Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

My już w domku, dzięki za miło spędzoną niedzielę, wspólne kilometry i pyszny obiadek ?

Miałem być w Wrocławiu, no i byłem ? a że nie na targach to przynajmniej można było pozwiedzać go z siodła :scooter: (miło wspominam 9-ć miesięcy spędzone w Wrocku) ?

Jakoś 450 km przybyło na liczniku więc już zaczynam rozmieniać drugi tysiąc w tym sezonie ?

Odnośnik do komentarza

Miała być zachęta bo weekend ma być pogodny.

Ale jak nikt nie poda lepszej propozycji to wybiorę się na Równicę.

Sobota 11:15  MOP Knurów na A1 kierunek na południe, 11:30 start na kawę do Dworu Skibówki.

Potem może jeszcze małe żarełko w Czeskiej Gospodzie i powolutku do domu.

Odnośnik do komentarza

Jutro mam plan krótki wypad na Słowacje 

Bielsko-Biała Żywiec Ujsoly na Słowację do Namestowa 

Z Bielska trasa ok 150km .

Jak ktoś chętny to z Bielska-Białej ruszam 11:30

miejsce zbiórki: Aleja Generała Władysława Andersa 81, 43-316 Bielsko-Biała (sklep kaufland).

Sory ale nie umiem wkleić mapki

 

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia dla kierowników MaxSkuterów :scooter:, którzy byli dziś pod zamkiem w Chudowie.

Albo w tłumie się nie spotkaliśmy - mowa o tych, których już poznałem :gathering:  ( a po pojazdach jeszcze nie przypiszę)  albo byli Ci, których jeszcze nie miałem możliwości poznać - grupa liczna a ja mam maa..ały staż?. Logo "firmowe" było widoczne!!

Oczywiście korzystając z okazji: pozdrawiam Wszystkich:scooter: i do kolejnego :gathering:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj poszukałem resztek zimy czeskim kółkiem? Sosnowiec-Prudnik-Jesenik-Sumperk-Bruntal-Opava-Sosnowiec

430km 7h w siodle

IMG_20190331_150323905małe.jpg

IMG_20190331_141410995male.jpg

IMG_20190331_141354549_HDRmałe.jpg

Odnośnik do komentarza
Super
Szkoda tylko że takie info jest PO imprezie a nie PRZED
My z Krzysiem byli a info było a FB

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No to proszę 0c1c3bf5b8b8ffa83cb2f0792a6dd280.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Zawiercie i Pszczyna 7cb4643b2578f540cc0f3fd9a703df1e.jpg5df2ad6ac549de57b8e468bfcb0bd0e0.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
29 minut temu, mario3101 napisał:

My z Krzysiem byli a info było a FB emoji16.pngemoji39.png
 

 

16 minut temu, Marcin 78 napisał:

No właśnie na FB, szkoda że nie dałeś znać na forum ☹️

 

12 minut temu, mario3101 napisał:

No to proszę emoji6.png0c1c3bf5b8b8ffa83cb2f0792a6dd280.jpg


 

I da się ? Da

Więc proszę na przyszłość tak podawać informacje.

I nie piszę tego złośliwie ale naprawdę większość z nas NIE MA i NIE ZAMIERZA  mieć FB ? to skoro wy macie jakieś ciekawe info to się nim podzielcie

Odnośnik do komentarza
I da się ? Da
Więc proszę na przyszłość tak podawać informacje.
I nie piszę tego złośliwie ale naprawdę większość z nas NIE MA i NIE ZAMIERZA  mieć FB to skoro wy macie jakieś ciekawe info to się nim podzielcie
Przecież masz podgląd od żony na FB

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak mam ale ja zaglądam tam raz na 2-3 miesiące i to jeszcze nie na wszystko co wy. Więc nie ma szans abym coś znalazł.

Ci co siedzą na FB non stop mają przewagę. To niech tą wiedzą się dzielą

Odnośnik do komentarza

O Katowicach nie ma co wspominać - było i to tyle (mogli się chociaż trochę postarać łącznie z prezydentem Katowic, który też tam był w niewiadomym celu).

W Żorach może być ciekawiej zwłaszcza gdy  ktoś chciałby spróbować jak się jedzie na Harleyu, BMW lub Benelli TRK 502 - jazdy testowe. Z tego co wyczytałem zapisy na Harleya  wcześniej- telefonicznie.

Odnośnik do komentarza

Wypadzik na Annaberg. Po drodze przystanek na zamku w Toszku. Nazir na królu Burgmanie, a Damianci na księciu Satelisie ffa857c7f876e13695006027ead0ebd1.jpg5e972a6ee74ddcaa11b73c1485215126.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Damianci - zrobił spontan. Ale tak to najlepiej działa?. Pogoda była zacna ( mosze trochu wiaterek taki z lekka.. co potrafi jeźdźca z siodła ściepnąć? ), chmury poszły WON i ku radości pojawił się słoniec?. Jak już mówiłem: Damian dzięki za kulanko - super drogami przez zad..pia i z takimi widokami. Pora roku na kulanko Extra!, drzewa kwitną, ptaki śpiewają wszystko pachnie wiosną ( no może czasem zbyt blisko zagród przejeżdżaliśmy? )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...