Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Krzychu13 napisał:

Artur o tym wie TU.

Ja się zgłaszam około 09.00. !YES - zobaczymy grupę FB :)

sapał bo FB nie ma to mu napisałem :) 

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj polatałem po Żywiecczyźnie, aż po Korbielów. Podczas powrotu zlało mi dup...ko i to porządnie :). W żywcu dopadł mnie pierwszy deszcz, dość solidny i bardzo ślisko na drodze się zrobiło, taka biała maź zaczęła zalegać. Stojąc przed rondem nogi (buty) się ślizgały :o, a na rondzie o mało hulajnogi nie położyłem :unsure:. Ciekawe było to, że deszcz padał tylko w Żywcu,  do Bielska leciałem w ponurej pogodzie ale sucho, ponowna pompa od Bielska aż do Pawłowic przed Żorami, w Żorach sucho :rolleyes:. To była pierwsza jazda hulajnogą w deszczu, i wypadła całkiem ciekawie. Na zdjęciu widać, że zamoczyłem tylko buty i 20 cm spodni od dołu, reszta sucha, tylko rękawy kurtki do łokci mokre, i z kasku kapało na brzuszek, może dlatego że on coś ostatnio mocno odstaje ;).

IMG-20180608-WA0007.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A miałem do  B-Białej jechać !scooterpo nowe tarcze do burka...cosik mnie tknęło żeby nie jechać:wacko:...z paczkomatu skorzystałem...!OKK:wink3::tongue:

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, kenobi napisał:

A miałem do  B-Białej jechać !scooterpo nowe tarcze do burka...cosik mnie tknęło żeby nie jechać:wacko:...z paczkomatu skorzystałem...!OKK:wink3::tongue:

To dobrze Cię tknęło, bo byś Burka uślinił, tym białym paskudztwem. Na hulajnodze nie widać, bo biała  :), ale to zalegało na drodze tylko w Żywcu.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, kenobi napisał:

...zaległa "sól" z akcji zima...:wink32:

To nie była sól :unsure:. Coś wybitnie wrednego i śliskiego, z wodą się pieniło. Stojąc w korku do ronda nie umiałem podpierać się nogami, buty tańcowały na tej mazi. Prawda że mam tanie buty i podpada mi ich podeszwa, wygląda na plastikową :unsure:. Ale jak już dostałem się na rondo, to hulajnogą nieźle zamiotło, niewiele brakowało by malować raz jeszcze, tym razem może na czarno ;).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mokro-ślisko i niektóre opony "trzymają" na mokrym , ale nie z "dodatkami". Więc - uważajmy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja już po objeździe zamków. Dodatkowo w Troszku zlocik, koncert i pogaduchy. Deszcz postraszył ale bez przesady. Dzięki wszystkim za dziś i do zaś !V

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również dziękuję . Było super poznać nowe twarze i zobaczyć już tych znanych. Nowe doświadczenia offroad dodały pikanteri. Do następnego :rolleyes:

ArturoBB mnie łzy jeszcze lecą...wiesz czemu haha:D

FB_IMG_1528568317827.jpg

IMG_20180609_140722.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN

Lazurowe wybrzeże 24 czerwiec

Zbiórka o 8:00
Restauracja McDonald's - Katowice, ul. Roździeńskiego 210
Wyjeżdżamy 8:30
Jedziemy podziwiać nasze polskie "lazurowe wybrzeże"
Właśnie w województwie wielkopolskim znajdziemy takie miejsce!
Nieopodal Lasek i Psar w województwie wielkopolskim znajduje się Lazurowe Jezioro, znane również jako Osadnik Gajówka. 
Jezioro do złudzenia przypomina chorwackie plaże. Czysta, lazurowa woda i przepiękne widoki to zdecydowanie największe atuty jeziora.
Sztuczny zbiornik wodny o powierzchni ponad 100 ha. Dawne wyrobisko KWB Adamów zostało wypełnione wodą i dziś stanowi niezwykle oryginalną atrakcję turystyczną. 
Niestety z uwagi na skład wody w jeziorze nie można się kąpać. Z powodu grząskich brzegów zabronione są również spacery zbyt blisko tafli wody......ale co tam....My nie damy rady??? ;)
Uważam, że najważniejsze jest aby grupa kolejny raz pokazała jaka jest silna ,że potrafi się zorganizować,że chce spędzić miło czas we własnym gronie.
Pozdrawiając całą Ekipę proszę o zaznaczanie zainteresowania wydarzeniem.
Przewidywany czas przyjazdu nad jezioro pomiędzy 14 a 15 godz.

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Robert JAPAN napisał:

Lazurowe wybrzeże 24 czerwiec

Zbiórka o 8:00
Restauracja McDonald's - Katowice, ul. Roździeńskiego 210
Wyjeżdżamy 8:30
Jedziemy podziwiać nasze polskie "lazurowe wybrzeże"
Właśnie w województwie wielkopolskim znajdziemy takie miejsce!
Nieopodal Lasek i Psar w województwie wielkopolskim znajduje się Lazurowe Jezioro, znane również jako Osadnik Gajówka. 
Jezioro do złudzenia przypomina chorwackie plaże. Czysta, lazurowa woda i przepiękne widoki to zdecydowanie największe atuty jeziora.
Sztuczny zbiornik wodny o powierzchni ponad 100 ha. Dawne wyrobisko KWB Adamów zostało wypełnione wodą i dziś stanowi niezwykle oryginalną atrakcję turystyczną. 
Niestety z uwagi na skład wody w jeziorze nie można się kąpać. Z powodu grząskich brzegów zabronione są również spacery zbyt blisko tafli wody......ale co tam....My nie damy rady??? ;)
Uważam, że najważniejsze jest aby grupa kolejny raz pokazała jaka jest silna ,że potrafi się zorganizować,że chce spędzić miło czas we własnym gronie.
Pozdrawiając całą Ekipę proszę o zaznaczanie zainteresowania wydarzeniem.
Przewidywany czas przyjazdu nad jezioro pomiędzy 14 a 15 godz.

 

Jeżeli wolno zapytać, to czym Ty kolego jedziesz ?. Weekend mizernie wygląda od strony pogody, ale jak będzie fajnie to pewnie się wybiorę, bo jeszcze trochę to całkiem zdziczeję w tej robocie !sciana.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, BURISMAN napisał:

Jeżeli wolno zapytać, to czym Ty kolego jedziesz ?..

Sory a jakie to ma znaczenie czym kolega śmiga? Jak szybszym to ty się dostosujesz,jak wolniejszym to też.Bo przy wspólnym kulaniu to chyba nie ma większego znaczenia jak zaprasza .

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, subaru gtb320 napisał:

Sory a jakie to ma znaczenie czym kolega śmiga? Jak szybszym to ty się dostosujesz,jak wolniejszym to też.Bo przy wspólnym kulaniu to chyba nie ma większego znaczenia jak zaprasza .

Nie żebym się czepiał, ale jak nie wiesz o co chodzi, to lepiej nie pisać nic ;).

Robert jest po wypadku, i jak mi wiadomo to motocyklem jeszcze nie jeździ, więc go zapytałem czym jedzie ?, domyślam się że 4oo.

Teraz już wiesz, że dla mnie miało to znaczenie, dla Ciebie być może nie. 

Odnośnik do komentarza

Robert namieszałeś mi tylko i narobiłeś chęci :D jutro się z Tobą na Chudowie policzę !guns.

2 godziny temu, Robert JAPAN napisał:

Niczym nie jadę(puszką bez klimy to masakra)

To kup sobie puszkę z klima :D

2 godziny temu, Robert JAPAN napisał:

FB slaski maxi skuter

Co to za grupa ?.

2 godziny temu, Robert JAPAN napisał:

mogą fajne wyjazdy wam umknąć. 

Jakbym umiał te wyjazdy z Burgmanii obskoczyć to byłbym w 7 niebie, a Ty mi tu o jakiejś grupie robisz zamęt :scared:

Odnośnik do komentarza
Dnia 20.06.2018 o 17:26, BURISMAN napisał:

Robert namieszałeś mi tylko i narobiłeś chęci :D jutro się z Tobą na Chudowie policzę !guns.

To kup sobie puszkę z klima :D

Co to za grupa ?.

Jakbym umiał 

Klima szkodzi:D

Grupa jak każda inna (wycieczkowa)itd!scooter

Aby umieć trza śmigać. Czasem wycieczkowo :D :laughing: a w większość tempo szybkie omijając S1 z punktu do punktu.:o

Nie bawem będzie wycieczka Czechy,Słowacja winkle (tempo szybkie) Zapraszamy.

A tak z ciekawości Roberta !gunsw Chudowie !guns

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, subaru gtb320 napisał:

Nie bawem będzie wycieczka Czechy,Słowacja winkle (tempo szybkie) Zapraszamy.

Nie jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...