Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

Lago Maggiore ,w dupach się poprzewracało na Breslau chopie szefowa powiedziała !scooter

Pawel pociesze Cie niestety nie jade nad Lago Maggiore sprawdzilem pogode i cale trzý dni leje i zimno pogoda u nas tylko do Alp reszta do kitu .... moze sie jednak wybiore do Breslau hihihihi ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Potwierdzam moją obecność na wyjazd do Wrocławia.

Proszę o podanie godziny i miejsca zbiórki.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro już środa ,czas na przygotowania , gdzie i o której godzinie się uymawiamy?

Myślę że zapowiadane burze was nie przerażaja?

Odnośnik do komentarza

Właśnie o 19 wruciliśmy z Polanicy Zdr,w piątek o 16 wyjechaliśmy z Jaworzna,

Nocleg na parkingu leśnym 6km za Kużnią Raciborską.

W sobotę po zwiedzaniu Prudnika i Otmuchowa dotarliśmy do Polanicy i nocleg w Szczytnej Śląskiej.

Średnia prędkość przelotowa wyszła nam dość niska 65km/h.

Ale takie są realia jazdy w grupie;tak szybko jak szybko jedzie najwolniejszy;

Niedziela i poniedziałek zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej jakieś 350km.

Dziśiaj to jest wtorek po śniadaniu wyjazd z przygodami pogodowymi -po 9 i pół godziny dotarliśmy do domu.

Życzę jazdy bez przygód bo w mokrych ciuchach kąfort jazdy jest zerowy.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Właśnie o 19 wruciliśmy z Polanicy Zdr,w piątek o 16 wyjechaliśmy z Jaworzna,

Nocleg na parkingu leśnym 6km za Kużnią Raciborską.

W sobotę po zwiedzaniu Prudnika i Otmuchowa dotarliśmy do Polanicy i nocleg w Szczytnej Śląskiej.

Średnia prędkość przelotowa wyszła nam dość niska 65km/h.

Ale takie są realia jazdy w grupie;tak szybko jak szybko jedzie najwolniejszy;

Niedziela i poniedziałek zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej jakieś 350km.

Dziśiaj to jest wtorek po śniadaniu wyjazd z przygodami pogodowymi -po 9 i pół godziny dotarliśmy do domu.

Życzę jazdy bez przygód bo w mokrych ciuchach kąfort jazdy jest zerowy.pozdrawiam

O to pewnie się gdzieś minęliśmy. Ja samotnie w niedzielę wystartowałem z Żor przez Rybnik, Racibórz, Prudnik, Nysa, Kłodzko, Wałbrzych, Jelenia Góra do rodzinki a dzisiaj powrót analogiczną trasą. Pierwsza trasą skuterkiem. Spisał się doskonale, spalanie 3,5l/100km, czas w jedną stronę 5 godzin 300km na spokojnie. Trasa od Raciborza bardzo malownicza i gdyby nie Wałbrzych(drogi niestety pooorażka)byłoby idealnie. Do Wrocka mimo szczerych chęci się niestety nie podłącze, gdyż żona dała szlaban...a w ramach rekompensaty obiecałem odwiedzić Ojca Mateusza i w piątek ruszam z żoneczką do Sandomierza na 3 dni...

Życzę słonecznej pogody...

Odnośnik do komentarza

Kożystając z pogody śmignę jeszcze dzisiaj na Jurę Dolina Kobylańska ,Będkowska,okolice Zabierzowa.

Poleżę na trawce pooglądam jak pająki po skałkach się wspinają.

Dobrego odpoczynku

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

szefowa co z wrockiem o której wyjazd ?

!tut !tut !tut !tut !tut !tut !tut !tut

I co?

Brak decyzji?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

hej, przepraszam, że się nie odzywałam ale nie było mnie ... i chyba zrezygnuję z Wrocławia ... przez 4 dni zrobiłam ponad 2100 km i już mnie boli jedna część ciała ... jeśli jutro ktoś byłby chętny na mały popołudniowy spacer do Wisły albo gdzieś niedaleko to ja chętnie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to panowie co robimy?

Dragos ,Karton.

Jedziemy sami czy przekładamy?

Czekam na jakieś info

Odnośnik do komentarza

No to panowie co robimy?

Dragos ,Karton.

Jedziemy sami czy przekładamy?

Czekam na jakieś info

Mi kompletnie nie pasuje jechać !scooter jutro do Wrocławia. Artur może kiedy indziej.

Odnośnik do komentarza

No to panowie co robimy?

Dragos ,Karton.

Jedziemy sami czy przekładamy?

Czekam na jakieś info

Witam

ja by pomknął.Zabieram syna i jestem gotowy.Za chwilę nie będę miał dostępu do kompa także czekam na fonka o której i gdzie?

Mam nazieję, że nie będzie opadu.

Wojtek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

spacery wisłowe i podobne mnie już dawno wiecie co... jade do chebzia i byda sie kryncił na rondzie do niedzieli

Odnośnik do komentarza

Zagląda ktoś 20go maja na Oldtimerbazar,może sie spotkamy pozna nowy skuterową brać,i obgadamy !scooter tematy.pozdro.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zerknij na regionalne Łódzkie.

Nie wiem jak wkleić link do wątku ale tam jest info o trasie i godzinie zbiórki.

Zaczynają od Olsztyna.

Mam nadzieję że do zobaczenia !OK

Odnośnik do komentarza

Arturo którędy pojedziesz jedynką do Olsztyna? może bym się podpiął gdzieś do ciebie,

na skrzyżowaniu S1 z79 na wysokości Jaworzna.

Miałem w planie Jurę może nie dokładnie w takie kolejności,ale gdyby się dało to i owszem chętnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jadę S1 na umówione spotkanie w Częstochowie .

Na miejscu musimy być ok. 9,30

Więc na skrzyżowaniu S1 z 79 będę ok.8,30

Jeżeli pasuje to ok.

Jak potwierdzisz to się umawiamy że ten co będzie pierwszy czeka na drugiego do 15min.

A potem w drogę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...