Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II spotkanie Warmińskie - Olsztyn 2013


bargacz

Rekomendowane odpowiedzi

Super fotki,widzę że pysznie bawiliście się? szkoda tylko że nie mogłem z wami spędzić tego czasu" :( siła wyższa cóż może innym razem,się uda. Pozdrawiam wszystkich tych co byli na spotku:) :clapping:

Fotki nawet w połowie nie oddają tego, jak fajnie było :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    53

  • jaro_4setka

    46

  • bargacz

    21

  • CZARO

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Maki, wiedziałem, że dbasz o Króla, ale żeby............

No - ja dbam o swego króla ! ,ale te owinięcie to zasługa moich przyjaciół ! Nie mogli znieść że tak ładny Burek ze świeżym lakierkiem stoi nie zabezpieczony na noc - no i przyszli z pomocą .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

PS. Jak tam Jachu na zawodach w "dżudzie"???

Dzięki za pamięć, młody zdobył tym razem brąz, ale walczył w roczniku 2002-2001 jako jedyny z 2003 roku, więc poszło mu super :clapping:

Pozdrawiam,

Aga

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pamięć, młody zdobył tym razem brąz, ale walczył w roczniku 2002-2001 jako jedyny z 2003 roku, więc poszło mu super :clapping:

Pozdrawiam,

Aga

gratulacje,po imprezie w Olsztynie byl oslabiony,papierosy,alkohol,nieprzespane noce przy telewizorze... ;-) jednym slowem ciezki weekend...
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jachu gratulacje ! :fireman2: Jedną nogą masz sukces w ręku ! A to że masz brąz a nie złoto - to przez Jarka :msn-cry: . Nakarmił Cię tymi chrupkami niby ekologicznymi i efekt był . Mnie po tych chrupkach do dzisiaj suszy .

Pamiętaj przed zawodami tylko woda - tam nie ma dopalaczy ! chyba nie ma :blush:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pogratulować pięknie zorganizowanej imprezy i świetnej zabawy. Super ośrodek!

Dzięeęki za fotki!

Całą niedzielę martwiłam się, że prześlecie mi na forum fotki uczestniczących dzieciaków w rajtuzach, ALEEE! wiedzieliście co jest grane! :fireman2:

Zgrabne w Was "Dziewczyny".... Ubawiłam się po pachi! Nie mogę opanować śmiechu! Pozdrawiam gorąco!!! :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Całą niedzielę martwiłam się, że prześlecie mi na forum fotki uczestniczących dzieciaków w rajtuzach, ALEEE! wiedzieliście co jest grane! :photo:

Zgrabne w Was "Dziewczyny".... Ubawiłam się po pachi! Nie mogę opanować śmiechu! Pozdrawiam gorąco!!! :)

oj, żebyś widziała nas na żywo... :)
Odnośnik do komentarza

Miło się ogląda te fotki, chociaż pogoda nie rozpieszczała. Całe szczęście byli wśród nas tacy twardziele, którzy mimo wczesnej pory, bladym świtem wychodzili już na "łowy", by uwiecznic piękne widoki :photo:

20130427_083954.jpg

to dzięki takim śmiałkom możemy teraz powspominac i jeszcze raz zatrzymac się nad nowościami, które też zagościły w Olsztynie

20130427_083850.jpg

niektóre sprzęty robiły takie wrażenie, że oglądający sami przybierali odpowiednią pozycję :thumbsup::laughing:

20130427_084214.jpg

Jako, że jestem dodatkowo posiadaczem Jawy, mi osobiście na paradzie wpadł w oko jeszcze taki sprzęt

20130427_125944.jpg

W czasie naszego rejsu żaglówką Doktorek przejął ster od Bargacza...

20130427_173224.jpg

...i dzięki temu - kapitan, chodź na chwilę mógł odsapnąc

20130427_173138.jpg

oczywiście, byli też tacy załoganci, którym w głowie nawet przez chwilę nie przemknęła myśl aby pomóc w pracy przy żaglach... woleli leżec na dziobie i opalac się...

20130427_173125.jpg

Generalnie - impreza bardzo, bardzo fajna, nawet pogoda nie potrafiła nas wystraszyc. Wszystko było zorganizowane i dopięte na ostatni guzik, chociaż i tak Adaś ciągle wszystkiego dopilnowywał...

20130428_101659.jpg

wieczorem, mieliśmy dodatkową atrakcję - wizyta dwóch Goldasów - efekt wizualny poniżej

20130427_202445.jpg20130427_202649.jpg20130427_202737.jpg

trochę zamieszania i podzielonych opinii było wśród nas. Ja byłem już święcie przekonany, że Honda potrafi zrobic tylko takie wielkie kufry jak w Goldwingach,w których jest tyle miejsca, że niczego nie można znaleźc potem, bo wszystko jest porozrzucane. Na szczęście kolega MarioM wyprowadził mnie z błędu, udowodnił mi, że istnieją też "przyjemniejsze" rozmiary kufrów/oparc, Mariusz - szacun i dzięki :renske:

Droga powrotna , dla nas, na szczęście była sucha, jednak w dośc niskich temperaturach, Patenty na rozgrzanie były różne, min. rekawiczki foliowe ze stacji benzynowej

20130428_125245.jpg

Nie to jednak było najgorsze... Los chciał, że kupiłem przed wyjazdem interkom :idea: i... dokładnie taki sam sprawił se jeden kolega z regionu G-P :ninja: . Producent twierdzi, że zasięg pomiędzy rozmówcami to 1.6 km... pytam się - PO CO :wink::question: :question:

Przecież jadąc w kilka motocykli nie można teraz uciec na początek, czy na koniec grupy przed ciągłymi pytaniami "czy ładnie wygląda mój skuter w lusterku?" :Jumpy: , "czy ładnie składam się w winkielki?" :laughing: i najważniejsze - "ile "klocków" masz na wskaźniku temperatury silnika?" - bo miałem ciągle o jeden mniej niż w/w kolega :scared: ....

Pozdrawiam i do zo...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@boochos: "ile "klocków" masz na wskaźniku temperatury silnika?"

a kto ośmielił się postawić ci "klocka" na wskaźniku?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U Bochosa tylko 2 klocki postawiono :) a u mnie ,u Jarka i u Maćka aż 3 klocki są ! Mamy większe parcie na szkło :Jumpy::) .

Odnośnik do komentarza

no właśnie... Panie i Panowie, Koleżanki i Koledzy - co teraz ??? Jak żyć "z dwoma klockami" ??? Czy to aby nie termostat ???

Odnośnik do komentarza

Boochos - odnośnie kufrów, to kwestia zależy od podejścia do tematu. Jedni potrzebują takich, do których mogą potencjalnie upychnąć np. solidne obuwie jak kalosze, gumofilce czy wodery, a inni wykorzystują je do transportu laczków delikatniejszej natury, jak klapeczki, kapcie czy eeeeee............ czekaj, co weszło do mojego kufra? max. adidasy :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja powoli dochodzę do siebie po weekendowym spotkaniu z Wami. Od samego początku z temperaturą walczyłem dzielnie. Pierwszego dnia myślałem, że %%%%%% wyplenią ze mnie chorobę i będzie gites ale się nie udało.

Cała sobota praktycznie zaliczona w wyrku z drgawkami, powrót w niedzielę to był koszmar - nie wiem jak mi się udało cało i zdrowo dojechać do domu.

Jeszcze raz dzięki za spotkanie.

Odnośnik do komentarza

no właśnie... Panie i Panowie, Koleżanki i Koledzy - co teraz ??? Jak żyć "z dwoma klockami" ??? Czy to aby nie termostat ???

]

bochoos, pamiętaj:

klocek klockowi nierówny!

:)

Boochos - odnośnie kufrów, to kwestia zależy od podejścia do tematu. Jedni potrzebują takich, do których mogą potencjalnie upychnąć np. solidne obuwie jak kalosze, gumofilce czy wodery, a inni wykorzystują je do transportu laczków delikatniejszej natury, jak klapeczki, kapcie czy eeeeee............ czekaj, co weszło do mojego kufra? max. adidasy :Jumpy:

E no, nie przesadzaj, coś tam jeszcze upchnąłeś. Z trudem bo z trudem ale jednak.

Zaraz, zaraz, co to było....

... a wiem: MAPA :)

A Wrzonio, to patrzę nawet lokalnej TV wywiadu udzielił :) :)

O ile słuch mnie nie mylił wywiad zaczynał się jakoś tak:

Nooo, ja przyjechałem na prawdziwym turystycznym motocyklu a tych tam na ich skuterkach to właściwie nie znam.....

;):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

]

O ile słuch mnie nie mylił wywiad zaczynał się jakoś tak:

Nooo, ja przyjechałem na prawdziwym turystycznym motocyklu a tych tam na ich skuterkach to właściwie nie znam.....

:msn-wink::kicking:

To jest potwarz a nawet oszczerstwo :):clapping: ,

a telewizja kłamie, bo jeszcze nie ma żadnej relacji.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest w końcu trochę czasu więc się meldujemy, że dojechaliśmy do domu cali , zdrowi i zmarznięci. Droga powrotna zajęła nam 8 godzin cały czas po mokrej nawierzchni (deszcz dopadł nas na 5 minut koło Warszawy).Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę. Adaś organizacja, miejsce i atrakcje super :Jumpy: W przyszłym roku bardzo chętnie znów zawitamy !OK !piwko .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...