Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem dziś sam w smutku, bo nikt nie chciał mi towarzyszyć w drodze na Dolny Śląsk. Nawet pogoda była smutna i pochmurno paskudnie :wacko:. Ale jak już dojechałem do Świdnicy i wjechałem na tamtejszą wieże ratuszową to smutek mi przeszedł :D. Tym którzy nie byli, polecam, bo widoki przepiękne. Jakoś zawsze omijałem Świdnicę, a tam sporo zabytków, knajpki przyjemne, no i ten widok na góry. Polecam :rolleyes:

IMG_20180815_130737.jpg

IMG_20180815_130319.jpg

Odnośnik do komentarza

Trochę zasiedziałem się w tej Świdnicy. Tak mi sie tam spodobało że byłem chyba z 3 godziny. Dalej miała być  Polanica/ Kłodzko ale zamiast tego pojechałem do Paczkowa. Niestety Paczków mocno mnie rozczarował. Cały rynek rozkopany i ogólne uczucie bałaganu i chaosu zniechęciło do zwiedzania. Więc trochę szybciej wróciłem do domu. 

Odnośnik do komentarza

Opolskie jutro się wybiera na kulanko okolice jeziora Nyskiego. Wyjazd godz. 11.00 z Kaufland Kędzierzyn. Trasę przelotu uzgodnimy na miejscu. 

Pozdrawiam i zapraszam. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam

Na jutro zapowiadają super pogodę temperatura ma zbliżyć się do magicznych 18 st ,więc  czas sprawdzić nasze sprzęty jak przetrwały zimę (zdjąć pajęczyny i przegonić pająki  ?  )

Propozycja na jutro jest propozycją wycieczkowo-kulinarną.

Startujemy o godz. 09:30 z Gliwic (parking Agata meble )

trasa  przejazdu to początkowo kierunek Głogówek (tam stajemy na kawę i coś dobrego) po czym jedziemy dalej do miasta Brzeg 

Tam mały spacerek ,obiadek i niespieszny powrót w kierunku Gliwic 

Planowana godz powrotu  około 17 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My z Treborem też planujemy małe wietrzenie wokół komina tym bardziej że to będzie pierwszy wyjazd na nowych sprzętach. Po wyciecze będą foty.....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
4 godziny temu, arturo-bb napisał:

OBOWIĄZKOWY obiad

 

8 minut temu, Joasia70 napisał:

na obiedzie 

Głodomory wsiadać na motory!!!!! Haha

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja już po niedzielnej wycieczce. Dzięki Kasia Marek i Trebor za wspólną jazdę i pogaduchy.

IMG_20190317_124129_1.jpg

IMG_20190317_123939.jpg

IMG_20190317_113949.jpg

IMG_20190317_113327.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Noo to sezon mogę uznać za otwarty 

400km przejechane  w doborowym towarzystwie, także teraz  może być tylko lepiej  ?

20190317_122341.jpg

20190317_105127.jpg

IMG-20190317-WA0003.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...