Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

jak bedzie pogoda to ja chętnie pośmigam

zamek w Mosznej juz kilka razy najeżdżaliśmy ( i o dziwo nadal stoi :D ) , ktoś tu proponował kiedyś wycieczke na Pradziada w Czechach i wyszła mi taka propozycja :

SUDETY WSCHODNIE

JESIONIKI

GÓRY OPAWSKIE

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i gitara :D Traska ciekawa i myślę że do zaakceptowania przez innych.

Teraz tylko czekamy na następnych zainteresowanych ,ustalamy czas i miejsce startu i w drogę !V

!tut !tut !tut !tut !tut !tut !tut !tut !tut

I co nie ma więcej śmiałków? Za zimno w pupki? :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Napisałem na PW do Joasi bo to ona wymyśliła traskę.Teraz czekam na info od niej.Jak by co to jest nas jóż czworo.Do wieczora będę śledzić wątek z niecierpliwością

EDIT

Uwaga spotykamy się jutro o 10,15 stacja Shell na wjeździe do Gliwic drogą 78 wyjazd o 10,30.

Zabrać ciepłe majtki z golfem i w drogę !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i po niedzieli i wycieczce :) Piękna trasa przez górki i zakręty, przez piękne jesienne lasy :boxing: arturo-bb i Dariusz dzięki za miły dzień ... Migu szkoda, że nie udało się nam spotkać :bash: ... do następnego :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja wam dziękuję ,późno ale dopiero teraz odtajałem :blink: (info dla tych co siedzieli w domciu przed kominkiem:jak wyjeżdzałem było -5 C a jak się zameldowalem o 21 było -1 C)

Ale warto było zaj....cie !OK I tak jak wspominaliśmy musimy to powtórzyć letnią porą gdy dzień jest dłóższy a temperatury nastrajają do spacerów i wylegiwania się na słoneczku

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zaczęło się od przygody ;)Uruchamiam skuter i ... cisza , no nic myślę sobie, akumulator padł, myk myk i już wyjęty zaczyna się ładować

16102011589.jpg

Informacja do Artura, który juz czeka w umowionym miejscu i chłopcy przyjeżdżają. Odpalanie skutera przez kabelki i ... cisza. Ech znaczy coś poważniejszego. Już myśli, że trzeba będzie w poniedziałek ściągać serwis, jeszcze raz próba załaczenia i .... KURDE ALARM !!!! hihihi no znów zapomniałam wyłączyć !pomidor ( nalepka "wyłącz alarm" pilnie potrzebna !! ) ... z godzinnym opóźnieniem ruszamy w drogę.

Pogoda piękna tylko troszkę chłodnawo, pierwszy postój na rynku w Prudniku

16102011594.jpg16102011595.jpg

I ciepła zupa gulaszowa pod palmami :doctor:

16102011591.jpg16102011592.jpg

Tylko się ubierzemy i ruszamy w drogę

16102011596.jpg

... więcej zdjęć nie ma bo temperatura nie sprzyjała długim postojom i sesjom zdjęciowym tak więc trase będzie trzeba koniecznie powtórzyć w przyszłym roku bo warto.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj pada ale w niedzielę ma być słonko to może mały wypadzik?

Mam pomysł na krótki wyjazd kulturalno - oświatowy :rolleyes: Tzn np.wyjazd do Krakowa i zwiedzanie Muzeum pod Rynkiem.Podobno jest ekstra.Potem Sukiennice ,lody i spokojnie do domciu.

Tak mi się wymyśliło ale mogą być inne propozycje.Tak więc czekam na odzew !tut !tut

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pada ale w niedzielę ma być słonko to może mały wypadzik?

Mam pomysł na krótki wyjazd kulturalno - oświatowy ;) Tzn np.wyjazd do Krakowa i zwiedzanie Muzeum pod Rynkiem.Podobno jest ekstra.Potem Sukiennice ,lody i spokojnie do domciu.

Tak mi się wymyśliło ale mogą być inne propozycje.Tak więc czekam na odzew !tut !tut

Napisz o której zbiórka i gdzie, jeżeli uda mi się na jutro wolne załatwić to powinienem się zjawić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Plany jeszcze nie sprecyzowane.Generalnie myślałem wyjechać o 11 z Bielska z pod MD przy ul.Krakowskiej,jak by co to daj znać na forum to będę wiedział czy czekać.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pada ale w niedzielę ma być słonko to może mały wypadzik?

Mam pomysł na krótki wyjazd kulturalno - oświatowy ;) Tzn np.wyjazd do Krakowa i zwiedzanie Muzeum pod Rynkiem.Podobno jest ekstra.Potem Sukiennice ,lody i spokojnie do domciu.

Tak mi się wymyśliło ale mogą być inne propozycje.Tak więc czekam na odzew !tut !tut

No i proszę śląsk odwiedza Kraków, jak Wam się sprecyzuje to potem możemy się spotkać w miejscu spotów grupy małopolskiej, dobrą pizzę tam serwują i czekoladę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja już w niedzielę wyjeżdżam na "groby" ale może jeszcze następna niedziela też będzie piękna ? ... a poza tym Artur ja z Toba więcej już nie jeżdżę bo pół Bielska potem o tym wie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ojtam,ojtam.Jak pytaja to mówię, tym bardziej że wielu facetów odstawiło sprzęty bo zimno a jak opowiadam gdzie i z kim byłem to ich złość bierze że "BABA" dała radę a oni wymiękli !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam, zapraszam w moje strony Lubliniec. Ja nie mogę przyjechać bo 11:00 w niedzielę rozpoczynamy sezon morsowania więc wpadnijcie zobaczcie jak wygląda banda termicznych odmieńców. Po tym zapraszam do siebie na herbatkę lub kawę.

www.lublinieckiemorsy.pl

Odnośnik do komentarza

Cześć

lecisz od Gliwic -Pyskowic 11 wjeżdżasz do Lublińca i mkniesz obwodnicą w kierunku na Poznań/Kluczbork w połowie obwodnicy masz małe skrzyżowanie a przy nim reklama ZAMEK Lubliniec

skręcasz w prawo jedziesz około 500 metrów i przed boiskiem piłkarskim kręcisz w prawo po 300 metrach dotarłeś do celu.

startujemy o 11:00 nowego czasu

Na privie masz tel do mnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

11112011667.jpg

pięknie dziś było i nie wytrzymałam w domu ... o taka mała sesja zdjęciowa KLIK

a jutro planuję ok 13.00 śmignąć do Wisły na kawę ... jeśli ktos ma ochotę to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

2/3 drewna ułożone Proszę Pana Worlana :) ale jak już umarłam to stwierdziłam, że dość i pojechałam w stronę słońca :(... jutro ciąg dalszy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...