Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II spotkanie Warmińskie - Olsztyn 2013


bargacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam

Chciałbym wiedzieć , czy byłoby zainteresowanie spotkaniem jak w tytule. Termin to 26 - 28.04.2013. Mam nowy , w tamtym roku oddany do użytku ośrodek w Olsztynie nad jeziorem. Byłem tam dzisiaj i wstępny koszt to: do 20 osób - 60 zł doba, czyli 120,-. Powyżej 20-tu - 50 zł doba. Jest tam 12 dwuosobowych pokoi o odpowiednim standarcie. w kilku mogą być dostawki. Jedzenie za cały pobyt - ok. 100 zł, czyli ok 200 zł na osobę.

Program byłby podobny jak poprzednio, tzn. połączenie z rozpoczęciem sezonu motocyklowego w Olsztynie. W przypadku ładnej pogody oraz chęci z mojej strony, może uda mi się do tego czasu zwodować łajbę, a więc dodatkowe atrakcje. Aby zarezerwować miejsce, muszę dać odpowiedź do 13.02.2013. Dlatego też proszę o wstępne deklaracje, a o ewentualnych przedpłatach później.

Pozdrawiam

Lista uczestników;

1. Bargacz i Ela

2. Czaro i Ada + mała zal

3. Ewik i Wrzonio zal

4. Maki + ? zal

5. Doktorek

6. Boochos + 3 zal

7 Barheez5 + Kuba 5lat zal

8. Jaro_650-tka - zal

9. Spinka i Lechu

10. Awanturnik i Wandalistka - sobota, niedziela zal

11. Tabaza - bez nocjegu ?

12. Marcino 1, Plecaczek, Tankbag (3,5) - zal

13. Czaro - zal

14. Orzech + Orzechówka + 2 - zal

15 Domel +Aga +1 małolat - zal

16. Gumisiek

17. Michu2012 + 1 sob-niedz

18. Arkadiusz - sob - niedz

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    53

  • jaro_4setka

    46

  • bargacz

    21

  • CZARO

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Myślę że po 200 na głowę warto .

Tylko jak będzie z rebiatą z odległych stron ? ( w końcu to Pt. , Sb , i Ndz ) no i odległość ( dodatkowy koszt ) . Ale można się złożyć i polecieć Vanem na 7-głów .

Odnośnik do komentarza

Adaś, a parasolki będą?

Ewik, tym razem impreza będzie w samym Olsztynie nad jez. Krzywym a parasolki będą tylko w ogródkach piwnych

Odnośnik do komentarza

Wstępnie zgłaszam akces - boochos+3 razy A.

Mam tylko pytanie, a w zasadzie dwa:

1. czy zamiast dostawki w pokoju-mogę wziąć 2osobowy materac, chyba że, te dostawki są na tyle szerokie, że dwie moje córki się zmieszczą? Jeśli te opcje odpadają to pewnie 2 pokoje bym brał...

2. czy oprócz atrakcji w postaci żaglówki-która jest zajebista zresztą-można zamówić kolejną atrakcję, w postaci pokazu zdjęć/slajdów z Twojego ubiegłorocznego wyjazdu do Norwegii???

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Bardzo chętnie spotkam się z wami także , proszę o dopisanie do wstępnej listy

P.s. Mam nadzieję ,że tym razem nie będę musiał poniżej godziny robić trasy Olsztyn - Ełk !scooter

Odnośnik do komentarza

Prosze o dopisanie mojej osoby,patrzę,ze lista sie powiększa,potem nie bedzie miejsca dla mnie... Jak na razie jadę sam,mam nadzieję,ze do tej pory poskladam swego burka... :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ewik, tym razem impreza będzie w samym Olsztynie nad jez. Krzywym a parasolki będą tylko w ogródkach piwnych

eeee.... to słabo,

to pewnie kozy z papierosem ani śpiochów ławkowych też nie będzie

zastanowie się czy przyjedziemy :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wydaje mi się , po Waszym odzewie, że ośrodek trzeba rezerwować. Na niektóre pytania już padła odpowiedź, a na pozostałe odpowiem wkrótce, bo w tych pokojach nie byłem. Oczywiście zdjęcia z Norwegii będą. W pierwszym poście otwieram listę

Odnośnik do komentarza

Lista uczestników;

...................

8. Jaro_setka

......................

Adam czy ze wzgędu na to ,że kupiłem teraz 650 pojemności,nie pisałeś 4 tzn. jaro_4setka. może należałoby teraz zmienić na jaro_650ątka :) , ale i tak wiemy o kogo chodzi :) ps. jak nie zdążysz zwodować łódeczki,to myślę,że na miejscu to zrobimy ;)
Odnośnik do komentarza

(...)W tydzień po spotkaniu jest długi weekend i planuję wyjechać na 5 dni skuterem w góry. (...)Wybieram jazdę i zwiedzanie.

Lechu, za przeproszeniem, ale w tydzień po spotkaniu to właśnie już będzie - po długim weekendzie.

Mówisz, że z przyczyn finansowych... Tak sobie dumam -jeśli byscie przybyli w piątek na jedną noc w Olsztynie i potem byście skrócili Wasz wyjazd o ten właśnie okres to, było nie było, ilość nocy spędzonych poza domem nie zmienia się więc de facto koszty nie idą zbytnio w górę.

I na końcu, Lechu - niezmiernie przykro jest czytać takie stwierdzenie, że wybierasz jazdę zamiast spotkanie z Bracią W-M i potem jazdę. Myślę, że obie imprezy możecie połączyć bez ruinowania budżetu domowego.

Lechu, spróbuj zmienić swe plany

Lechu, nie puszczaj z puszki piany.

Lechu, pokaż nam sakwy nowe

Lechu, uwielbiam gdy oblewasz me kubki smakowe.

Lechu, biesiaduj z BRACIĄ w Olsztynie

Lechu, lubię Cię sączyć, siedząc przy swej dziewczynie.

Lechu, to już me argumenty prawie WSZYSKIE,

Stop! Mam jeszcze jeden:

Lechu, bo Cię zmienię na TYSKIE !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

. Ale można się złożyć i polecieć Vanem na 7-głów .

Ups... soorki .. kuźwa toż to kwiecień - nie przystoi zdrowym Burgmaniakom przyjeżdżać Vanem .

No widzę że Bargacz wpisał mnie na listę

Proszę o delikatną poprawkę

MAKI + ? - nie znam jeszcze dokładnie planów mojej połówki .

Odnośnik do komentarza

Szymon :confused::Jumpy:

Ups... soorki .. kuźwa toż to kwiecień - nie przystoi zdrowym Burgmaniakom przyjeżdżać Vanem .

No widzę że Bargacz wpisał mnie na listę

Proszę o delikatną poprawkę

MAKI + ? - nie znam jeszcze dokładnie planów mojej połówki .

tak właśnie zastanawiałem się co Ty Krzychu piszesz,ale pomyślałem ,że po sobotniej imprezie mogę wszystkiego nie zrozumieć,wiec postanowiłem przeczytać to jeszcze raz w poniedziałek,ale widzę,że opamiętałeś sie i sprostowałeś swój wpis :)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć wszystkim!

Życzę dobrej zabawy, Myślimy z Magdą o Karpaczu i okolicach. Wybieram jazdę i zwiedzanie.

No szkoda !placz2 a więc miłej zabawy w Karpaczu - też jest tam pięknie o tej porze roku .

Odnośnik do komentarza

eeee.... to słabo,

to pewnie kozy z papierosem ani śpiochów ławkowych też nie będzie

zastanowie się czy przyjedziemy :-)

z kozą i papierosem może być kłopot (z naciskiem na kozę), ale ze śpiochami ławkowymi myślę,że nie będzie problemu,coś sie zorganizuje, klimat musi być :confused:
Odnośnik do komentarza

A tak na marginesie kurtki, to nie rajtuzy mniej kręcą. Jest cisza bo brak menu.

Pozdrawiam

Cześć wszystkim!

Życzę dobrej zabawy, lecz ja nie skorzystam z zaproszenia z powodów finansowych.....Wybieram jazdę i zwiedzanie.

Pozdrawiam.

Lechu, jak nie odpowiadają Ci wartości to po prostu napisz, że życzysz wszystkim dobrej zabawy a Ciebie nie będzie na imprezie bo masz inne plany..

Bo z Twoich postów można wywnioskować, że uważasz nas za bandę pijaków, którzy muszą się napić i dobrze zjeść, bo inaczej to impreza jest nieudana...A ja od siebie życzę Wam miłego zwiedzania Kotliny Jeleniogórskiej i szerokiej, bezpiecznej drogi.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja znów życzę Wszystkim bez wyjątku,miłej zabawy pogawędek,z Brać. W.M miłego relaksu,oraz humoru na waszych twarzach.

Żałuję nie ukrywam,że nie mogę być z wami,ale bywa tak czasem,praca i praca,ale całym sercem jestem z wami :confused:

Odnośnik do komentarza

(...)

Boochos + 3

(...)

He, he - Adaś wpisałeś moją ocenę z wuefu- ile ja musiałem się napocić na te 3+...

Adaś, jak możesz wrzuć jakiegoś linka do tego ośrodka... :confused:

Adaś, kolega z Białegostoku zapewne chciał poprosić abyś wrzucił TU, na forum - link do strony ośrodka, a nie -" linka do ośrodka".

Jaro, jak on miał wrzucić? Przez okno?

KUŹWA jaki wstyd przed kolegami z W-M , jeszcze pomyślą, że u nas, w G-P, wi-fi nie działa...

Odnośnik do komentarza

Adaś, kolega z Białegostoku zapewne chciał poprosić abyś wrzucił TU, na forum - link do strony ośrodka, a nie -" linka do ośrodka".

Jaro, jak on miał wrzucić? Przez okno?

KUŹWA jaki wstyd przed kolegami z W-M , jeszcze pomyślą, że u nas, w G-P, wi-fi nie działa...

i co ja mogę napisać...,chyba, tylko tyle,że strasznie mi głupio... :confused:
Odnośnik do komentarza

Witam!

Poprzedni post edytowałem. Nie miałem absolutnie takiego zamiaru jak określił, to Czarek. Każdy odczytuje z postów oczywiście, to co chce. Jeżeli miałbym takie zdanie nie jechałbym na Burgmanię. Widać nie każdy może wyrażać tu opinię. Przepraszam jeżeli kogoś, tu obraziłem. Zawsze starałem się być w porządku wobec wszystkich. Jeżeli coś obiecałem, to sprawę dogrywałem do końca. Cóż, już taki jestem, że lubię jeździć.

Cześć!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...