Czekam jeszcze na informację od Adasia czy nie będzie kłopotu z noclegiem z piątku na sobotę.

Odnośnik do komentarza

tak naprawdę to mi przez Biskupiec bardzo pasuje, bo jeden kolega, z Biskupca właśnie - chce przymierzyc mój kask , bo nie wie czy kupic....

A to Avanturnik i Wandalistka nie jadą z nami???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam zacne i królewskie towarzystwo.

Chciałem się zameldować oficjalnie wszystkim jadącym na to spotkanie.

Adaś pozwolił to więc będę z Wami spędzał ten weekend.

Nawet jak się nie cieszycie to ja się cieszę.

Przybywam w piątek na kolację.

Odnośnik do komentarza

tak naprawdę to mi przez Biskupiec bardzo pasuje, bo jeden kolega, z Biskupca właśnie - chce przymierzyc mój kask , bo nie wie czy kupic....

to jak my po drodze chcemy odwiedzic sanktuarim w swietej lipce,i przymierzyc kask, to trzeba z Adasiem zagadac,żeby kolacje na 22 przełożył :clapping: ( to też nie było złośliwe )
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak kask ale Święta Lipka (oczywiście jeśli trasa Wam się będzie podobała) może się znaleźć jako punkt do oblukania w drodze powrotnej w niedzielę....

Rafał - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...