Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II spotkanie Warmińskie - Olsztyn 2013


bargacz

Rekomendowane odpowiedzi

...

Jutro chyba będę miał możliwość oblukania i oceny stanu technicznego nawierzchni trasy podstawowej oraz alternatywnej.

Zdam krótką relację i zdecydujemy którą drogą poturlamy.

jakie wrażenia z oblukiwania...? którędy jedziemy?

Maki , to jedź ostrożnie i do zo na miejscu!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    53

  • jaro_4setka

    46

  • bargacz

    21

  • CZARO

    20

Top użytkownicy w tym temacie

czyli w Ełku o której ?? Białytsok o której wylatuje w trasę??Białytsok czyli chyba Jaro4setka?

w ełku umówiłem się o 12:45,a więc startuję około 11:30 , napisz czy jedziesz ze mną?
Odnośnik do komentarza

Szymon - wszystko zależy od pogody, więc zdecydujemy jutro jak się spotkamy w Giżycku. Według mnie damy radę i jedną i drugą drogą. Przez Świętą Lipkę nieciekawa nawierzchnia jest na odcinku ok. 7 km ale przy prędkości 60-70km/h spokojnie wykonamy omijaki i przelecimy. Jeśli chodzi o trasę przez Mrągowo to od miejscowości Sorkwity na odcinku kilkunastu km ciągną się w kierunku Olsztyna prace ziemne przy budowie drogi - jeśli będzie padało to na drogę ruszą zraszacze z wodą oraz szczoty do zgarniania gliny, ziemi i błota z nawierzchni - uwierzcie mi - nie będzie ciekawie jechać po takiej ciapie...Dalej trwa asfaltowanie drogi prawie do miejscowości Biskupiec - miejscami ruch jest kierowany przez pracowników budowy. Te dwa odcinki oczywiście naszpikowane ograniczeniami prędkości od 40 do 70 km/h.

Który wariant wybierzemy ustalimy jutro większością głosów... ;)

Odnośnik do komentarza

ja zatem jestem za opcją - bez remontu drogi-czyli wersja Maćka.

Doktorek-Zapodaj czy możesz z nami spotkać się w Biskupcu na stacji benzynowej ?

Odnośnik do komentarza

w ełku umówiłem się o 12:45,a więc startuję około 11:30 , napisz czy jedziesz ze mną?

Jaro mam na 5rano do pracy ale do 10 więc jak nie wyskoczy dodatkowy kursik służbowy to około 11-11.30 powinienem być spakowany i gotowy do drogi ;) jutro będzę dzwonił czy mi przedłużyli służbę czy nie .około 9-9.30 będę widział na bank.
Odnośnik do komentarza

Jaro mam na 5rano do pracy ale do 10 więc jak nie wyskoczy dodatkowy kursik służbowy to około 11-11.30 powinienem być spakowany i gotowy do drogi ;) jutro będzę dzwonił czy mi przedłużyli służbę czy nie .około 9-9.30 będę widział na bank.

to czekam na wiadomośc od Ciebie,w kupie raźniej, kolorystycznie będziesz pasował do mnie i Szymona... ;)
Odnośnik do komentarza

możemy zajechac w ełku na zestawik obiadowy,w co drugi wtorek z makim zajeżdżamy... jedyne 10 zł,nie trzeba długo czekac,zupka II danie i suruweczka ... chyba że gdzieś dalej,już z Mackiem i Wandą? ps. Czarek Mc. dopiero chyba w Olsztynie...

Odnośnik do komentarza

Noooo dokładnie chyba na Mc Donalds to trzeba do Olsztyna dojechać .....

Rozkład w zajezdni zmieniony :P jutro będę o zachodzie słońca w Olsztynie !scooter

Pozdrawiam i dozoba

Rafał uważaj na słynny zakręt :fireman2: do zobaczenia...
Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem z Doktorkiem. Planuje wyjazd z Mrągowa ok. godziny 12.00. My będziemy w okolicach Biskupca ok. 15.00 a to zbyt późna godzina dla Przemka. Zdecydował że jednak jedzie wcześniej na własną rękę.

Jeśli chodzi o ciepłą strawę to proponuję zajazd Biały Młyn (http://www.zajazd-bialymlyn.tvc.pl/zajazd-bialymlyn/) - jakieś 15 km za Giżyckiem, duży parking z twardym podłożem, przy "naszej" drodze.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki życzę miłego spotkania i szerokości na drogach .

No i miłej zabawy do białego rana i ten no co ja miałem napisać .

A wiem niech wam tam nie zabraknie :P i Maki niech się pilnuje .

Pozdrowionka dla wszystkich znanych i nie znanych .

Dodam tylko że za 42 dni zobaczymy się .

Odnośnik do komentarza

Żeby mi tylko w Giżycku nie było komunikatu - " Jedliśmy w Ełku..." :P .

W takim razie my też wychodzimy z domu "na głodnego" i konsumujemy obiadek razem z Wami w Białym Młynie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciekawą trasę Maciek zaproponował, faktycznie jak zacznie padać deszcz to będzie nie ciekawie na drodze, szkoda, że nie będę jechał z Wami do Olsztyna, chyba pojadę wcześniejale też przez Św. Lipkę, Reszel, Biskupiec, Wy najprawdopodobniej będziecie przejeżdżać po g. !4 ok. 15 , rano zadzwonię do Adasia i powiem mu, że będę wczesniej, z Mrągowa wyjadę chyba po g. 11., będziemy na Was czekać, a obiad zjem w Borkach Wielkich lub w Kromerowie

Odnośnik do komentarza

Moi Drodzy,

niestety mam złą nowinę. Moja Kochana Żona nie dojedzie do nas w sobotę. Na powody takiej decyzji niech zsunie się zasłona tajemnicy.

Ale ponieważ natura nie znosi próżni a i zestaw kateringowy musi być wykorzystany, razem ze mną przybędzie na cały łikend....

... wszędzie pożądany,

... zawsze oczekiwany,

... niezwykle tajemniczy,

... uczestniczący wyłącznie w najważniejszych imprezach motocyklowych w kraju lecz głównie na świecie (ostatnio widziany dłużej w Estonii)....

Tadam:

Kolega MarioM na swoim popędliwm rumaku SW-T (znany Wam z wycieczki na Słowację podczas zlotu w Żywcu).

To tyle w temacie.

Oczekujcie nas ok. 21 zciepłą strawą i dobrym słowem :clapping:

Odnośnik do komentarza

No to tym lepiej bo skoro w szczególności Twoja młodsza dziewczyna zostaje w domu mój Bombel nie miałby towarzystwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...