Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek ma być niezła pogoda i gdyby prognozy się sprawdziły

to zamierzam wybrać się na czeskie winkle pod Pradziadem.

Wiem, wiem wszyscy pracują ale gdyby jednak ktoś miał wolne

to pisać się?

Odnośnik do komentarza

Jutro mam plan śmigać w okolice Zakopca trasa arturabb (jak na krokusy)

Z Bielska wylot o 10:30  z stacji Artura lototosa .ul żywiecka

Plan jakieś 250km z Bielska-Białej 

Jak ktoś chętny pisać.

Jak się nauczę wklejać mapki będzie lepiej ale na razie lipa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja na bunkry i ognisko do Nazira lecę. 

A Zakopane będę miał od czwartku ?

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, arturo-bb napisał:

Ja na bunkry i ognisko do Nazira lecę. 

A Zakopane będę miał od czwartku ?

O bunkrach i ognisku czytam ,ale nie moja bajka.

Wypad typowo spontan bo mi odpadł wyjazd służbowy.

 

1 minutę temu, subaru gtb320 napisał:

O bunkrach i ognisku czytam ,ale nie moja bajka.

Wypad typowo spontan bo mi odpadł wyjazd służbowy.

A od czwartku planujesz w jakim sensie "zakopane"

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, subaru gtb320 napisał:

Jutro mam plan śmigać w okolice Zakopca trasa arturabb (jak na krokusy)

Plan jakieś 250km z Bielska-Białej

Zostaje mi jedynie "pozazdraszczać", rano szybki wypad po części i spowrotem do garażu ?. Zakopane odbije sobie z Arturem już od czwartku i może w końcu się przejadę, bo jak na razie brak czasu i wszystko na wariackich papierach ?

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy spontan do Wieliczki, w planie był Kraków, korki na drodze zweryfikowały plany. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, w końcu w Wieliczce ostatni raz byłem 45 lat temu. Fajna wycieczka, nowe trasy, nowi znajomi i kolejne kilometry (370) nawinięte na licznik.

20190609_134052.jpg

20190609_142415.jpg

Odnośnik do komentarza

Były wycieczki szlakiem zamków, były muzea, były bunkry, a ja wraz z moim nowym Symem odwiedziłem miejsca znane z każdej wycieczki ? przy których się nie zatrzymujemy: SPRAWDŹ    , a czasami starsze są od zamków. Jest ich tak dużo bo to ilość moich lat ?.  I SYM dotarty - można jechać dalej :scooter:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Krzychu13 napisał:

Były wycieczki szlakiem zamków, były muzea, były bunkry, a ja wraz z moim nowym Symem odwiedziłem miejsca znane z każdej wycieczki ? przy których się nie zatrzymujemy: SPRAWDŹ    , a czasami starsze są od zamków. Jest ich tak dużo bo to ilość moich lat ?.  I SYM dotarty - można jechać dalej :scooter:

Krzychu13, wal na plac kalwaryjski w Piekarach Śląskich - na jednym wzgórzu machniesz wiele podobnych obiektów?. Jak dołożysz Częstochowę lub Kraków ( jest tych kumulacji) to i lat dla pradziadka starczy ?. A tak poważnie to ciekawy wypad - chyba rzadkość?. Ten temat jeszcze ciekawszy byłby w Anglii, gdzie gro kościołów zamieniono na domy mieszkalne - dla mnie to było ciekawe  doświadczenie. Proponuję jeszcze szlak cerkwi na wschodzie kraju - może i ja bym się wybrał?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, Krzychu13 napisał:

Były wycieczki szlakiem zamków, były muzea, były bunkry, a ja wraz z moim nowym Symem odwiedziłem miejsca znane z każdej wycieczki ? przy których się nie zatrzymujemy: SPRAWDŹ    , a czasami starsze są od zamków. Jest ich tak dużo bo to ilość moich lat ?.  I SYM dotarty - można jechać dalej :scooter:

Ilością zdjęć z ciekawych miejsc możesz zasypać konkurs "Skuter miesiąca"

Będą kolejne wycieczki, nowe wrażenia, a zdjęcia na pamiątkę zostaną. ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, Nazir napisał:

Proponuję jeszcze szlak cerkwi na wschodzie kraju - może i ja bym się wybrał?

Temat ciekawy. Kiedyś robiłem go 400. Można powtórzyć na skutach. 

Odnośnik do komentarza

A zapraszam , zapraszam ?  wprawdzie Podkarpacie to jeszcze nie cały Wschód, ale trochę tu do oglądania jest.  Tym bardziej że trasy są już wytyczone.

Nazywa się to Szlak Architektury Drewnianej ,  jest kilka tras do wyboru  tylko że oprócz cerkwi są też drewniane kościoły.  ?   

To kiedy mamy się Was spodziewać :scooter: 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, arturo-bb napisał:

Temat ciekawy. Kiedyś robiłem go 400. Można powtórzyć na skutach. 

 

19 godzin temu, EndriuBis napisał:

A zapraszam , zapraszam ?  wprawdzie Podkarpacie to jeszcze nie cały Wschód, ale trochę tu do oglądania jest.  Tym bardziej że trasy są już wytyczone.

Nazywa się to Szlak Architektury Drewnianej ,  jest kilka tras do wyboru  tylko że oprócz cerkwi są też drewniane kościoły.  ?   

To kiedy mamy się Was spodziewać :scooter: 

??? EndriuBis teraz to mnie zaciekawiłeś takim wypadem?. Może by tak w niedzielę np.: 30 czerwca 2019r. pojechać - widzę w prognozie lekkie opady ( w tą 23.06 mają być burze?️?). Ja tam jeszcze nie miałem frajdy być, więc trudno mi określić czas takiego wypadu. Ale jak Ty albo Arturo byliście to dajcie znać ile czasu potrzeba by coś z tego było. Jeśli by Wam lub jeszcze komuś pasowało to zgrywamy przejażdżkę?:scooter:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W kilka weekendów to ogarniesz.

Ps.

Właśnie jestem w Baligrodzie. Wpiepszam pstrąga ?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, arturo-bb napisał:

W kilka weekendów to ogarniesz.

Ps.

Właśnie jestem w Baligrodzie. Wpiepszam pstrąga ?

Takim to dobrze!! Smacznego?

Ja raczej liczę na podpowiedź gdzie i co zobaczyć w jeden dzień. To co "ciekawsze" - może w kolejny dzień znowu wypad itd.?

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Yarorot napisał:

Artur dobrze pisze ?

łoj, przeca wiem?. Ale ja chcę chociaż "ułamek" zobaczyć - no przecież w jeden dzień też coś można? ( chłopaki z podkarpackiego i Trebor ze świętokrzyskiego też parę - ale za to tych ciekawszych w moim rejonie-  bunkrów zobaczyli, a można znowu się umówić!!)  Chyba nie chcecie pisać, że jak nie mam tygodnia czasu to mam sobie darować wyjazd? Coś zobaczyć i pokulać trochę przy okazji dam rady?. Jak trzeba to sobota ( z kimankiem? na miejscu) i niedziela też wchodzą w rozważania?. Jak już pisałem: mi o podpowiedź chodzi - co zdążę zobaczyć w tym "krótkim" czasie, a może ktoś z "tubylców?" mnie obwiezie??.

Odnośnik do komentarza

Widzę że kolega Nazir strasznie nie wyjeżdżony ? ale tak jak koledzy piszą jeden dzień bez szans. Najwięcej i chyba najpiękniejsze cerkwie są w Bieszczadach po Łemkowskie i Bojkowskie. Ale nawet od nas to prawie 160 km w jedną stronę. Do połowy lipca jestem trochę zajęty ale później może uda się coś zorganizować.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, EndriuBis napisał:

Widzę że kolega Nazir strasznie nie wyjeżdżony ? ale tak jak koledzy piszą jeden dzień bez szans.

Że, co? Ja nie dam rady? Doba ma 24h a ja wstaję godzinę wcześniej??.

34 minuty temu, EndriuBis napisał:

 Do połowy lipca jestem trochę zajęty ale później może uda się coś zorganizować.

No to bez spinki bo z kolei ja po 22 lipca będę z co najmniej 4-rema weekend-ami na bakier. Tak czy siak 30 (lub już 29) czerwca planię wypad w podkarpackie?. Czy ktoś się dopina?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
47 minut temu, Nazir napisał:

Że, co? Ja nie dam rady? Doba ma 24h a ja wstaję godzinę wcześniej??.

Drugi Chuck Norris ?

Odnośnik do komentarza

a w wekend był mały spędzik w Trzebini na Balatonie   ...zaprosili mnie koledzy z motocyklowego z Jaworzna to śmignąłem ?

a we wtorek szybki szpil ...Wrocław tam i z powrotem.....busuness trip ....było nieźle

avr speed 51,2 km/h

spalanie  5.2 l/h

...co robimy w weekend ?

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 21.06.2019 o 12:03, Colonel napisał:

...co robimy w weekend ?

Bartek - może to już nie weekend ale ja się wybieram w trasę Robaka tylko liczę na brak deszczu?. Jak komuś trasa i czas odpowiada to dajcie znać - planuję jutro wyjechać ok 8.00 z domu czyli ok 8.20 będę w Tarnowskich Górach ( można się w McD umówić). Tak mnie jakoś wzięło teraz na 100 zakrętów?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...