Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II spotkanie Warmińskie - Olsztyn 2013


bargacz

Rekomendowane odpowiedzi

bo to jest parada motocykli,i najprawdopodobniej nikt auta nie wpusci do kolumny, nie tylko nasze skutery tam będą... :clapping:

no i wszystko jasne!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    53

  • jaro_4setka

    46

  • bargacz

    21

  • CZARO

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Maciek, ale w piątek jedziesz z nami???

Ja bym umówił się z kolegą tam co Doktorek by do nas dobił - czasowo - zero strat...

Grzechocnik - a to żeś niespodziankę sprawił - BRAWO, BRAWO !!!

Powiedzcie Jaro_4setce, temu z Białegostoku, żeby sobie zostawił wszystkie złośliwości, że niby tak docina niezłośliwie, acha!

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie Jaro_4setce, temu z Białegostoku, żeby sobie zostawił wszystkie złośliwości, że niby tak docina niezłośliwie, acha!

będziesz mógł mi to prosto w twarz powiedziec w Olsztynie,łatwo mnie rozpoznasz,będę na prawie nowym srebnym burgmanie 650... sorry za OT,ale już nie mogłem wytrzymac :)
Odnośnik do komentarza

Szymon - ja nie mam kłopotu z Twoim kaskiem - można to przy okazji załatwić, ani ze Świętą Lipką - zajedziemy - dobrze, nie zajedziemy - też dobrze - ja tam byłem nie raz.

W Biskupcu przed rondem z którego wskakuje się na trasę 16 na Olsztyn jest stacja BLISKA a nie BP tak jak napisałem - moja pomyłka. To po drodze więc może tam się umówisz na przymiarki?

O której Szymon planujesz wyjazd z Suwałk?

Odnośnik do komentarza

Szymon - ja nie mam kłopotu z Twoim kaskiem - można to przy okazji załatwić, ani ze Świętą Lipką -

świętą lipkę można załatwic w niedzielę ,droga powrotna,wtedy już będzie na luzie... :)
Odnośnik do komentarza

Macio, ale ja się pytam czy jedziecie w piątek z nami??? bo coś wcześniej tylko o sobocie mówiłeś...

a kask to tylko przy okazji, przymierzy - dobrze, nie przymierzy - drugie dobrze

ja planuje wyjechac z Suwałk tak by w Olecku byc ok. 13, co by z Makim i tym kolegą z Białego na prawie nowym królu się spotkac...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maciek odnośnie zmiany trasy to muszę wpomnieć, o dziurach po zimowych w jezdniach :):) , na których możemy uszkodzić nasze maxi skutery

Odnośnik do komentarza

Maciek odnośnie zmiany trasy to muszę wpomnieć, o dziurach po zimowy w jezdniach :):) , na których uszkodzić nasze maxi skutery

Czyli,ze przez Mrágowo jest lepsza nawierzchnia???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maciek, coś się wymyśli z noclegiem, najwyżej oddam swój pokój. Michu2012 przyjeżdżasz w piątek czy w sobotę ? Proszę o info od Was do czwartku rano , gdyż posilki są tam dowożone i muszę podać ich ilość.

Odnośnik do komentarza

mam pytanko,czy w tym hotelu będą ręczniki?,bo jak tak to możemy trochę zaoszczędzic na bagażu,co prawda nie wiele,ale na to miejsce można wrzucic buteleczkę... :)

Odnośnik do komentarza

Podziękowania Adasiowi i Szymonowi za pozytywne załatwienie sprawy noclegu z piątku na sobotę.

Jutro chyba będę miał możliwość oblukania i oceny stanu technicznego nawierzchni trasy podstawowej oraz alternatywnej.

Zdam krótką relację i zdecydujemy którą drogą poturlamy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

mam pytanko,czy w tym hotelu będą ręczniki?,bo jak tak to możemy trochę zaoszczędzic na bagażu,co prawda nie wiele,ale na to miejsce można wrzucic buteleczkę... :)

Są , a czy zamierzasz przywieść z Białegostoku coś specjalnego? bo tu Lidle i Biedronki są a buteleczkę i tak zawija się w ręcznik

Odnośnik do komentarza

Są , a czy zamierzasz przywieść z Białegostoku coś specjalnego? bo tu Lidle i Biedronki są a buteleczkę i tak zawija się w ręcznik

mam mały zapas w domku... tylko nie wiem jak to będzie z degustacją zapasów,bo jestem na antybiotyku :)
Odnośnik do komentarza

Maciek, coś się wymyśli z noclegiem, najwyżej oddam swój pokój. Michu2012 przyjeżdżasz w piątek czy w sobotę ? Proszę o info od Was do czwartku rano , gdyż posilki są tam dowożone i muszę podać ich ilość.

ja przyjadę w sobotę "rano", poniewa z w piątek niestety pracuję. A tak ogolnie to o której najlepiej starać się dojechac, aby dostać zakwaterowanie i wyrobić sie z Wami na paradę?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

mam mały zapas w domku... tylko nie wiem jak to będzie z degustacją zapasów,bo jestem na antybiotyku :(

o degustację się nie martw. Jakoś to załatwimy :fireman2:

Tylko że te parady i inne atrakcje będą ograniczać ilość spożycia.

Ale jak masz coś dobrego to na spróbunek trochę weź i dobrze zawiń w stringi, żeby się nie straciło.

Odnośnik do komentarza

...tylko nie wiem jak to będzie z degustacją zapasów,bo jestem na antybiotyku :fireman2:

Spoko, spoko - jakoś się to obejdzie... Przywoz zapasy!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

.......... :fireman2:

Adaś, a parasolki będą?

Chyba będą potrzebne w sobotę. Ale Ewcia wywróżyłaś. :(

Odnośnik do komentarza

Ciepły, przelotny nikogo nie wystraszy...

Uwaga G-P i Ełk, ja podjade do Ełku zamiast do Olecka, więc do Giza możemy poleciec ta drogą co kiedyś wracaliśmy. Może spotkajmy się na tej stacji benzynowej obok ronda przy wlocie z augustowa, to może się nie zgubię...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uwaga G-P i Ełk, ja podjade do Ełku zamiast do Olecka, więc do Giza możemy poleciec ta drogą co kiedyś wracaliśmy. Może spotkajmy się na tej stacji benzynowej obok ronda przy wlocie z augustowa, to może się nie zgubię...

No nie stety - Ja dojadę póżniej pewnie gdzieś ok.19.00 - a więc pokulacie sami . Sory ale mam kursa do łomży i wrócę ok 15.00 .

P.S

Stacja nazywa się STATOIL - jeśli chcecie jechać przez Woszczele- Grabnik to pamiętajcie !

Statoil - w prawo na nową obwodnicę - kierunek Olsztyn - do końca obwodnicy na rondo (stacja lotos ) - tam na rondzie w prawo m. Siedliska do Woszczel i prosto w Wosczelach na Grabnik . W Grabniku na rozwidleniu w prawo i prosta na Giżycko !

Powodzenia !!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...