Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry pomysł

Ja piszę się na wycieczkę !scooter

Artur ustal gdzie i o której mamy zbiórkę ?

Zapraszam !scooter - ców z okolicy Wodzisławia

Dopasujemy zbiórkę w MD w Wodzisławiu i udamy się do Artura już w grupie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro jest paru zainteresowanych i to z okolic tak odległych jak Lubliniec to proponuję

zbiórkę o 10,00 na stacji ORLEN na ul.Górskia róg Żywiecka.Dariusz będzie wiedział gdzie bo tam się rozstawaliśmy po poprzednim wyjeździe z Dragosem.

W razie czego mamy jeszcze jutro cały dzień na dogranie szczegółów.

Odnośnik do komentarza

Witam. O ile nic niespodziewanego na jutro mi nie wyskoczy to chętnie powłóczę się z wami ;). Jak koledzy z wodzisławia pojadą to możemy gdzieś po drodze się spotkać.

Odnośnik do komentarza

Skoro jest paru zainteresowanych i to z okolic tak odległych jak Lubliniec to proponuję

zbiórkę o 10,00 na stacji ORLEN na ul.Górskia róg Żywiecka.Dariusz będzie wiedział gdzie bo tam się rozstawaliśmy po poprzednim wyjeździe z Dragosem.

W razie czego mamy jeszcze jutro cały dzień na dogranie szczegółów.

Potwierdzam swoje przybycie na 100 %.

Jedynie opad może pokrzyżować moje plany, ale Główny Synoptyk Arturo-BB zapowiada jedynie opady promieni słonecznych.

Do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja po kolacji !OKK .

Wielkie dzięki dla wszystkich wytrwałych że wytrzymali to ślimacze tempo !V

Było za....cie.Pogoda super,widoki bajkowe ciasno dopiero od Wisły.

Do następnego .

Odnośnik do komentarza

Dzięki z wspólny wypad. Mój licznik pokazał 602 km od wyjazdu z pit lane Lublinie do zjazdu .Dłuższy w tym sezonie był tylko powrót ze Stańczyków.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak,tak dawać fotki bo mi kobitka żyć nie daje ,myśli że spędziłem czas z jakąś cudną cycatą blondyną :clapping:

Odnośnik do komentarza

Niestety link nie działa :D

tzn. link może i jest OK ale źle ustawiłeś opcję folderu na Picasa (zmień we właściwościach albumu z "Tylko Ty" na "Dostęp ograniczony, każda osoba posiadająca linka" i będzie git :naughty: ).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety link nie działa :(

tzn. link może i jest OK ale źle ustawiłeś opcję folderu na Picasa (zmień we właściwościach albumu z "Tylko Ty" na "Dostęp ograniczony, każda osoba posiadająca linka" i będzie git :P ).

Dariusz LINK dalej nie działa !NOT

Popraw proszę !YES

PS.

A może by tak w ta niedzielę na !scooter odwiedzić np. zamki na Jurze albo inne propozycje?

Odnośnik do komentarza

Dariusz LINK dalej nie działa !NOT

Popraw proszę !YES

PS.

A może by tak w ta niedzielę na !scooter odwiedzić np. zamki na Jurze albo inne propozycje?

Ja akurat na jurze byłem ok miesiąc temu :P. A może na górę pradziada w czechach ? Ktoś już to kiedyś tu proponował ale chyba nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie pasuje wszystko.Jak będą chętni to z przyjemnością się z wami zabiorę.

Teraz tylko czekamy na odzew zainteresowanych.

ZGŁASZAĆ SIĘ !tut

Odnośnik do komentarza

Poprawiony link teraz powinien działać

https://picasaweb.google.com/107960368739071057819/CzorsztynNidzicaKoniakow2011#

Ja w niedzielę mam uroczystości rodzinne więc odpadam z wycieczki

Dariusz foty ekstra. Ja próbowałem wrzucić kilka moich ,ale coś mi nie wychodzi muszę zaczerpną info na temat.

pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...