Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II spotkanie Warmińskie - Olsztyn 2013


bargacz

Rekomendowane odpowiedzi

(...)my chyba też przyjedziemy wszyscy i to na całą imprezę...

Noo... pięknie, wspaniale !

A tak w ogóle - setka poleciała - boochos+agnienia (dorośli)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    53

  • jaro_4setka

    46

  • bargacz

    21

  • CZARO

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Witam !!! Adaś mam pytanko wiem że lista jest już zamknięta , ale mój Junior nie daje mi żyć i codziennie powtarza że chce jechać z tatą do Olsztyna na otwarcie sezonu !!!!!!!! Jeśli to nie problem dopisz mego pierworodnego do listy Kuba 5 lat

Lista nie jest zamknięta, w razie potrzeby zarezerwuję pokoje w Hoteliku obok, ale już po 65,- za dobę.

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie !!!

U mnie z weekendami to ciężko jest, ale jak by była możliwość dojazdu w sobotę po południu, do niedzieli i by pogoda była ładna, to może się skuszę i śmignę do Was. Ale, nic na razie nie obiecuję, pytam czy będzie taka możliwość?

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Jeżeli byłaby taka mozliwość to dołączyłbym z Arkadiuszem z soboty na niedzielę. Może jakaś dwójka się znajdzie w hoteliku obok ?

Odnośnik do komentarza

adaś, aura jaka jest każdy widzi. czy przy zimowej pogodzie też jest przewidziana parada?

narazie to jest jeszcze nadzieja ze wiosna przyjdzie, ale pytam zawczasu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co do parady, to myślę, że śniegi zejdą. Arkadiusz i Bogdan201, myślę że jakoś poradzimy sobie z noclegiem, ale jak najwcześniej chciałbym potwierdzenie Waszego przyjazdu.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam swoje przybycie Adaś, zrobię przedpłatę spoko. No chyba że śniegi spadną straszne, ale to będziemy się martwić później.

Odnośnik do komentarza

Ja potwierdze w poniedziałek, zobacze jak tam w pracy czy weekend mi odpuszczą.

Edit:

W pracy spoko ale 27 kwietnia mam impreze o której całkowicie zapomniałem 90-te urodziny mojej babci, która sprosiła całą rodzinę do lokalu i gdybym się nie stawił to miałbym przeje.....

Niestety muszę wyjazd do Olsztyna odpuścić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki, czy będziesz sam czy z Krystyną? bo muszę wiedzieć czy wystarczy pokoi. Ponadto proszę osoby które nie wplacały o potwierdzenie przyjazdu, nie koniecznie zaliczką, do piątku, tj. 19.04.2013

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki, czy będziesz sam czy z Krystyną?

Adaś daj mi do czwartku tj. do 18.04 czas - po tym okresie będę wiedział co z Krystyną (czy wyjeżdża czy nie ).

Odnośnik do komentarza

Bartheez5 daj cynk na priv - jak agnienia ma zajechać po Twego juniora, bo ja chyba wcześniej wyjadę i nie będę leciał przez ełk, a moje dziewczyny ruszą autem dopiero po lekcjach agaty (nauki jej się nie chce przerywać, eeech ta dzisiejsza młodzież...).

Czy ktoś będzie jechał przez Suwałki lub chociaż Olecko???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy ktoś będzie jechał przez Suwałki lub chociaż Olecko???

Szymon - Myślę że nam z Ełku , nie robiło by różnicy czy jechać przez Olecko czy przez Ruciane . Dogadaj się z Jarkiem ,a ja porozmawiam z Rafałem .

P.S.

Właśnie sprawdziłem ! Ełk-Olsztyn przez Ruciane - 165 km.

Ełk- Olecko- Ryn - Mrągowo - Olsztyn - 188 km.

A więc różnica niewielka bo 23 km.Myślę że obierzemy 2 opcję i pojedziemy razem z Tobą , a Jarek i CZARO ewentualnie dojadą do Ełku .Chyba że są jakieś inne propozycje ?

Szymon !

Córka powiedziała że ,, Za daleko mieszkasz miły " http://voice.tvp.pl/wideo/bitwy/basia-janyga-i-patrycja-makowska-za-daleko-mieszkasz-mily-10724237/

Odnośnik do komentarza

MAKI, to, że wybierasz opcję "przez Olecko" , nadkładając drogi, stawia mnie w niezręcznej, aczkolwiek miłej sytuacji. Dodajesz mi, swą postawą, otuchy i wiary w koleżeństwo. Już teraz wiem dlaczego to właśnie Ty, doznałeś na początku roku zaszczytu i zostałes przyjęty do grona klubowiczów. Myślę, że Klub Burgmania, przyjmując Ciebie w swoje szeregi naprawdę wzbogacił się o wartościowego człowieka i członka zarazem.

Krótko: MAKI - JESTEŚ WIELKI.

PS. Ciekawe co na to Jaro4setka, czy wybierze opcję przez"na skróty", przez Grajewo??? Czy może, nadłoży tych kilka marnych kilometrów, przez Suwałki...???

Odnośnik do komentarza

z tego co dziś gadałem z Jaro4setka to wybiera się przez Olecko i jak mnie puszczą wcześniej z pracy to jadę z wami ,a jak nie puszczą to dojadę sam na miejsce....

Odnośnik do komentarza

MAKI, to, że wybierasz opcję "przez Olecko" , nadkładając drogi, stawia mnie w niezręcznej, aczkolwiek miłej sytuacji. Dodajesz mi, swą postawą, otuchy i wiary w koleżeństwo. Już teraz wiem dlaczego to właśnie Ty, doznałeś na początku roku zaszczytu i zostałes przyjęty do grona klubowiczów. Myślę, że Klub Burgmania, przyjmując Ciebie w swoje szeregi naprawdę wzbogacił się o wartościowego człowieka i członka zarazem.

Krótko: MAKI - JESTEŚ WIELKI.

PS. Ciekawe co na to Jaro4setka, czy wybierze opcję przez"na skróty", przez Grajewo??? Czy może, nadłoży tych kilka marnych kilometrów, przez Suwałki...???

ale wazelinka,Krzychu uważaj na tym wyjezdzie, Szymon chyba na coś liczy,tylko na co... ja chyba pojadę przez ełk, i do olecka... sorry Szymon... ;)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ale wazelinka

Jarek z tego co wiem to w chirurgii chyba zamiast wazelinki - używają czegoś innego (a może się myliwszy ? ) . Tak czy siak jadziem bez Łolecko ! .

Odnośnik do komentarza

Panowie-dzień bez wazeliny, to dzień stracony, jak to mówi szef na codziennej odprawie...

Z racji na duże zainteresowanie tematem, ogłaszam darmowe badania i porady dotyczące żylakow odbytu-BIAŁA SOBOTA W OLSZTYNIE!!!

A z innej beczki, skoro będziemy też jechali przez Giżycko, to może ktoś stamtąd też by do nas dołączył??? Większą kolumną wjechalibysmy do Olsztyna. Rozumiem, że Doktorek w Mrągowie też do nas dołączy....????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...