Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II spotkanie Warmińskie - Olsztyn 2013


bargacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    53

  • jaro_4setka

    46

  • bargacz

    21

  • CZARO

    20

Top użytkownicy w tym temacie

(...) Pewnie bez noclegu bo jestem tubylcem.

Hehe, rozumiem, że bez łóżka w pokoju, bo przytulić stół to nawet z nienacka będziesz mógł, a jednocześnie imprezy nie opuścisz...

Odnośnik do komentarza

Ooo... Nie słyszałem. Człowiek ciągle się uczy

PS . Adaś , otworzyłem Twego linka... noo...powiem szczerze-zajefajny lokal. Pięknie, że go wynalazłeś, aż się chce szybciej dni wykreślać w kalendarzu!

Odnośnik do komentarza

myślę,że powinniśmy zabezpieczyć się w kapoki,to jest nad samym jeziorem,jeszcze nie daj boże ktoś w nocy wyjdzie i nie zauwarzy końca brzegu... będzie mokro... :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo chętnie wpadnę z wizytą; przedstawić się, zapoznać z panującymi zwyczajami :msn-wink: Pewnie bez noclegu bo jestem tubylcem.

I o to chodzi, bierz nocleg i zobacz jak się bawi Burgmania...... Musisz się wkupić :clapping:

Odnośnik do komentarza

A po drugiej stronie jeziora jest lotnisko. W ramach atrakcji mogę dla chętnych zorganizować jakieś latanie szybowcowe. Kwestia pogody i chęci.

Odnośnik do komentarza

ja na szybowiec mówię tak!,zawsze chciałem polatać takim sprzętem ... jakbyś mógł napisać jaki byłby koszt takiego latania,myślę ,że paru chętnych znajdzie sie :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

W grę wchodzą na pewno dwa warianty:

  • lot za wyciągarką - kilka minut esencji wrażeń nad lotniskiem albo
  • lot holowany za samolotem - około 15 minut trochę większych przeżyć.

Ponegocjuję jutro z dyrektorem jakąś stawkę specjalną dla grupy "latających inaczej" :msn-wink: i dam znać. Na pewno im więcej będzie chętnych tym lepszą cenę wytarguję.

Odnośnik do komentarza

Ja szybowcem nigdy nie latałem, ale helikopterem to często- zwłaszcza na spotkaniach grupy W-M, kiedy zatankowałem odpowiednią ilość paliwa 40% to nawet udało mi się ćwiczyć swobodne spadanie w dół ze spadochronem (bez spadochronu!)

Odnośnik do komentarza

Gwoli wyjaśnienia ja na szybowiec nie zapisuję się, boję się-ale zrobię Wam zdjęcia z dołu...

Odnośnik do komentarza

Ja też się boję, ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Więc Szymon, nie marudź i bądź dzielny, będziesz mieć co opowiadać po takim locie

Odnośnik do komentarza

Aaa... Kolejny roczek już dziś na karku i odrazu człowiek jaśniej patrzy na życie.

Jednym słowem-wraz z wiekiem, przybywa oleju w głowach nam wszystkim...

PS. Lechu nie piszesz dziś postów będąc "pod wpływem"...?

Odnośnik do komentarza

Mam już ceny za latanie. Jak zbierzemy grupę 5 lub więcej osób obowiązuje "zniżka grupowa" :pepsi:

Lot za wyciągarką (około 5 minut) 80,00 a ze zniżką 70,00 od osoby,

lot za samolotem (do 15 minut) 250,00, ze zniżką 200,00

Zobaczymy jak będzie się rozwijała sytuacja pogodowa. Decyzję będziemy mogli podjąć dzień wcześniej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ośrodek zaklepany, jeżeli będzie więcej osób, to będzie zniżka. Dla Szymona z rodziną będzie apartament.

Myślę, że szybowce mogą być po paradzie.

Odnośnik do komentarza

no i moje plany wzięły w łeb na łikend majowy, więc chyba się skuszę na ten wyjazd za namową JARA650KI ;) z tego co widzę samych opłat 320zł. ?a jakie opłaty za dzieci ?

Odnośnik do komentarza

Czarek,a jak Ty wyliczyles te 320 zl... ? Jeżeli bedzie powyżej 20 osób, to 100zł noclegi,i 100 zł żarcie,to daje za caly wyjazd 200 zł , jak bedzie mniej osób,koszta wzrosną o 20 zł...

Odnośnik do komentarza

motyla noga..2x60zł. to jest 120 i nie skumałem tego dalej ,100 za jedzenie czyli łącznie 200 i to mnie w błąd wprowadziło bo zliczyłem 120+200 ;) sorki czyli 200 lub 220 tak ??a jak z dziecmi ?

Odnośnik do komentarza

Noooo teraz poprawiles sie, na temat dziedzi musi wypowiedziec sie Adam,on to organizuje,napisz ile lat mają dzieci,mysle,ze to bedzie miało znaczenie,Szymon z suwalk tez jedzie z dziećmi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...