Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Mamy tylko dzisiejszy dzień na dopięcie szczegółów .Ja jestem otwarty na wszystkie propozycje.Dostosuję się do większości.Zróbmy TO jutro bo następny wekend zapowiada się kiepsko.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

oj tam oj tam :) poprzednio poszło Ci dobrze z tego co było widać wszyscy byli zadowoleni :)

edit:

oooo tak mi wpadło do głowy żeby zamek w Chęcinach najechać i przez jurę przejedziemy i zamki Mirów-Bobolice zobaczymy ?

trasa do Chęcin

Chęciny

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak pisałem Mnie wszystko pasi !OKK .Więc się piszę.

Jak można by powrót zrobić przez Ojców i dolinę Prądnika a potem bokami na Chrzanów,Oświęcim,Pszczyna to byłoby bardzo OK.

Proszę ustalić czas zbiórki i miejsce.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już w domciu .460 km przejechane w miłym towarzystwie,przepiękne widoki jesieni oraz smaczne lody to w skrócie opis naszej wycieczki.Dziękuję wszystkim za towarzystwo i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poranek trochę mglisty ale za Katowicami już piękne słońce towarzyszyło nam non stop aż do zachodu :) Artur, Dragos, Trebor ... miło było z Wami spędzić ta piękną niedzielę :)

a TU kilka fotek

Odnośnik do komentarza

Kolejna mile spędzoną niedziel w towarzystwie Joasi, Artura i Trebora :) , trochę kilometrowy na kulaliśmy !scooter jakieś 470, widoki super. Trebor dzięki za lody. Do następnego kulania !scooter .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie ma sprawy.My tez zapraszamy w nasze strony.

Ja osobiście zawsze przeglądam regionalne ustawki z Małopolski i Ślaska bo tu i tu blisko.Więc polecam czynić tak samo.Ostatnio grupa śląska była w Czorsztynie i okolicach ale z Małopolski nie było odzewu !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

.................a TU kilka fotek

Fajna wycieczka połączona z luknięciem na zamki. thumbup.gif Też miałem podobny plan, ale moi ziomale to tylko 0-1-tankowanie-0-1- tankowanie-żarełko-0-1-tankowanie....:)

Przed nami piękna złota jesień, chyba odwiedzę te miejsca. yes.gif

Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy.My tez zapraszamy w nasze strony.

Ja osobiście zawsze przeglądam regionalne ustawki z Małopolski i Ślaska bo tu i tu blisko.Więc polecam czynić tak samo.Ostatnio grupa śląska była w Czorsztynie i okolicach ale z Małopolski nie było odzewu !placz1

Przegapiłem buuuuu, no to czas zagladać na regionalny Śląska częściej, bo napewno wybrałbym się ochoczo

No to śledzę i czekam na następną okazję :wine:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...