Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jak najbardziej za :lol:

A ja zapraszam na małą wycieczkę w niedzielę tj.19.06.2011 do Nysy wyjazd o 8.00 powrót wieczorkiem, trasa powrotna może Czeską stroną ale to jeszcze do ustalenia na miejscu. Po drodze postoj na pyszną rybkę !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kristof a napisać skąd wyjeżdżamy ? ... i o 8.00 to macie z Anią być u mnie :lol: ...

tak jak napisał Kristof na niedziele planujemy wycieczkę tam i spowrotem do Nysy/jezioro Otmuchowskie wyjazd o 8.30 z McDonald przy autostradzie Gliwice-Wrocław

O TU

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja zapraszam na małą wycieczkę w niedzielę tj.19.06.2011 do Nysy wyjazd o 8.00 powrót wieczorkiem, trasa powrotna może Czeską stroną ale to jeszcze do ustalenia na miejscu. Po drodze postoj na pyszną rybkę !OKK

no i niestety, nie mogę pojechać :)

Odnośnik do komentarza

Ładne GÓRY, super widoki.

Jak już znasz drogę i wiesz co gdzie i jak :rolleyes:

To może warto pomyśleć o zaplanowaniu wypadu na motorach.

Wypad dwu dniowy w jakiś najbliższy weekend , to może być fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na dwa dni to można jechać na kawę i sernik do Wiednia, a w nocy pobujać się na Praterze -miasto-20wieden-bilder-prater.jpg

Przejazd przez Großglockner połączony ze zwiedzaniem, zatrzymywaniem się w punktach widokowych, podziwianiem, zrobieniem kilku zdjęć, plus jakaś kawa i małe co nieco - zajmuje prawie cały dzień.

Byłem w zeszłym roku samochodem IMG_9487.JPGwjazd około 10:00, wyjazd 19:00 i nie udało się wszędzie wejść. Wiele punktów czynnych jest (było) do 17:00.

Marcho, pogoda to Ci się udała.

Ja musiałem (w sierpniu) w jeden dzień odpuścić ze względu na pogodę (deszcz, niskie chmury).

Następnego dnia pogoda jak to w górach - zaczęło się od słońca,IMG_9502.JPG a skończyło się na deszczu i mgleIMG_9855.JPG

Trzeba więc zrobić sobie jakiś zapas na nieprzewidziane okoliczności i to nie tylko pogodowe, ale też mieć czas na wieczorne zwiedzanie pub'ów !piwko

Odnośnik do komentarza

Taki serniczek po wiedeńsku no no + kawa = dobry pomysł :)

Taka weekendowa wycieczka połączona z zwiedzaniem.

A ile to jest kilometrów od nas ?

Odnośnik do komentarza

Joasia70 przeczytałem i obejrzałem fotki, super recenzja.

1996 km no to już nie weekendowy wypad tylko wyprawa.

A nie wiedziałem że tam byłaś ( więc chyba odpada )

To może inny pomysł na Słowację, też podobno fajnie :)

Odnośnik do komentarza

Marcho, pogoda to Ci się udała.

Ja musiałem (w sierpniu) w jeden dzień odpuścić ze względu na pogodę (deszcz, niskie chmury).

Tak !YES pogoda dopisała - widoki dzięki temu były rewelacyjne

Na górze było +26 stopni i prawie bezwietrznie czyli sandały i krótki rękawek

( he he kobieta spiekła sobie dekolt ) nie wzięliśmy poprawki na działanie słońca na tej wysokości :)

wyszło mi 1760 km

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza

Na dwa dni to można jechać na kawę i sernik do Wiednia, a w nocy pobujać się na Praterze

Patryk jezeli bedziecie sie gdzies wybierac w moim kierunku ( a ja bym nie zauwazyl informacji na Forum) tz. Praga Wieden daj znac na PM jak tylko wolny czas mi pozwoli ruszylbym w waszym kierunku ...

Spotkania z Wami to sama przyjemnosc ( a szczegolnie jak wszyscy spia hihihi...) a propo PATRYK SPISZ ????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Śpię!!!!!!! od 2 do 10

Nie obiecuj, bo głupio będzie się wycofać.

Poczekamy jak pogoda zrobi się wreszcie letnia.

Odnośnik do komentarza

Śpię!!!!!!! od 2 do 10

Nie obiecuj, bo głupio będzie się wycofać.

Poczekamy jak pogoda zrobi się wreszcie letnia.

spoko zawsze moge zwalic na chorobe !OKK a tak powaznie to liczysz jeszcze na lato ????

Odnośnik do komentarza

Miro no oczywiście, że liczymy na lato !!!!! !sciana

nie wiem jak u Was ale u nas nie zapowiada sie na ladne lato ... Jeden dzien upalow drugie 5 dni deszczu ... !NOT

No ale miejmy nadzieje ze kiedys sie rozpogodzi ....

Odnośnik do komentarza

Witam. Gdyby ktoś był zainteresowany to wyjazd na Słowacje o którym pisałem jakiś czas temu planujemy na jutro. Pogoda była niepewna ostatnio i dopiero dzisiaj podjeliśmy z kumplem decyzję. Trasa ok 450 km, sobota w aquaparku w tatralandi. Powrót w niedziele przez zakopane. Będziemy czekać na rynku w ustroniu jutro od 17 do 17.30.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

może niedziela będzie nareszcie ładna ? proponuję wycieczkę pod hasłem "kremówki wadowickie", wyjazd standardowo z McDonald Roździeń godz. 12.00

Katowice - Wadowice

Odnośnik do komentarza

Kiedyś mój pradziadek był księciem w tej miejscowości i odziedziczyłem ją po nim.A nic nie mówiłem bo wiedziałem,że trzeba będzie stawiać ;)

Odnośnik do komentarza

WItam Grupe Slask

na Forum pod "Imprezy , Podroze" zamiescilem krotka relacje w weekendowego wypadu do okola jeziora Bodenskiego jak jest ktos zainteresowany to zapraszam

Pozdrawiam

Miro71

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakaś taka nowa świecka tradycja powstała - informować o wycieczce weekendowej już po powrocie :) Też tak zrobię i pojadę w Europę i poinformuję o tym po powrocie ;) .

To my Cię zapraszamy do ........ do Chudowa, a Ty jedziesz nad namiastkę morza i co ........ !placz1 - obyś, obyś .................. obyś nie zasnął ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...